Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Irfan Smajlagić uoči utakmice sa Zagrebom

Go down 
Autor/icaPoruka
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Irfan Smajlagić uoči utakmice sa Zagrebom Empty
PostajNaslov: Irfan Smajlagić uoči utakmice sa Zagrebom   Irfan Smajlagić uoči utakmice sa Zagrebom I_icon_minitime30.09.10 17:36

Rukometaši Bosne u subotu igraju utakmicu drugog kola Lige prvaka protiv Zagreba, a tim povodom je danas održana press konferencija na kojoj se novinarima obratio trener Studenata Irfan Smajlagić.

"O Zagrebu se nema puno šta pričati. Njihove kvalitete su dobro poznate svima. U ovu utakmicu oni ulaze kao favoriti. Naš problem je u tome što smo još neuigrani, zajedno smo tek neka dva mjeseca", kaže Irfan Smajlagić.

Irfan Smajlagić je istakao kako je Zagreb sigurno favorit, ali da se Bosna neće predati. U redovima Studenata, ističe Smajlagić, respektuju goste iz Zagreba, ali ih se ne plaše.

"Sigurno ćemo pružiti svoj maksimum, a hoće li to biti dovoljno za uspjeh, vidjećemo. U ovom trenutku se još uigravamo, jer imamo dosta novih igrača. Zagreb sam gledao u utakmici protiv Constante. Utakmica je bila veoma borbena, ne mogu reći nešto posebno kvalitetna".

"Zagreb u svojim redovima ima Ivana Balića, jednog od najboljih rukometaša svijeta, koji u svakom trenutku može donijeti prevagu svom timu. Moji igrači moraju imati respekt prema protivniku, ali ne smiju imati strah", ističe Irfan Smajlagić.

"Malo vremena smo zajedno da bih znao šta je u glavama igrača. Uvjeren sam da straha od protivnika neće biti, je ronaj ko se boji ne treba se ni baviti sportom. Pružit ćemo svoj maksimum u ovoj utakmici", zaključio je trener Bosne Irfan Smajlagić.
izvor
[Vrh] Go down
 
Irfan Smajlagić uoči utakmice sa Zagrebom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Uoči US Opena
» Uoči zabrane pušenja
» Uoči koncerta u Sarajevu
» Uoči rurskog derbija
» Džeko uoči duela sa Pijetlovima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Rukomet-
Forum(o)Bir: