Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Maneken spao na 30 kilograma i umro

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Maneken spao na 30 kilograma i umro Empty
PostajNaslov: Maneken spao na 30 kilograma i umro   Maneken spao na 30 kilograma i umro I_icon_minitime10.06.10 7:35

Maneken spao na 30 kilograma i umro 0414007.42

Nekad prelijepi maneken atletske građe koji je zavodio u donjem rublju s plakata Calvina Kleina, postao je bolesno opsjednut izgledom, obolio od anoreksije i umro sa samo 30 kilograma.

Nekad je, uz lijepo lice, imao idealne proporcije i savršene pločice na trbuhu, no nakon duge borbe s anoreksijom izgubio je ljepotu, zdravlje, a na koncu i život.

Maneken Jeremy Gillitzer umro je tjelesno deformiran s 30 kilograma tjelesne težine. Mediji su mjesecima pisali o njegovoj očajnoj borbi i fizičkom propadanju na doslovno kožu i kosti, a i on je sam nekoliko godina održavao blog savjetujući i druge koji pate od anoreksije da pokušaju ozdraviti.

Još nedavno je 36-godišnji Jeremy izjavio: "Ja želim živjeti, to je definitivno. Muškarci u modnoj industriji osjećaju isti pritisak kao i žene. Osjećao sam da moja ljepota nije nikad dovoljno dobra i gonila me potreba za savršenim tijelom i mišićima." Uz anoreksiju patio je i od bulimije, na koju ga je navukla bulimična djevojka koju je upoznao putem interneta tražeći savjete o anoreksiji. Poremećaji u prehrani kod njega su započeli prilično rano, još u 12. godini. Živio je s očuhom koji je konstantno kritizirao njegov fizički izgled, a pritisak na psihu predstavljali su i njegovi homoseksualni osjećaji. Protiv stresa se počeo boriti izgladnjivanjem.

"Dok gladujete nemate kad misliti o tome da ste gej," rekao je Jeremy.

Liječio se u dječjoj bolnici i kao tinejdžer uspio vratiti kilažu, no bolesti se sasvim nije riješio. Nakon svake nove emocionalne krize, anoreksija i bulimija su jačale.

Prije četiri godine umrla mu je majka, a napustio ga je i trenutni mladić. Tad je počeo režim fanatičnog vježbanja u kombinaciji s prehranom na rubu izgladnjivanja. Dnevno bi pojeo tek pola jabuke i pola sendviča. Uskoro su mu nestali mišići, oslabila mu je i kosa, a i zubi su počeli ispadati. Nakon malih poboljšanja, njegovo tijelo ipak nije moglo izdržati i Jeremy je izdahnuo.

Iako od anoreksije pate uglavnom žene, jedan od 10 oboljelih je muškog spola.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Maneken spao na 30 kilograma i umro Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Maneken spao na 30 kilograma i umro Empty
PostajNaslov: Re: Maneken spao na 30 kilograma i umro   Maneken spao na 30 kilograma i umro I_icon_minitime10.06.10 12:32

Grozno,žalosno ništa drugo za reći,anoreksija je strašna bolest uz to i bulimija prestrašno,kad sam gledala dokumentarac o tim bolestima,teško ih je prevladati i započeti normalan život.
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Maneken spao na 30 kilograma i umro Empty
PostajNaslov: Re: Maneken spao na 30 kilograma i umro   Maneken spao na 30 kilograma i umro I_icon_minitime10.06.10 12:50

bas tuzno,bolesna opsjednutost izgledom glavom u zid
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maneken spao na 30 kilograma i umro Empty
PostajNaslov: Re: Maneken spao na 30 kilograma i umro   Maneken spao na 30 kilograma i umro I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Maneken spao na 30 kilograma i umro
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Plavušu od 152 kilograma plaćaju da jede
» U rezervoar sakrio 10 kilograma droge
» Jabučna dijeta - u tri dana izgubite dva i pol kilograma
» Lakičevići uhvatili ajkulu tešku 500 kilograma
» Gubitak suvišnih kilograma poboljšava memoriju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Zdravlje :: Svaštara-
Forum(o)Bir: