Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Noćni izlasci djece - po pravu

Go down 
+2
Kikica
scorpio57
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime19.05.10 16:04

Ovako piše u Obiteljskom zakonu:

Članak 95.

(1) Radi dobrobiti djeteta, a u skladu s njegovom dobi i zrelosti, roditelji imaju pravo i dužnost nadzirati ga u njegovu druženju s drugim osobama.

(2) Roditelji imaju pravo i dužnost djetetu mlađem od šesnaest godina života zabraniti noćne izlaske bez svoje pratnje ili pratnje druge odrasle osobe u koju imaju povjerenje.

(3) Noćnim izlaskom smatra se vrijeme od 23 do 5 sati.


tko se pridržava toga?
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime19.05.10 16:24

malo tko Noćni izlasci djece - po pravu 96456
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime28.06.10 10:46

Ja nisam ni izlazila u noćne izlaske prije 18te godine..ovo prije je sve bilo sa sestrom i njenim društvom i to do max 11 pola 12.
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime28.06.10 10:55

I ja sam imala ograniceno vrijeme do 23h. Noćni izlasci djece - po pravu 266623


Zadnja promjena: len; 07.07.10 13:58; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime30.06.10 6:51

Tamo negdje do svoje 15 godine imala sam ograničeno vrijeme do 22 sata biti u kući . Kasnije nakon toga imala sam neograničeno vrijeme s obzirom da nisam upadala u nikakve gluposti , bila sam dovoljno odgovorna i svjesna svega što sam radila. Međutim danas je vrijeme takvo da zapravo ti sitni noćni sati nisu ništa opasniji od 12 sati popodne .
[Vrh] Go down
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime17.08.10 0:27

s obzirom da sam u stalnom kontaktu s djecom od 15-18,19god.. i slušam njihove priče o izlascima..alkoholu itd... to je strašno!! Ja ne shvaćam te roditelje koji dopuštaju da im dijete od 15god dolazi u 2h kući toliko pijano da ne zna za sebe... Djeci je, naravno, to zabavno..i onda su neke face u društvu...ali mi roditelji nisu jasni... niti malo!
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime25.04.11 9:52

dobro musko neka se ulubi od alhohola ali zensko ne ide to je lepsa populacija po meni i ne bi trebalo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime26.04.11 10:14

a zašto praviti razliku po spolu? nije u redu ni za muško, ni za žensko dijete.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime26.04.11 12:07

sad cu da ti objasnim muski pol moze da bude kako hoces mi smo registrovane pijanice a zensko je lepo lepo se sredi nasminka kao andjeo izgleda vi ste lepsi pol ne treba da se napivate lepe ste i bez alkohola.
i drugi razlog kad se napijete nedaj boze da vas spopadaju muskarci vi ste nemocne iz najbolje namere vam pricam posto vas volim. I love you
a to da nije u redu ni za musko nije u redu slazem se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime26.04.11 12:21

zanimljivo, možda bi ovo tvoje objašnjenje trebalo dodati kao novi članak zakona ;)
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime27.04.11 16:58

pa tako je muskarci su nedokazani a zene su lepe sladke i ne ide da se napivaju I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćni izlasci djece - po pravu Empty
PostajNaslov: Re: Noćni izlasci djece - po pravu   Noćni izlasci djece - po pravu I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćni izlasci djece - po pravu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Noćni vid
» Prvi noćni klub za pse
» Odaberite pravu frizuru
» Zakon o pravu na pristup informacijama
» ČILE: Kiša pustinji donijela pravu čaroliju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Pravo-
Forum(o)Bir: