Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Komunikacija s biljkama

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.06.10 15:52

kažu da komunikacija s biljkama pospješuje njihov rast

vjerujete li u to i da li komunicirate s vašim biljkama?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.06.10 16:06

Vjerujem u to,al nemam više ni jednu biljku ni vani,a ni u kući pa ni ne komuniciram.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.06.10 16:08

a kažu i da im treba pjevati, ozbiljno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.06.10 16:09

To nisam čula,al dobro je znati, samo za pjevanje biljkama baš nisam. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.06.10 16:10


ja sam čuo da biljke vole klasičnu muziku a da ih rock muzika iritira...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime19.12.10 16:49

Vjerujem da svako živo biće osječa kada je netko fin prema njemu..zašto nebi i naše cviječe onda. Ja ne pričam sa mojim drvcima često..ali kada ih presađujem i zaljevam i brišem im prašinu uvijek s njima pričam i tepam im. Akoo su nešpto bolesni ja s njima kao s čovjekoom pričam..jedino što ne odgovaraju.
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime19.12.10 16:51

Ja komuniciram sa svojim kaktusom već 2 godine, a on ne raste. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 19:52

uvjek sam imala predivne ruže,jer sam imala vremena za njih i poklanjala sam im jako dosta vremena.prošlje godine sam bila u gužvi jedva sam stizala bacit im vodu (doslovno bacit) samo da što prije završim...one su bile ljute na mene i sve do jedne njih 28-30 su mi prkosile i sušile se...a u kući imam fikus i njega sam rado milovala i tepala mu al pošto je ovo moje čupavo čudovište ljubomorno čim vidi da ja fikusu tepam doleti i ugrize ga za list cerekalo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 20:27

..e a ja imam drvo datulje..i malo malo pa sa njega prašinu brišem..jer je nisko na podu ..a na lističe mu brzo prašina sjedne..moji se šokirali kada su bili ..kod mene jer su mi ga dali lani u proljeće..i na jesen kada su došli zabezeknuli se koliko je izrastao..
Imam i palmu veliku skoro 2 m..i izrodila se mala palmica pored nje..
Inače ne volim ono nježno kučno cviječe s cvjetovima..ali obožavam drvca veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 20:34

ja drvca,ruže i kaktuse
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 20:36

..dobro da znam ako ikada naletim u goste što da ti ponesem..kojeg kaktusa Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 20:38

Laughing da ,moja susjeda čim vidi kaktus mene se sjeti...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 20:43

..ja čim si kuham kavu Laughing ..ako naiđem na koji kaktus da se zove Kava ili Caffe HPekspresom ti ga šaljem Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime23.01.11 21:22

moja rođaka pjevala je svojem filadendronu, pričala s njim i zalijevala ga jednom tjedno čašom mlijeka u kojoj bi otopila žlicu meda...
Imao je ogromne, ali stvarno ogromne listove , narastao do plafona i povijajući se po plafonu listovi su padali nazad dole...

Ima u tome nešto... ja nemam živaca pričat s biljkama kad nikad ne dočekam odgovor Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime25.01.11 14:30

ovo ću probat gricka sa mlijekom
mislim da biljke također trebaju ljubav i pažnju kao i svi mi i zato svaku pažnju vraćaju dvostruko
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komunikacija s biljkama Empty
PostajNaslov: Re: Komunikacija s biljkama   Komunikacija s biljkama I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komunikacija s biljkama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Komunikacija sa tinejdžerom
» Jedna mala komunikacija!
» Neverbalna i suptilna komunikacija
» Vrste sinapsi: komunikacija neurona
» Prenatalna komunikacija - što sve čuje beba prije rođenja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Svijet bilja :: Savjeti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: