Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?

Go down 
+7
Zenga
LaTiTeA
Goran
cassia
Blizanka
bodomiere
Kikica
11 posters

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?
Ne. Bit će im puno gore i teže
Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? T7mw5w_th40%Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_vote_rcap
 40% [ 4 ]
Vjerojatno ne. Situacija se neće popraviti
Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? T7mw5w_th30%Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Bit će im isto kao i nama
Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? T7mw5w_th0%Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bit će im ipak malo bolje
Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? T7mw5w_th10%Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_vote_rcap
 10% [ 1 ]
Da. Živjet će bolje i kvalitetnije
Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? T7mw5w_th20%Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_vote_rcap
 20% [ 2 ]
Ukupno glasova : 10
 

Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime17.07.10 19:15

Ja ne znam.. ali sklonija sam vjeraovanju da im neće biti ružičasto.. kao ni nama što nije.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime24.07.10 14:18

u hrvatskoj?oće k...ovde je dobro samo političarima i svima njihovima Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? 104179 Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? 104179 Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? 104179 ...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime05.10.10 10:36

vjerojatno neće, nažalost
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime05.10.10 10:54

volim misliti da ce im biti mnogo bolje ali male su sanse da se ista popravi ...tako da mislim da i djeca nase djece nece zivjeti nista bolje.. ako cak im ne bude i gore

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime05.10.10 11:18

Svatko tko se nada boljem a ne misli biti slugan i rob grdno će se razočarati,oni koji vjeruju u ružičastu budućnost zakapaju glave u pijesak i odbijaju sagledati realnu situaciju.To je moje mišljenje..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime05.10.10 11:22

Dobar život ne sastoji se samo od materijalnih dobara, ja trenutno nemam puno novca, a opet nisam nezadovoljan životom. Na kraju krajeva, za 10 do 20 godina se koješta može promjeniti u državi, pa će možda naša djeca živjeti dobro i u materijalnom smislu. U svjetskim okvirima mi smo gradić, dakle nije teško nekom sposobnom na vlasti učiniti od Hrvatske državu sa solidnim gospodarstvom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime05.10.10 18:23

potpisujem i gorana i cass bravo
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime06.10.10 0:17

Vjerujem da hoće bolje živjeti... svako vrijeme nosi sa sobom određene poteškoće, ali i napredak. Da se ovo pitanje postavilo 1943.god. isto bi rekli kako je to najgore vrijeme..i da napredak nije niti na vidiku... a vidi nas sada, definitivno nam je bolje... ;)

Ne gledam svijet i život kroz ružičaste naočale, ali bome nema potrebe niti gledati sve crno, jer nije istina da je sve crno...
[Vrh] Go down
Zenga
Totalno relaxiran
Zenga


Female
Virgo Rat
Broj postova : 1442
Godine : 111
Datum registracije : 08.11.2009

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime06.10.10 7:05

blizanka je napisao/la:
volim misliti da ce im biti mnogo bolje ali male su sanse da se ista popravi ...tako da mislim da i djeca nase djece nece zivjeti nista bolje.. ako cak im ne bude i gore
Istog sam mišljenja gledajući objektivno...ali gledajući subjektivno, neki će se znat snaći, a neki ne...tako da će neki živjet bolje, a neki ne baš.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime06.10.10 20:26

Zenga je napisao/la:

Istog sam mišljenja gledajući objektivno...ali gledajući subjektivno, neki će se znat snaći, a neki ne...tako da će neki živjet bolje, a neki ne baš.

i ovo je isto točno...ko što mi tata stalno govori u životu se najbitnije snać...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime07.10.10 1:21

Iskreno ne vjerujem...
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime20.06.14 21:52

sumnjam iskreno...daj Bože da se varam...ali... kafa 
[Vrh] Go down
Marko77
Zagrijao tipkovnicu
Marko77


Male
Gemini Rat
Broj postova : 557
Godine : 39
Lokacija : Mrduša Donja
Datum registracije : 28.07.2011

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime05.01.15 18:45

ne vjerujem
[Vrh] Go down
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime07.01.15 13:40

volio bi da sam toliki optimista...
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime15.05.15 10:03

sumnjam...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime21.10.16 3:03

Nasa djeca vec sad zive bolje nego mi ..jer ne zamaraju ih stvari i sitnice koje su zamarale nas i zanju sebi ugoditi ..a sto se tice boljeg za njih u smislu posla i mogucnosti ka nekom napredovanju i poravka situacije opcenito u drzavi to cisto sumnjam da ce biti ikad bolje

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime24.11.16 11:22

ne vjerujem jer dok sam jos studirao moji su govorili zavrsi fax pa ces zivjeti ljepo..istinai ja i zena imamo fax.. no dugo smo se mucili dok smo konacno poceli da zivimo bolje..sad kakvo je stanje kcer mi je magistar forenzike i prima placu ko nekad srednisti..a ostali? oni zive ispod prosjeka a takva ceim biti i djeca jer se nista ne menja..svaki dan je gore..
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime09.02.23 20:50

sumnjam iskreno… kafa
[Vrh] Go down
Kristina92
Ljubitelj foruma
Kristina92


Female
Cancer Buffalo
Broj postova : 3476
Godine : 50
Datum registracije : 13.09.2014

Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime10.02.23 17:20

Oni vec sad dobro ne zive...Generacije koje dolaze sve su gore i gore,mi smo vjerojatno bili posljednji koji smo izrasli u normalnu generaciju,ovo sve iza nas jad i bjeda...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? Empty
PostajNaslov: Re: Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?   Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjerujete li da će naša djeca doista bolje živjeti od nas?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vjerujete li u bolje sutra?
» Horoskop i naša djeca – što kad ih pritisnu emocije i adrenalin?
» Djeca rade što djeca vide
» Vaša djeca nisu vaša djeca
» Nesretna ljubav i snažne emocije doista mogu slomiti srce...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: