Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Za što ste spremni umrijeti?

Go down 
+3
Rokerka
Blizanka
scorpio57
7 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime28.05.10 19:31

Neki za domovinu, neki za djecu, neki za ljubav, neki za prijatelje...

za što ste vi konkretno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 11:51

Za djecu,to je jedina stvar koju iako ne bi trebala sa sigurnošću reći al kažem ipak za njih bi..
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 11:52

za djecu,Domovinu,bližu obitelj i 2 prijatelja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 12:20

Za moje dijete bi dala svoj život .Samo ono je vrijedno toga.Za domovinu su mnogi umirali ,a danas mislim da se okreću u grobu kad vide za što su život dali.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 14:15

za djecu ..bez razmisljanja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 16:19

Diskutabilna je rijec spremni.Spremni bas nismo za dobrovoljnu smrt.Ali vjerujem da bi mnogi od vas to ucinili u slucajevima koji ste napisali.Mislim ucinili,ne spremamo se umrijeti.I ja bih u slucaju djece isto ucnio kao vi potpisnici.Dao zivot za njih.A,sto se tice domovine ili otadzbine,e to je druga filozofija i za drugu temu.Ne bih o njoj sad.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 16:47

ana je napisao/la:
Za djecu,to je jedina stvar koju iako ne bi trebala sa sigurnošću reći al kažem ipak za njih bi..
zasto ne sa sigurnoscu Ana ... koliko te ja znam ...ako te znam kako mislim .. znam da bi sve ucinila za djecu bez razmisljanja

za domovinu nikad ne bih ni pomislila umrijeti...a kamo li ucinila

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Za što ste spremni umrijeti? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 18:47

samo za bracu...radije bih dala svoj zivot nego da se nekome od njih dvojice nesto desi....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.05.10 19:56

Dobro kažeš Sumrače...
U opasnoj situaciji u refleksu bez razmišljanja svoje dijete bi mjesto sebe spasila uvijek...najvjerovatnije bi i za tuđim djetetom skočila ako bih vidjela da mogu pomoći...u tom istom refleksu i mužu bi pomogla i za jednog dva posebna prijatelja bi se dala u opasnu situaciju u kojoj bi mogla glavu izgubiti. Ali zbilja ne znam dali sam spremna za ikoga umrijeti..osim dati život za svoje dijete.

Nikakva domovina ..iako jako volim svoju Slavoniju ravnu..ali nebih dala glavu sigurno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime03.06.10 10:51

Da se ne lazemo svakom je svoj zivot najdragoceniji Za što ste spremni umrijeti? 969280 tako da ne verujem da bih svesno rizikovala zivot za nekog.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime29.09.14 1:11

Gost je napisao/la:
Diskutabilna je rijec spremni.Spremni bas nismo za dobrovoljnu smrt.Ali vjerujem da bi mnogi od vas to ucinili u slucajevima koji ste napisali.Mislim ucinili,ne spremamo se umrijeti.I ja bih u slucaju djece isto ucnio kao vi potpisnici.Dao zivot za njih.A,sto se tice domovine ili otadzbine,e to je druga filozofija i za drugu temu.Ne bih o njoj sad.



isto mislim i sada kao kada sam gornji text pisao... Smile ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime10.02.15 19:30

Za zdravlje dragih osoba.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Otelo
Ljubitelj foruma
Otelo


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 5039
Godine : 62
Lokacija : Skoplje.. MKD..
Datum registracije : 10.05.2012

Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime12.03.15 12:00

danas se vise ne umire za domovinu jer domovina vise nije servis gradjana..ona je servis sam za sebe a ljudi joj sluze da svojim dobrovolnim..citaj prisilnim.. donacijama odrzavali egal stanje u svim sverama zivota..Izvan tog segmenta umire se za prijatelje i za svoju porodicu..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Za što ste spremni umrijeti? Empty
PostajNaslov: Re: Za što ste spremni umrijeti?   Za što ste spremni umrijeti? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Za što ste spremni umrijeti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Saznaj kada ćeš umrijeti
» Vlada smiruje narod: Nigerijci u panici zbog SMS-a da će umrijeti od javljanja na telefonski poziv
» Jeste li spremni za očinstvo?!
» Jeste li spremni za seks?
» Đapić se pozdravom 'Za dom spremni' oprostio od HSP-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: