Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

TV turnir šampiona Empty
PostajNaslov: TV turnir šampiona   TV turnir šampiona I_icon_minitime26.08.10 17:24

Danas su odigrana tri susreta na Međunarodnom rukometnom TV turniru šampiona Doboj 2010, a u derbiju dana Chehovskie Medvedi su svladali Montpellier (36:31)

Medvedi su svih 60 minuta igrali izvanredno i na kraju su savim zasluženo slavili. U prvom poluvremenu Montpellier je pružio kakav takav otpor, da bi u drugom dijelu ruska momčad bila mnogo bolja. U jednom trenutku Medvedi su imali i prednost od 8 golova, da bi u posljednjih pet minuta Montpellier smanjio na pristojnih minus pet. Najefikasniji u redovima Medveda bio je Rastvortsev sa 10 postignutih golova

Nakon što su jučer očitali rukometnu lekciju Slogi, danas su rukometaši Ciudad Reala isto uradili i Kolubari. Španjolska momčad slavila je s uvjerljivih 37:18, a svi igrači Ciudada danas su se upisali u listu strijelaca, dok su sa po 5 golova najefikasniji bili Cannelas, Guardiola i Chema. Kod srbijanskog predstavnika bolji od ostalih bio je Blagojević koji se 4 puta upisao u listu strijelaca.

Domaćin turnira, dobojska Sloga i danas je ubjedljivo poražena. Ubjedljivu pobjedu nad našim predstavnikom upisalo je slovenačko Celje (41:25), a konačan rezultat je i pravo mjerilo snaga na terenu.