Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?

Go down 
+21
Carolija
Luna2
Gracija...
LuckyM5
Blonde
svilena
antonija
Sunčanaa
Procyon
Firefly
Them
Kikica
dannylikes6
teaa
cassia
Blizanka
Niky
Bella
mihaela
Rokerka
Dita von Teese
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.04.10 10:21

First topic message reminder :

.....ili ne podnosite

Ajde cure da vas cujem Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 668150
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.08.10 23:38

Ne volim seljake..nikako..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.08.10 23:45

Dita von Teese je napisao/la:
Ne volim seljake..nikako..

znaci mi su opanci nemademo sansu kod tebe... :;):

e Dita more budes ti nas preko novinu trazila... Laughing

i da nas jos ugostis po domacinski... Laughing


selo moje ravnooooo looool
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.08.10 23:48

Mislis da cuvamo ovcice zajedno,to ti hoces?? Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 969280
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.08.10 23:50

Dita von Teese je napisao/la:
Mislis da cuvamo ovcice zajedno,to ti hoces?? Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 969280

kake bre ovcice...zato bata kanda ima teniku...sve na daljinski...sem da stalu cistis... Laughing

al posle lepo mirises...cisto stajsko...nema oni konzrvansi... Laughing
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.08.10 23:52

Sumrak,dolazim u iskusenje da kliknem na uzvicnik..a ti znas sta to znaci! Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 969280
[Vrh] Go down
dannylikes6
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Datum registracije : 17.08.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime30.08.10 12:08

Ma da nemate vi pojma sta zelite...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime30.08.10 12:13

Ma da mi ti zapravo sve volimo da nam vi kažete što mi trebale voljeti. Laughing
[Vrh] Go down
dannylikes6
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Datum registracije : 17.08.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime30.08.10 12:19

moras voljeti osobu sa svim njezinim/govim manama jer svi smo mi savrseni i bas onakvi kakvi trebamo biti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime30.08.10 23:03

Jedino što me nervira kod muškaraca (oženjenih) kad su sa partnericom manji su od makova zrne ,kad su sami nema im ravnih,sve su žene povaljali
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime04.09.10 2:04

Rokerka je napisao/la:
"BiJo","Neznam","s nikim","Ne dostajes mi"....Ne bi s takvim bila nikad...valjda osnovne stvari treba da se znaju....

looool looool looool looool looool looool



Ispljucat ću sad i svoj "rod"...........................

Meni je zakon gledat kad se neki tip "upucaje".....................

To je najčešće neprirodno foliranje, forsiranje svojih nemogućnosti i još ako tomu dodamo utjecaj etanola........................(Zahvaljujem se svom tvorcu šta imam qurac..............mada mi se desio jednom jedan homo pokušaj zavođenja tako da sam u nekoj mjeri osjetio kako je to kad je muško glupo stvorenje koje ne shvaća čak i kad mu kažeš bukvalno : "Čuj stari, do sada sam bio maksimalno fer i kulturan al pošto nisi skužio da te u shvaćanju guši manjak vlastitog intelekta , prijeći ću na lagani jezik " Sine ja nisan peder i odjebi mi s tin homoliberalnin sranjima" to je tada bilo to...................i mada znam da sam neodoljiv za oba spola.............preferiram onaj slabiji jer sam ja jači....................) to je onda čista predstava za gledanje kako se nesretnik davi u vlastitom neznanju i želji da ju impresionira EXTREMNO glupim pričama, ponašanjem, "PJEVANJEM NA UHO" i nekad im pođe za rukom da upoznaju srodno glupu dušu i onda se ožene i prave horde glupe djece..............
[Vrh] Go down
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime06.09.10 1:06

joj kako si ti predstavio svoj rod sve me stah izači van Laughing

ja ne volim one napuhane egoiste bez trunke potpore u onome što govore
i one koji odmah nastupaju sa seksualnim ponudama Rolling Eyes
a iritiraju me kombinacija toga dvoje.. kad su uvjereni da ću popustiti Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime06.09.10 17:49

Nikad nemoj popustiti i dati im za pravo, to će shvatiti kao znak da su bili u pravu, a onda će ostale djevojke patiti liz
[Vrh] Go down
Sunčanaa
Početnik
Početnik
Sunčanaa


Female
Virgo Dog
Broj postova : 85
Godine : 53
Lokacija : moja ...
Datum registracije : 27.08.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime28.09.10 13:25



neurednost....vulgarnost....agresivnost i nedostatak smisla za humor ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime28.09.10 13:29

kad bacaju prljave čarape po stanu
[Vrh] Go down
antonija
Početnik
Početnik



Male
Cancer Monkey
Broj postova : 4
Godine : 31
Datum registracije : 29.09.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.09.10 13:00

laz,ljubomoru,preseravanje,bahatost..............
[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.09.10 13:21

..općenito me nerviraju kad su mojoj blizini.. i kad mi se sviđaju i kad mi se ne sviđaju Smile ..a odbijaju me živi mrtvaci..Laughing
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Gost
Gost




Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime29.09.10 20:10

pokvareni zubi veseli
[Vrh] Go down
Blonde
Ljubitelj foruma
Blonde


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 8120
Godine : 38
Datum registracije : 30.08.2011

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime19.09.11 12:21

ono sto me najvise nervira kad u startu pocinje sebe uzdizati, kako je on najbolji, kako je pametan, kako vozi ovo i ono, kako ima novca da kupi pola grada i ostale gluposti...onda shvatim da nemamo zajednickih tema i uz kulturno pozdravljanje uvijek naglasim da mu zelim da nadje neku djevojku slicnu njemu koja ce znati da iskoristi svaku njegovu osobinu.... Laughing
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime05.11.11 12:27

nezainteresiranost za vlastitu ženu, mljackanje, nehigijena, prljave cipele , nedostatak smisla za humor ili iskrivljen humor koji meni ne odgovara, lijenost, tvrdoglavost, nepažljivost . ....
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime05.11.11 12:42

Arogantnost, bahatost, posesivnost, nedostatak smisla za humor -
ono kad su bukvalni ko bukve..
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime21.12.11 19:00

sirovost i bahatost i kad se vidi da im iz očiju izvire samo jedna misao.

Kad zaboravi ili namjerno ne kupi mi ništa za rođendan tužni
[Vrh] Go down
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime23.12.12 19:46

Umišljenost, preveliki egoizam
[Vrh] Go down
Carolija
Totalno relaxiran
Carolija


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2243
Godine : 47
Datum registracije : 24.02.2013

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime04.05.13 20:41

Neurednost,bahato ponasanje,preterana doza posesivnosti ...
[Vrh] Go down
Sama
Ljubitelj foruma
Sama


Female
Taurus Rat
Broj postova : 3754
Godine : 52
Lokacija : to be or not to be
Datum registracije : 18.04.2014

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime09.07.14 19:47

Sto su Lole i nije im jedna zena dosta, sto vole udate ili neke, kobajagi "nemocne" prevarantice, a ne iskrene itd ....
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime20.05.15 23:42

mene sve odbija i čudim se ženama kako ih duraju...Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?   Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sta vas nervira ili odbija kod muskaraca ?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Što vas odbija kod žena?
» Život muškaraca
» Pas joj je bolji od muškaraca
» Žene protiv muškaraca
» Što vas najviše pali kod muškaraca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: