Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Žena je ženi vuk

Go down 
+13
žigolo
Procyon
Blizanka
jpaunovic
Kikica
Dijamantni 13
Goran
D_DoLL
mala mazica
Lajka
vanja
velikamala
DaRkAnGeL
17 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime01.10.08 16:44

Pozz svim ženama!
Evo, ja kao jedna netipična baba nerijetko se u zadnje vrijeme pitam zašto su žene tako u banani. Gledam svoju radnu okolinu, sjetim se srednje škole, pa i na kraju onaj glupi Big Brother to pokazuje...žene samo tračaju jedna drugu, i uvijek gledaju kako zabosti jedna drugoj nož u leđa. Nikad ne znamo bit ekipa ko dečki. Spremne smo se posvađat oko najmanje sitnice (iako smo se minutu prije toga zaklinjale na vječno prijateljstvo). Dajte, ženskice, javite se i uvjerite me da imam samo loša iskustva, da nije to baš tako...
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime10.10.08 1:00

rado bi ti rekla da imaš loša iskustva ali na žalost ne mogu, ja osobno nemam puno ženskih prijateljica imam ih par i za njih mogu reću da su prave u koje se uvijek mogu pouzdati, ne znam zakaj ali meni je muško društvo od malih nogu bilo bolje i uvijek sam se s dečkima družila tako je ostalo i do dan danas tak da ak nemam ženskih prijatelja muških imam na pretek i meni je super s njima
[Vrh] Go down
velikamala
Početnik
Početnik
velikamala


Female
Pisces Snake
Broj postova : 3
Godine : 47
Lokacija : ZAGREB
Datum registracije : 27.09.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime11.10.08 15:08

Nažalost takva je većina ženskog roda i ja bi voljela da kad nas je više na okupu djelujemo kao ekipa. Sa svojih par dobrih frendica to je stvarno tako. Npr. Mi se bez problema dogovorimo kamo ćemo i kako. Ali iz svijeta oko sebe vidim da to baš ne funkcionira u svim segmentima No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime12.10.08 19:25

Baš ste me razžalostile...Ja mislila da sam u krivu... :smrc:
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime18.10.08 11:07

tana17 je napisao/la:
Baš ste me razžalostile...Ja mislila da sam u krivu... :smrc:
U krivu si Tana! :dipl:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime18.10.08 19:30

vanja je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
Baš ste me razžalostile...Ja mislila da sam u krivu... :smrc:
U krivu si Tana! :dipl:

Bravo! cheers Konačno jedna... ajde još samo srgumentiraj svoju tvrdnju, please.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime03.11.08 0:26

sry Tana, al moram te i ja razočarati, al ću ti reći da sve te svađe uzrokuje zavist i ljubomora; koja je danas nešto novo kupila, je li to ona majica od preključer, ona nije ljepša od mene, ona je uspješnija..
ima milon razloga za svađu ali ih ne mora ni biti- to je sve dio naše mašte i onog kako mi to zamislimo.
A dečki; o čem oni da pričaju i da se svađaju, majica, šta će obući- NE! to kod njih nema; samo to je važno da je oprano i čisto-bez brige bez pameti!!! možda bi i mi trebali da malo budemo ko dečki??? 8)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime03.11.08 11:18

tana17 je napisao/la:
Pozz svim ženama!
Evo, ja kao jedna netipična baba nerijetko se u zadnje vrijeme pitam zašto su žene tako u banani. Gledam svoju radnu okolinu, sjetim se srednje škole, pa i na kraju onaj glupi Big Brother to pokazuje...žene samo tračaju jedna drugu, i uvijek gledaju kako zabosti jedna drugoj nož u leđa. Nikad ne znamo bit ekipa ko dečki. Spremne smo se posvađat oko najmanje sitnice (iako smo se minutu prije toga zaklinjale na vječno prijateljstvo). Dajte, ženskice, javite se i uvjerite me da imam samo loša iskustva, da nije to baš tako...

To ovisi od osobe do osobe...

Ja oduvijek prezirem tračanje i osuđenje nekoga na temelju nečijih riječi, bez da uspoznaš tu osobu i sam prosudiš... to je žalosno i površno...!!!

Nisu sve žene takve, istina večina jest... ali kako dugo bivam u muškom okruženju... moram nadodati da muška populacija može u tom segmentu premašiti žensku spiku, oni mogu i znaju biti itekako veče trač babe od samih baba... pravi trač dedeki... Laughing Laughing Laughing

Zaključak je, bez obzira na spol, ljudi su u naravi zavidna i ljubomorna bića i ako osjete ugroženost jačeg, boljeg i pametnijeg, na sve načine pokušavaju tu osobu spustiti stepenicu niže od sebe.. umjesto da zatraže ruku te osobe da ju uzdigne na istu stepenicu...

Ljudska zavist čini ljude ponekad zlima.. iako u duši nijedna osoba nije zla, nego je eto neke određene situacije na to natjeraju.. a jedna od njih je "zavist"...

svi smo mi ljudi... i žene i muškarci...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime04.11.08 13:30

E sad bi mogla tu napisati dosta ali neću.
Ja imam i muških i ženskih prijatelja i mogu reći da ove muške ne bi mjenjala ni za jednu drugu žensku prijateljicu koliko su mi dobri jer sam s njima super.No ipak ću reći nešto drugo.
Naime,neki dan sam se uvjerila kako navodne prijateljice mogu biti tolike kučke( da oprostite na izrazu) da ja nisam vjerovala da to tako može biti jedna moja kao prijateljica. lol! Još me počastila i jednim tako krasnim monologom da sam joj se mogla samo u facu smijati koliko je jadna bila ali nemam pojma kako sam se suzdržala da ne planem :bom:...ali ono gledam ne vrijedi se prepirati s nekom dijabolom Rolling Eyes 8)
Hvala Bogu imam svoje prave prijatelje koje cijenim i koje znam od malih nogu to su mi prijatelji,a svi ovi površni koji ti se predstavljaju kao prijatelji se treba najviše paziti,jer tebi pravi prijatelj nikad neće okreniti leđa niti ti napraviti nešto loše.I eto ja ti neću reći da to nije baš tako zato što je,ženske su čudne(čast iznimkama),nemaju pametnijeg posla pa eto skupljaju što više nekih priča kako bi blatile nekoga,ali to mi još nekako i nije strano ali sam se iznenadila u tome dokle može ići baš ta zavidnost,ono s nekim s kime si bio kao super te ostavi tako nekim izjavama u šoku da ne možeš sebi doći tri dana,bar ja sebi nisam mogla doći jedno 20 min.jer nisam mogla vjerovati dokle može ići da zavidnost..kako su ljudi licemjerni da je to strašno nešto.
I eto mogu reći samo da je to tako i da takvih ljudi će uvijek biti,zaključak svega je da nikad ne trebaš biti s nekim previše dobar,osim sa svojim pravim prijateljima cerekalo
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime04.11.08 15:08

hm..zanimljiva tema ako mene pitate.. Imam dosta ženskih prijateljica, dosta puta sam se i razočarala, no otkad sam krenula u srednju shvatila sam da ima i ljepših strana ove priče.. Sa mnom u razred idu dvije predivne osobe: moje najbolje prijateljice- Daria i Josipa..Trenutno su to, uz obitelj, dvije osobe bez kojih jednostavno ne funkcioniram normalno.. Podrška su mi u svakoj situaciji, družimo se, izlazimo skupa, dijelimo sve.. I sa sigurnošću mogu reći da me one nikada ne bi tračale niti ostavile na cjedilu, a tako ni ja njih...eto...barem nešto pozitivno...
[Vrh] Go down
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime05.11.08 15:38

minchy89 je napisao/la:
sry Tana, al moram te i ja razočarati, al ću ti reći da sve te svađe uzrokuje zavist i ljubomora; koja je danas nešto novo kupila, je li to ona majica od preključer, ona nije ljepša od mene, ona je uspješnija..
ima milon razloga za svađu ali ih ne mora ni biti- to je sve dio naše mašte i onog kako mi to zamislimo.
A dečki; o čem oni da pričaju i da se svađaju, majica, šta će obući- NE! to kod njih nema; samo to je važno da je oprano i čisto-bez brige bez pameti!!! možda bi i mi trebali da malo budemo ko dečki??? 8)

oprosti ali ak se oko toga svađate koja ima lijepšu majicu, frizuru ili ne znam kaj družiš se s nezrelim ljudima
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime05.11.08 17:42

DaRkAnGeL je napisao/la:
minchy89 je napisao/la:
sry Tana, al moram te i ja razočarati, al ću ti reći da sve te svađe uzrokuje zavist i ljubomora; koja je danas nešto novo kupila, je li to ona majica od preključer, ona nije ljepša od mene, ona je uspješnija..
ima milon razloga za svađu ali ih ne mora ni biti- to je sve dio naše mašte i onog kako mi to zamislimo.
A dečki; o čem oni da pričaju i da se svađaju, majica, šta će obući- NE! to kod njih nema; samo to je važno da je oprano i čisto-bez brige bez pameti!!! možda bi i mi trebali da malo budemo ko dečki??? 8)

oprosti ali ak se oko toga svađate koja ima lijepšu majicu, frizuru ili ne znam kaj družiš se s nezrelim ljudima

nije stvar u zrelosti, možda je i mentalitet.. ne znam
ali dođi kod mene; obuci mini suknju i dotjeraj se pa ćeš vidjeti šta će biti-bez obzira jeste li frendice ili ne.
to što sam navela gore je moje mošljenje, a ak ti se ne sviđa il imaš protiv,uvjeri se sama.
no hurt feelings cerekalo :o Laughing
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime18.11.08 19:48

Iskreno.. imam jako, jako puno frendica, veliko društvo, bilo iz grada, bilo s mora, bilo Zgb-a.. al ne bih se nikad nijednoj mogla povjeriti. Imala sam neka neugodna iskustva i opekla sam se, tak da.. ne znam o čemu to ovisi, neki imaju isto tak iskustva, a neki sve pozitivno.. al kaj možeš.. možemo mi izlazit, zabavljat se i sve super, al da je riječ o nekom povjerenju.. to i ne.
Jer svaka od njih kad god me nazove opere onu treću i na to popi*dim jednostavno..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime14.07.09 16:52

Ja mislim da naslov baš sve govori,imam prijateljice dvije jako bliske,al svejedno nisam baš za to da im sve povjerim,ne znam nekako možda sam i ja takva osoba,nije sad da sam imala neko ružno iskustvo,al gledam druge ako nas je tri,kad ode jedna ova mi krene tračati nisu to neki jako strašni komentari al živciraju me.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime08.10.10 21:41

Mislim da je to sve individualno. Nisu sve žene iste, kao ni muškarci. Ne zabadaju sve žene jedna drugoj nož u leđa, ništa se ne može generalizirati.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime17.10.10 17:14

a vukovi se drže u čoporu...i šta je tu loše. tak je i sa muškarcima, u malo većem kapacitetu..
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime17.10.10 17:17

Goran je napisao/la:
Mislim da je to sve individualno. Nisu sve žene iste, kao ni muškarci. Ne zabadaju sve žene jedna drugoj nož u leđa, ništa se ne može generalizirati.

tako je slažem se..jest da ih ima koje vole više tuđe probleme riješavati nego svoje...ali ima i žena koje gledaju svoja posla i znaju odražvati prijateljstvo..
Kao što ni večina muškaraca nije ono što se zapravo misli da je jesu...več su u suštini veče babetine od žena Smile
[Vrh] Go down
jpaunovic
Početnik
Početnik
jpaunovic


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 4
Godine : 42
Lokacija : Smederevo,Srbija
Datum registracije : 20.10.2010

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime22.10.10 13:00

Pozz svima,ja sam novi clan,listam vasu prepisku gore i dodala bih jednu stvar,a to je da su zene,ne sve,ali vecina pune raznih kompleksa,nemaju samopouzdanja i vere u sebe,a to je i razlog zbog cega su sve druge zene za njih konkurencija i zato su zavidne i zato zabadaju noz u ledja,pa cak iako su najbolje prijateljice.Meni licno se nije dogodilo tako nesto sa mojim prijateljicama,imam ih 3,sa kojima delim sve,jer mi nemamo komplekse niti jedna drugu gledamo kao konkurencija,a x puta primetim na ulici kako se zene odmeravaju,ponekad pogledom i mene podkace,a to je samo njihova nesigurnost i tu je kljuc celog problema.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime22.10.10 13:36

jpaunovic je napisao/la:
Pozz svima,ja sam novi clan,listam vasu prepisku gore i dodala bih jednu stvar,a to je da su zene,ne sve,ali vecina pune raznih kompleksa,nemaju samopouzdanja i vere u sebe,a to je i razlog zbog cega su sve druge zene za njih konkurencija i zato su zavidne i zato zabadaju noz u ledja,pa cak iako su najbolje prijateljice.

ne bih se složila, nikako, pogotovo ne s ovim da su većina žena takve kao što si napisala. ovo naginje k generaliziranju, ipak smo svi individualni i nema jedinstvenog obrasca.
[Vrh] Go down
jpaunovic
Početnik
Početnik
jpaunovic


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 4
Godine : 42
Lokacija : Smederevo,Srbija
Datum registracije : 20.10.2010

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime22.10.10 17:16

Da,ne bi se vecina slozila,ali pogledaj okolinu,pogledaj sta se desava u kaficima npr.mene licno to ne dotice,cak mi je smesno da su zene u danasnje vreme tako nesigurne u sebe i to pokazuju javno odmeravajuci druge i ne retko pricajuci iza ledja.Svako jeste individua za sebe,ali retke su zene koje same sebe prihvataju onakvim kakve zaista jesu,sve svoje mane i vrline znaju da ponesu u tome je njihova velicina i njihovo samopouzdanje,takve zene nece biti zavidne ni ljubomorne,jer su zadovoljne same sobom.
Ne mora niko samnom da se slozi,to je samo moje skromo misljenje na ovu temu.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime22.10.10 18:16

znam svoje mane ..vrline isto tako ali ono uvijek ima nesigurnosti u meni ..imam dovoljno samopuzdanja ..ne toliko koliko bi trebala ali radim na tome i odlicno mi ide ...nisam zadovoljna jos sa sobom jer uvijek se moze nesto raditi i nadogradivati na sebi i svom samopuzdanju ... kazu samo samopouzdane zene su jake zene ..a ja se ne slazem sa tim ..jer nisam imal prije ovoliko samopuzdanja a bila sam jaka..bila sam jako nesigurna ali nikad mi nije palo na pamet da nekom zavidim ili da budem ljubomorna ni na izgledu ni na uspjehu ..a i ja ne primjetim uopste barem u mojoj okolini da i jedna zena zabada noz drugoj u leda ..to samop mogu one osobe koje prvo ne vole sebe pa onda ostale a to mi nema veze sa samopuzdanjem i sigurnosti u sebe

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena je ženi vuk Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime22.10.10 18:40

Znte li kako ćete najlakše prepoznati osobu kojoj ne smijete reći svoje tajne jer će jedva čekati da ih prepriča dalje?

Slušajte što vam navodna prijateljica priča... Ako prepričava vama tuđe tajne uz povremeni zločesti kometar, znajte pouzdano da će tako i nekom drugom prepričavati vaše tajne... Takvi ljudi su vrlo prepoznatljivi, jer žele znati sve o svakome...čak i o glumcima...

Žena koja može biti prava prijateljica obično je samozatajna, ne priča previše o drugima , no istovremeno niti ne pušta olako druge u svoj život....pa ju u društvu često smatraju čudakinjom...

Kao mene naprimjer... samo zato što me naprimjer ne zanima s kim Goran Višnjić ima vanbračno dijete i dali ga uopće ima, gledaju me kao da sam upravo pala naglavačke s obližnjeg drveta... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime24.10.10 0:41

"Žena je ženi vuk" - ima nešto u tome :ary
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime24.10.10 17:54

GricGric je napisao/la:


Kao mene naprimjer... samo zato što me naprimjer ne zanima s kim Goran Višnjić ima vanbračno dijete i dali ga uopće ima, gledaju me kao da sam upravo pala naglavačke s obližnjeg drveta... Laughing Laughing Laughing

ko je Goran Visnjic .....sad znam Gric zasto smo se u sek prepoznale Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Žena je ženi vuk Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime18.12.10 16:15

ne slažem se da je žena ženi vuk.uvjek sam znala dobro izabrati s kim ću kavice ispijat i nikad nisam imala problema...jako brzo prepoznam s kim imam posla
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žena je ženi vuk Empty
PostajNaslov: Re: Žena je ženi vuk   Žena je ženi vuk I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žena je ženi vuk
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako se ispričati djevojci ili ženi
» Kako se ispričati djevojci ili ženi
» Što više dajete ženi, više dobivate od života!
» Obrezivanje žena
»  Kakvi ne smijete doći curi ili ženi u krevet na seksualni ogled

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: