Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gramofonske ploče

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime30.09.10 18:54

Zanima me, da li sad, u 21. veku, neko ima kod kuće one stare velike ploče i koje grupe su u pitanju? Gramofonske ploče 765814
Meni su one uvek predstavljale nešto posebno, ne znam zbog čega. I uvek sam sanjala da mi soba bude onako puna tih ploča po zidovima, kao u starim filmovima. Gramofonske ploče 969280 Moj bivši nastavnik je u školi ostavio nekoliko, ali nešto nisam baš zainteresovana za Mocarta i Šopena. :/ Radije bih da mi na zidu bude Azra, Riblja čorba i sl. Gramofonske ploče 969280
[Vrh] Go down
Metalac999
Početnik
Početnik
Metalac999


Pisces Dragon
Broj postova : 38
Godine : 36
Datum registracije : 30.09.2010

Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Re: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime30.09.10 19:03

Kak ne, pa na pločama se i slusa rock i metal..
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Re: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime30.09.10 19:09

E to! To sam i ja pomislila, samo nisam znala kako da se izrazim. Gramofonske ploče 765814 Nekako, mnogo mi je jači osećaj i, da kažem, slađe mi kad slušam na pločama nego ovako na kompu. Gramofonske ploče 969280
[Vrh] Go down
Metalac999
Početnik
Početnik
Metalac999


Pisces Dragon
Broj postova : 38
Godine : 36
Datum registracije : 30.09.2010

Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Re: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime30.09.10 19:12

Stvar je da na tim pločama nije digitalan zvuk, pa je vise kao uzivo nekako osjecaj da slusas i puno je kvalitetniji medij od cd a ili kazete...
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Re: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime28.04.11 16:14

ko to jos slusa taj mora da je izvetreo.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Re: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime04.10.14 2:19

Rokerka je napisao/la:
Zanima me, da li sad, u 21. veku, neko ima kod kuće one stare velike ploče i koje grupe su u pitanju?  
Meni su one uvek predstavljale nešto posebno, ne znam zbog čega. I uvek sam sanjala da mi soba bude onako puna tih ploča po zidovima, kao u starim filmovima.  oj bivši nastavnik je u školi ostavio nekoliko, ali nešto nisam baš zainteresovana za Mocarta i Šopena. :/ Radije bih da  mi na zidu bude Azra, Riblja čorba i sl.

imam ih još, ono što valja ne stari nikad... ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gramofonske ploče Empty
PostajNaslov: Re: Gramofonske ploče   Gramofonske ploče I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gramofonske ploče
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Solarne ploče su otrovne
» Behaton ploce za poplocavanje
» Solarne ploče za popločavanje dvorišta
» Betonska galanterija - behaton ploce Bau
» Betonska galanterija - behaton ploce Bau

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Glazba :: Biografije, glazbene vijesti i glazba općenito-
Forum(o)Bir: