Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaše najdraže gljive

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime02.09.10 22:42

Ima li nekih gljiva koje vam se sviđaju? Imate li svoju omiljenu gljivu ili više njih?

Moja najdraža je Biserka. Ako je Vrganj kralj gljiva, Blagva kraljica, onda je za mene Biserka definitivno princeza. Mala, nježna, lijepa, a istovremeno opasna na svoj način. Evo je

Amanita Rubescens
Vaše najdraže gljive 17111

Tu je i Blagva, kraljica svih gljiva, prelijepa i jedna od najukusnijih, ali ne tako česta.

Amanita Caesarea
Vaše najdraže gljive Amanita-caesarea2
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime02.09.10 23:02

Misliš jestive ili opčenito gljiva neka koja nam je lijepa. Ako je po jestivosti za sada mi je top top Vrganj cheers ..a po izgledu zbilja ne znam neznam
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime02.09.10 23:07

Ne mora biti nužno po jestivosti, već jednostavno koja vam je gljiva iz nekog razloga draga. Često je to zbog jestivosti, istina. :hy:
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime02.09.10 23:27

Nemam neku omiljenu gljivu,ali zato obozavam da idem kroz sumu i da ih berem..vece relaksacije za mene nema!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime02.09.10 23:30

Joj u pravu si..pa kada ju osjetiš u zraku..znaš da je tu negdje a ne vidiš ju....pa tko će ju prije naći..super.
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime02.09.10 23:33

Daaa..posle ih uopste i ne jedem,ali gust je traziti ih..ja vristim od srece kad nadjem neku.A inace omiljene gljive su mi reduse,vjerovatno imaju jos sto naziva,ali ja znam samo za taj.Rastu na lividama,onako male su i peku se samo na ringli.Posole se i to je to.Ukus je fantastican.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime03.09.10 15:00

Kada sam bila mala baka me vodila da tražimo Pečurke tako su ih zvali..a rasle su na livadama pored nekog panja..male sitne bijele bi bile. Nisam ih tad voljela jesti jer su ih uvjek mutili s jajima i to mi je bilo brrr. Danas obožavam gljive ali i dalje ne u jajima...na malo ulja i sol što kažeš Dita i to je to. A volim i Lisičarku..jako je fina i ukusna ..a u šumi je prelijepa onako naranđaste boje..

Vaše najdraže gljive Lisicarka_1
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime09.10.10 11:32

U šumi ima tonu gljiva, Puza, Medenki, Cigančeka, Sunčanica... Nerijetko se nađe preko 10 kila gljiva. Brzo svi u šumu Smile
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime01.05.11 18:04

ne volim ih
[Vrh] Go down
anthony
Zagrijao tipkovnicu
anthony


Female
Libra Cat
Broj postova : 277
Godine : 48
Lokacija : topusko
Datum registracije : 12.10.2011

Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime19.10.11 23:04

volim gljive najbolje su mi vrganji, a i lisićarke nisu loše.
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/forum
Sponsored content





Vaše najdraže gljive Empty
PostajNaslov: Re: Vaše najdraže gljive   Vaše najdraže gljive I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše najdraže gljive
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Otrovne gljive
» Gljive(Pečurke) - Opis
» Najdraže božićne pjesme
» Virtualni in memoriam za naše najdraže

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Povrće, voće, gljive-
Forum(o)Bir: