Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Komentiraj film...

Go down 
+7
Rain_Dog
Ary
Kikica
ajmeivana
Goran
Bonnie
king_in_crimson
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime01.10.08 18:44

Nedavno sam pogledala film "Tropska grmljavina", evo mojih dojmova. Black, Stiller i Downey jr. su glumci koji zajedno glume u filmu koji je kompaniji postao financijsko opterećenje pa, kako bi film bio što realističniji, redatelj ostavlja glumce usred džungle. Uglavnom ima dosta zanimljivih situacija u koje upadaju pokušajući izvući živu glavu. Mene se najviše dojmio Downey jr. koji je u filmu neprepoznatljiv (kao crnac - fenomenalan, i kao blond plavooki australac - još bolji). Ako se želite opustiti i nasmijati preporučam vam ovaj film! cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime01.11.08 16:41

tana17 je napisao/la:
Nedavno sam pogledala film "Tropska grmljavina", evo mojih dojmova. Black, Stiller i Downey jr. su glumci koji zajedno glume u filmu koji je kompaniji postao financijsko opterećenje pa, kako bi film bio što realističniji, redatelj ostavlja glumce usred džungle. Uglavnom ima dosta zanimljivih situacija u koje upadaju pokušajući izvući živu glavu. Mene se najviše dojmio Downey jr. koji je u filmu neprepoznatljiv (kao crnac - fenomenalan, i kao blond plavooki australac - još bolji). Ako se želite opustiti i nasmijati preporučam vam ovaj film! cerekalo
taj film je stvarno super i ja sam ga gledala i veliki sam fan komedija, ali film koji,stvarno moram ja preporučim je DOA-dead or alive. film ima za svakog po nešto. rađen po igrici u starijem dobu koje je prenešeno u novije , sa super pričom radnjom i tučom. za muški spol je naročito dobar: tijelo, strast, ljubav i sve ostalo što valja vidjeti na ženskom tijelu a ženskom spolu daje poruku da nisu uvijek muški jači spol i izdržljiviji.
film za sve!!!! :bumbum:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime01.11.08 22:01

minchy89 je napisao/la:

taj film je stvarno super i ja sam ga gledala i veliki sam fan komedija, ali film koji,stvarno moram ja preporučim je DOA-dead or alive. film ima za svakog po nešto. rađen po igrici u starijem dobu koje je prenešeno u novije , sa super pričom radnjom i tučom. za muški spol je naročito dobar: tijelo, strast, ljubav i sve ostalo što valja vidjeti na ženskom tijelu a ženskom spolu daje poruku da nisu uvijek muški jači spol i izdržljiviji.
film za sve!!!! :bumbum:

eee, gledala ga i ja...ok je...ima puno tučnjave, ali zabavan je u svakom slučaju. cheers cheers
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime09.11.08 20:39

DEATH RACE


Da cujem komentare na taj film.
Ko je gledao, kakav je i te de...

Meni je film pre-faking- jeben!!! Cak sam ga gledao 2 puta da pohvatam sve sitnice i cari filma. Glumacka postava predobra - Jason Statham RULES!!!
Sve u svemu - klanjam se do pakla na predobrom remake-u.

P.S. U iscekivanju Transportera 3...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime13.11.08 0:34

king_in_crimson je napisao/la:
DEATH RACE

Da cujem komentare na taj film.
Ko je gledao, kakav je i te de...

Meni je film pre-faking- jeben!!! Cak sam ga gledao 2 puta da pohvatam sve sitnice i cari filma. Glumacka postava predobra - Jason Statham RULES!!!
Sve u svemu - klanjam se do pakla na predobrom remake-u.

P.S. U iscekivanju Transportera 3...

ja ga gledala i vrh je... priča, glumci, akcija.. hoping :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.11.08 21:40

Da čujem komentare na film Kino Lika od Matanića. Išo sam ga gledati da vidim o čemu se radi
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.11.08 21:42

I kakav je bio? NIsam gledao je nr gledam nove hrvatske filmove.
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime29.11.08 15:28

film Žene, nikakvog smisla, da mogu vratiti vrijeme taj bih film preskočila u širokom luku
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime29.11.08 16:55

Bonnie je napisao/la:
film Žene, nikakvog smisla, da mogu vratiti vrijeme taj bih film preskočila u širokom luku

eee ..ja ga nisam išla gledat iako mi se ta opcija nudila nekoliko puta. Navodno se u cijelom filmu ne pojavljuje niti jedan muškarac ... pih...dosadno cerekalo
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime30.11.08 13:08

nema niti jednog muškarca, šteta para koje sam dala za kartu :fajt:
ali ima jedna osoba muškog roda, a to je sin kojeg rodi jedna os svih tih žena i to u zadnjoj minuti, ma bezveze

ali zato Djevojka mog prijatelja danse ma odličan filmić, a Dane Cook je u tom filmu prezgodan hophop fino se nasmiješ i nagledaš gole muške guze, joooj hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime30.11.08 13:11

Eee ..hebate mi jučer da idemo pogledat taj film ...kad ono patka..nema karata. Na kraju smo gledale Body of lies s Leom Di Capriom i Russelom Crowom ... isto mrak film. Puno traje, ali je napet, baš onak dobar film.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime01.12.08 10:08

king_in_crimson je napisao/la:
I kakav je bio? NIsam gledao je nr gledam nove hrvatske filmove.

ima nešto malo humora, puno psovanja i sl.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.12.08 17:45

Posljednji film koji sam pogledao je "10000 godina prije Krista". Nije ništa spektakularno, ali je zanimljiv za pogledati, može se izvući dosta korisnih pouka iz njega ako se pozornije prati i shvati poanta priče.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime02.02.09 23:27

Film Propušteni poziv navodno je horor, ali tu od horora niti h, priča nije ništa posebno, ugl sve se shvati prije kraja.
Never Back Down film je nešto na foru Klub boraca samo u teen verziji, ali Death Race, mislim da je to najbolji film koji sam gledala u zadnje vrijeme, zanimljiv od prve do zadnje minute.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime19.03.09 13:22

The Curious Case of Benjamin Button - ako ga niste gledali, nemojte

mislim, tema je u suštini zanimljiva, al traje preeeeedugo i strašno je usporen tako da dosadi
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime20.03.09 9:40

U srijedu je bio vestern s Clint Eastvudom ili kao se več piše baš sam uživala. Stvarno volim pogledati dobar vestern, samo ako nije komedija. Smile
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.03.09 9:23

96 sati - triler, odličan, svakako pogledajte
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.03.09 9:32

Far Cry..
inace volim horrore..ha ha
to je jedina igrica koju sam odigrala onako sa gustom...
stoga sam i pogledala film..
nema ona cudovista kao u igrici ali je meni bio ok film..

a pogledala sam i Automaton Transfusion (2009)
jedan od najnovijih horrora
zombiji u glavnoj ulozi..ha ha
malo vuce na 28 dana kasnije
Ti vrapca..ha ha..same strahove gledam..ha ha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.03.09 9:36

Ja nisam ljubitelj horora gdje su zombiji,više neke kao Egzorcist prvi dio mi je odličan.I Warlock radi se o starim ratnicima koji pokušavaju spriječiti zlo.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.03.09 9:38

Adry je napisao/la:
Far Cry..
inace volim horrore..ha ha
to je jedina igrica koju sam odigrala onako sa gustom...
stoga sam i pogledala film..
nema ona cudovista kao u igrici ali je meni bio ok film..

a pogledala sam i Automaton Transfusion (2009)
jedan od najnovijih horrora
zombiji u glavnoj ulozi..ha ha
malo vuce na 28 dana kasnije
Ti vrapca..ha ha..same strahove gledam..ha ha



bravo ti si moja žemska Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime26.03.09 9:40

ma ja isto volim pogledat takve..uh..ha ha
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime09.04.09 14:06

E pa eto, nisam niti znala da je izašao Far Cry film zaboravio
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime11.04.09 16:13

Eto danas film po mom vestern bio ujutro, a što ih volim ljudi, baš se opustim uz njih. Smile

Samo ja komentiram filmiće, valjda ih samo ja gledam svi su stalno na forumu pa ne stignu Smile
Ugl. izašao je novi film od Clinta Estawooda "Grand Torino" i smišljam da si ga nekako skinem, a neznam kako confused . Sigurno će mi se jako sviđati.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime10.05.09 14:46

Jučer se zagledam u filo o Hitleru i baljezgaju oni, stalno iz sobe u sobu. Dojadi mi gledati ga i odem od TVa i onda najbolji dio filma propustim. zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime10.05.09 20:58

Citat :
Ugl. izašao je novi film od Clinta Estawooda "Grand Torino" i smišljam da si ga nekako skinem, a neznam kako . Sigurno će mi se jako sviđati.

Ja sam ga pogledala u kinu. Prije su mi ga jako nahvalili pa sam imala velika očekivanja. Zbog toga sam se malo razočarala kad sam ga pogledala. Film je dobar, ali nije mi ono wow (ako me razumijete :;): ).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentiraj film... Empty
PostajNaslov: Re: Komentiraj film...   Komentiraj film... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentiraj film...
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Komentiraj osobu sa slike iznad!
» Ocijeni film
» Film Šišanje (2010)
» Film o ovisnicima o igricama
» La Belle Verte - film zabranjen u EU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: