Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sony NEX-5

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sony NEX-5 Empty
PostajNaslov: Sony NEX-5   Sony NEX-5 I_icon_minitime12.05.10 13:20

Sony NEX-5 Main


Kompanija Sony je najavila predstavljanje modela NEX-5 koji je najavila kao najmanji i najlakši na svetu digitalni foto-aparat sa izmenjivim sočivima. Ukoliko uporedite ovaj model sa većinom sličnih modela zaista ćete utvrditi da Sony nije preterivao sa odrednicom o najmanjem modelu na svetu. Ovaj model karakteriše sve ono što i druge moderne DSLR foto-aparate, odličan kvalitet fotografija, vrhunske opcije zumiranja, vrlo dobar korisnički interfejs kao i mnoštvo opcija za manje ili više automatsko fotografisanje. Takođe, bitna karakteristika ovog modela je i mogućnost snimanja kristalno jasnih 1080/60i AVCHD video klipova.


Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sony NEX-5 Empty
PostajNaslov: Re: Sony NEX-5   Sony NEX-5 I_icon_minitime29.05.10 15:59

Ne kužim se u sliknje previše i ovo moje staro čudo od 6-7 godina Olympusovo još nisma skužila što sve može Sony NEX-5 12363
A evo muž mi ga pokušava oteti ..kaže koliko ja slikam dobar mi je telefon sa boljom kamerom..ili barem kao ovom na digitalcu..a karticu od par giga nebi napunila 100 godina Sony NEX-5 12363
[Vrh] Go down
 
Sony NEX-5
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sony producira 25 utakmica SP-a iz J.Afrike u 3D tehnici
» Sony Ericsson i druge stvari... :)
» Sony Vaio P postao još prenosiviji
» Prvi Sony 3D zvučni sistemi
» Sony izumio savitljivi ekran

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Audio i video tehnika, mobilna telefonija :: Audio i video tehnika-
Forum(o)Bir: