Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kopate li po njegovim stvarima..?

Go down 
+5
mihaela
Niky
Kikica
Bonnie
Blizanka
9 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime06.02.10 19:34

Kontrolisete li tipicnu zensku radoznalost i uspjevate li da odolite a da ne pogledate u njegove stvarcice...
mobitel..novcanik i slicno?

za mene nema nista gore od gubitka privatnosti...a to su mi sve privatne stvari ...jesam zena ..ali nisam nikad bila toliko radoznala...to je za mene svetinja ...cak i moja djeca nikad nisu meni otvorila novcanik ili tasnu ako im je nesto trebalo donesu mi tasnu i ja izvadim ...to mi je tako ruzno ...
loše

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kopate li po njegovim stvarima..? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime06.02.10 19:46

jednom sam bila u napasti da bivšem prekopam sve stvari, ali me prošla želja za time...a svaki takav čin pokazuje da nemaš povjerenja u partnera, danas mi takvo što niti ne padne na pamet, pogotovo kad mi sve kaže i pokaže ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime06.02.10 19:49

U novčanik ili u džepove mu nikada nisam ušla sa takvim namjerama, ali u mobitel znam povremeno virnuti... obično to učinim pred njim... Onako za svaki slučaj... I on zaviri povremeno u moj mob... Nevidim tu ništa loše... Ipak je bolje spriječiti nego liječiti cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime06.02.10 20:47

Nema kopanja po našim stvarim..ne pada ni jednom da idemo u đepove po nešto s nekom namjerom tražiti nešto zbog čeg bi se moglo skakati za vrat... on u moj posebno ili mobitel..
Ako se i dohvatim da pošaljem poruku s njegovog mobitela..pošaljem svoju poruku i to je to..kod njega i tako nema niš pametno za čitati pošto organski ne podnosi tipkanje.. Kopate li po njegovim stvarima..? 12363
..a ja i mene da kontrolira ne pada mu na pamet pošto ništa ne tajim..zna s kim se dopisujem i telefoniram..po đepovima mojim nema što naći...uostalom ..brak mi se temelji na uzajamnom strašnom poštovanju i povjerenju..ono nam je bitnije od ljubavi ljubavi i prijateljstva i da nije tako to mi ne bi bilo to..sve prolazi..a to nesmije.. Kopate li po njegovim stvarima..? 167637
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime06.02.10 20:50

Bivsem nisam nikad kopala po dzepovima, ali jedanput sam trebala mu odneti odjelo na kemijsko ciscenje i pitala ga da li je sve izvadio....rekao je da je....ipak sam ja provjerila i sto nasla Kopate li po njegovim stvarima..? Affraid ...broj od neke zenske...navodno mu je ona dala da bi radila kod njega u kaficu??? mozes misliti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime19.02.10 18:45

ne kopam Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime19.02.10 23:30

ne...nemam potrebe za tim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime15.05.10 21:19

Mislim da je uopste kopanje po bilo cijim stvarima pre svega odraz nekulture i povreda privatnosti..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime16.05.10 20:18

U mobitel nikad ne diram ne zanima me što ima tamo ,dok je njemu gušt čačkat po mom mobitelu.Jednom sam mu zamalo izazvala srčani i mislim da od tad ne dira se u moj mobitel.Dogovorila sam se sa kolegicom da mi pošalje sočan sms ime sam joj preimenovala u muško i moj muž zamalo nije dobio infrakt .Bila sam mudra i zaključala sobu dok mu nisam objasnila i dok nije nazvo broj i uvjerio se Kopate li po njegovim stvarima..? 554834
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime17.05.10 8:46

tija je napisao/la:
U mobitel nikad ne diram ne zanima me što ima tamo ,dok je njemu gušt čačkat po mom mobitelu.Jednom sam mu zamalo izazvala srčani i mislim da od tad ne dira se u moj mobitel.Dogovorila sam se sa kolegicom da mi pošalje sočan sms ime sam joj preimenovala u muško i moj muž zamalo nije dobio infrakt .Bila sam mudra i zaključala sobu dok mu nisam objasnila i dok nije nazvo broj i uvjerio se Kopate li po njegovim stvarima..? 554834

Kopate li po njegovim stvarima..? 73820 super ideja, mogla bi i ja, ali bolje onda da me nema blizu, nebi ni zakljucana vrata bila prepreka Kopate li po njegovim stvarima..? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime17.05.10 19:13

Ja sam znala šta će bit pa sam se dobro zabravila,ma smetalo mi to kopkanje po mobitelu,pa kad tražiš oprži se Kopate li po njegovim stvarima..? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime18.05.10 12:21

nikad ne kopam po njegovim stvarima, svatko ima pravo na svoju privatnost. postavim se samo u obrnutu situaciju. kako bi se osjećala da on kopa po mojim stvarima? loše. to bi bio samo izraz nepovjerenja.
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime21.05.10 0:29

Nekoliko puta sam pozelela da vidim sta ima u mobilnom, u kompu, al nisam...suzdrzala sam se...ne znam ni ja kako !
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime21.05.10 1:08

dobila bi ti po ušima da prčkaš Kopate li po njegovim stvarima..? 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime21.05.10 8:17

znam da cu sad dobit i ja po usima, ali prckala sam Kopate li po njegovim stvarima..? 12363 i danas bi
ako bi se neke cudne stvari desavale.
Meni fora dok svi kazu kako nebi, fuj to, a istrazivanja pokazala i kojekakvi testovi skrivenim kamerama da malo ko odoli da ne zaviri nos. I to nije samo kod nas zena tako.
Uf vidim vec sad sam nahebala Kopate li po njegovim stvarima..? 33242
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime07.09.14 12:33

Gost je napisao/la:
nikad ne kopam po njegovim stvarima, svatko ima pravo na svoju privatnost. postavim se samo u obrnutu situaciju. kako bi se osjećala da on kopa po mojim stvarima? loše. to bi bio samo izraz nepovjerenja.
uregod  Baš  tako
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime23.09.14 11:18

Ne
[Vrh] Go down
Mihica
Zagrijao tipkovnicu
Mihica


Female
Cancer Broj postova : 825
Godine : 143
Datum registracije : 28.03.2013

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime18.11.14 23:30

samo kad moram Laughing
[Vrh] Go down
Blogerka
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Dog
Broj postova : 5
Godine : 29
Datum registracije : 16.08.2018

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime17.08.18 13:57

I kada sam došla u iskušenje, iskulirala sam se. Odmah pomislim kako bi meni bilo da mi pretura po telefonu, iako realno ne bi imao šta da vidi jer me zaista ne interesuju drugi muškarci kada sam u vezi. To ako počne da se dešava, odmah znam da je kraj i nema tu o čemu previše da se priča. U suštini, za gomilu stvari često pomislim da li bi mi se dopalo da je situacija obrnuta, pa na osnovu toga i rešavam kako da se nosim sa nečim.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime20.02.19 13:29

Nikada ..ni kad je tu ni kad nije ..postujem privatnost ne samo njegovu nego svaciju..iako imam np sve sifre nikada nisam usla jer zna se sa znatizeljom kad treba stati a ako cu provjeravati bilo sta onda tu vise nema povjerenja ..postovanja a samim tim ni ljubavi vise

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kopate li po njegovim stvarima..? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Dalmatinka
Ljubitelj foruma



Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3377
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime05.08.22 17:51

Neeee!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kopate li po njegovim stvarima..? Empty
PostajNaslov: Re: Kopate li po njegovim stvarima..?   Kopate li po njegovim stvarima..? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kopate li po njegovim stvarima..?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Davor Pavuna - lik, djelo i diskusija o njegovim mislima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: