Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Rukometni kadeti najbolji

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Rukometni kadeti najbolji Empty
PostajNaslov: Rukometni kadeti najbolji   Rukometni kadeti najbolji I_icon_minitime23.08.10 0:32

Rukometni kadeti najbolji 0234007.42


Tjedan dana nakon što su hrvatski košarkaši do 16 godina, predvođeni najboljim igračem turnira Darijem Šarićem, u Crnoj Gori postali europski prvaci, isti je uspjeh u istoj zemlji ostvarila i hrvatska kadetska rukometna reprezentacija. I ta generacija ima najboljeg igrača Europe - Antu Kaleba.

Mali je čudo: Hrvatska ima najboljeg igrača u Europi!
Hrvatska muška kadetska reprezentacija (igrači rođeni 1992. i mlađi) osvojila je naslov europskog prvaka. Hrvatski su kadeti u finalu Europskog prvenstva koje se igralo u Crnoj Gori svladali Španjolsku 27:26.

Bila je to još jedna odlična utakmica hrvatske reprezentacije s nešto slabijim prvim dijelom i odličnim drugim. Svi dečki odigrali su odlično, a prevagu je donio lijevi vanjski Mirko Herceg s devet golova.

Osim titule europskog prvaka, Hrvatska ima i dva igrača u prvoj sedmorci prvenstva. Najkorisnijim igračem EP-a i najboljim europskim rukometašem u ovoj generaciji proglašen je Ante Kaleb, a u najboljoj sedmorci je još i pivot Teo Čorić.

"Prvaci smo Europe, i ne samo to: imamo najboljeg igrača turnira i najboljeg pivota. Presretan sam i prezadovoljan, kako ne bih bio. Odigrali smo netipično za nas, nije funkcionirala obrana 5-1 u prvom dijelu, pa smo u drugom prešli na 6-0 zonu. Za nju Španjoci nisu imali riješenja. Dečki su bili maksimalno unutra, odigrali su odličnu utakmicu. Svi bili odlični, a prevaga je bio fantastični Mirko Herceg na lijevom vanjskom. Odigrao je bez greške. U drugom dijelu proigrao je i Ante Kaleb, te nam Španjolci više nisu mogli ništa. Ostvarili su nam se snovi, prvaci smo Europe i pokazali smo da Hrvatska ne treba brinuti za rukometnu budućnost. Čestitao bih svim dečkima, odigrali su fantastičan turnir, čestitam i svojim suradnicima, ma presretan sam", rekao je izbornik Silvio Ivandija.

"Presretan sam što smo prvi, ovo je naš veliki uspjeh i kruna mukotrpnog rada. Pokazali smo da smo najbolji, imali smo puno odličnih utakmica, a danas nam Španjolci, unatoč nešto slabijem prvom dijelu, nisu mogli ništa. Nagrada me malo iznenadila, čestitam svim suigračima, moj nagrada je njihova zasluga. Ma prvaci smo Europe, presretan sam!", bili su prvi u dojmovi najboljeg igrača prvenstva Ante Kaleba.

(net)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Rukometni kadeti najbolji Empty
PostajNaslov: Re: Rukometni kadeti najbolji   Rukometni kadeti najbolji I_icon_minitime24.08.10 16:39

Bravo za njih ..stiže još jedna generacija prvaka respect
[Vrh] Go down
 
Rukometni kadeti najbolji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rukometni transferi
» Najbolji Ves
» Vaš najbolji prijatelj
» U cemu ste najbolji ?
» Najbolji horori

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Rukomet-
Forum(o)Bir: