Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Izrada origamija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime29.04.10 17:35

Svi znamo da je Origami japanska vještina savijanja papira na način da stvori određenu formu bez upotrebe dodatnih pomagala, ali kako napraviti pingvnina, pticu ili čak medvjeda od papira to je pitanje koje možete pronaći u ovim video tutorijalima.

http://pem.org/origami/
____________________________________________________________________________________


A kada netko od vas-nas nauči izrađivati origami ili izradi koji bilo oblik ili lik bilo bi super da nam ga uslikate i postate tu..
Ako nađete koju dobru stranicu sa tutorijalima za izradu također nam ju postajte..Izrada origamija 765814
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime14.07.10 15:40

Eto nitko osim mene nije probao. Ja sam danas..čisto za probu da vidim kako to ide jel teško pohvatati one na youtubu dok ih rade i da vam kažem to je supeeeeeeer.. Izrada origamija 31382 Izrada origamija 12363
samo savjet ako želite da vam posebno dobro izgleda onda papir morate svaršeno dobro i odmjereno izrezati i nije lše da je dvobojan ili jedno bojan a ne kao moji od novina i časopisa Izrada origamija 12363 .

Ovo bi trebao biti cvijet Ljiljan Izrada origamija 765814 ako ništa drugo moj je barem originalnih boja..nigdje na svijetu ne postoje dva takva Izrada origamija 12363



Izrada origamija P7140850
Izrada origamija P7140854
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime14.07.10 15:46

Bože sačuvaj, na prvi pogled mi se učini izrada orgija, ma reko šta je sad ovo?? Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime14.07.10 15:47

Jaoooooooo dok smo orgijali sinoć sam u pauzi izradila cvijet Izrada origamija 12363
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime14.07.10 15:49

Vrućina! looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime15.07.10 12:27

Evo probala danas napraviti Ružu..ali nikako nisma mogla s koncentrirati na pokrete onog što preklapa taj papirić.
Sura napravim nešto lijepo...možda Izrada origamija 765814
[Vrh] Go down
Plamena
Zagrijao tipkovnicu
Plamena


Female
Capricorn Rat
Broj postova : 447
Godine : 39
Datum registracije : 01.09.2011

Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime15.04.12 20:20

Lijepo je znati raditi razne stvarcice od papira, nisam nikada probala mislim da za to treba imati strpljenja a ja ga nemam Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izrada origamija Empty
PostajNaslov: Re: Izrada origamija   Izrada origamija I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izrada origamija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izrada CV-a
» Izrada portala
» Izrada web sajtova
» Izrada i prodaja web sajtova
» Izrada splavova po porudzbini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Hobi, zabava, uradi sam-
Forum(o)Bir: