Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?

Go down 
+14
sandra30
mexx
Zollina
saska
Blizanka
bodomiere
Riječanka
Firefly
sime
Ary
Dita von Teese
teaa
Wall-e
Kikica
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?
Da
Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? T7mw5w_th29%Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_vote_rcap
 29% [ 4 ]
Ne, zbog krize mogu samo sanjati ljetovanje
Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? T7mw5w_th7%Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Još uvijek se nadam da hoću
Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? T7mw5w_th43%Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_vote_rcap
 43% [ 6 ]
Nikada nisam išao, pa neću niti sada
Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? T7mw5w_th21%Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Uzet ću još jedan kredit pa ću moći
Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? T7mw5w_th0%Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 14
 

Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime27.06.10 17:46

Ja ne..zapravo mislim da ne. Svake godine se ponadamo svi troje..možda ove godine odemo na malo duže putovanje. I onda nakupujemo strojeva i alata i niš od ljetovanja. Mada ja sam zadovoljna i sa jednodnevnim izletima. Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 31382
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime27.06.10 17:49

Mislim da ne, ako nas firma odvede negdje na more onda postoji mogućnost da se malo bućnem. Smile
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime27.06.10 17:50

Valjda hoću...ako me ne spriječe dvije inspekcije.Više ništa ne znam Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime06.07.10 21:14

Na godisnji hocu, na more ocito necu...dakle skidanje farbe i farbanje sobe i kuhinje mi preostaje Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 765814
Mora i galame mi je dosta.....jedino pusti otok dolazi u obzir......bilo bi dobro s osobom koju volim, a posto takva ne postiji...nis ni od toga Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 12363
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:36

Hocu,al' u k....!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:46

Dita von Teese je napisao/la:
Hocu,al' u k....!


a nema tu u k......rekoh ti da te čekam u 'Trokaderu' Budva.. cerekalo:
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:50

Tornado sabane jedan..pa ko jos izlazi u Trokadero??Kad sam zivela u Budvi,vjeruj mi da sam uvijek isla setalistem pored mora,samo da zaobidjem Trokadero.Jeza me hvata od njega! Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:52



pa baš zato što niko tamo ne ide..da budemo sami.. cerekalo:
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:55

Da al vjerovatno tek 1.9. Smile
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:55

Tesko da cemo tu biti sami..pored svih onih devojcica u sljastecim haljinicama i momaka u bijelim cipelama i kosuljama..sa sve frizuricom.. Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 0:58



dobroooo..onda idemo na plažu da jedemo burek dok se mesečina preliva nad mirnim morem.. ljubav
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 1:00

Tornado mani se romantike..odrasli smo ljudi..iznajmicemo hotelsku sobu kao sav normalan svet! Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 1:06



može...onda idemo u Tivat..znam jedan fin hotelčić.. cerekalo:


*ebeš Budvu, idemo u kotorski zaliv.. :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 1:32

da, jos maloooooo Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 282446 Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 282446 Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 282446
[Vrh] Go down
sime
Totalno relaxiran
sime


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 1278
Godine : 52
Lokacija : australia
Datum registracije : 06.09.2009

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 2:17

necu planirao sam sledece godine
[Vrh] Go down
http://eseth.net/forum/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 8:29

Evo ga govori svaki drugidan kada bude posla ako ovako nasatavi još mi stignemo i reg. auto i nekuda na par pobjeći Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 282446 Joj kako bih rado.samo 4-5 dana ne moramo više..a ja vrag još palim..zaš da nismo 10 je prošlo kako smo kupili prstenje i bili na proputovanju..on ma daj več.. Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 8:55

Kiki drzim fige crvsto da ti proputujes vise Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 969280
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime07.07.10 14:32

Idem , imam vikendicu pa šteta da je ne iskorisim Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? 406290
a imam i prijatelje i ruksak ^^ bilo bi šteta da i to ne iskoristim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime15.07.10 22:26



da...idem na more u Mađarsku.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime15.07.10 22:50

Hoće,kad prođe sezona odoh negdje u hladnije krajeve
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime15.07.10 23:05

planirala sam u Biograd ili na Vir (moja 2 najdraža mjesta u Hrvatskoj), na 4-5 dana, al ne još.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime21.07.10 23:31



nema ništa od mora, propala stvar.. mač
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime21.07.10 23:41

Selce ili Novi vinodolski...jedno 4-5 dana al tek 1.9 Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime21.07.10 23:45



od letovanja jedino mogu da skoknem kod ćaleta na selo neki dan, i to bi bilo to...
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime21.07.10 23:48

Pa i to je nešto..
...ja sam trebala sutra sa sekom u toplice(tuheljske) al ne mogu sutra dadiljam nećakinje Laughing

[Vrh] Go down
Sponsored content





Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? Empty
PostajNaslov: Re: Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?   Hoćete li ove godine ići na ljetovanje? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hoćete li ove godine ići na ljetovanje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prijedlog za ljetovanje
» Ljetovanje u kampu ili u hotelu, apartmanu?
» Svježe razvedena Indira na ljetovanje ide s Markom Grubnićem
» Sulude godine
» Budala godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: