Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Parapsihologija

Go down 
+4
Fickey
Blizanka
boomba
Goran
8 posters
Go to page : 1, 2  Next

Da li ste ikad doživjeli nešto paranormalno?
Da.
Parapsihologija T7mw5w_th75%Parapsihologija I_vote_rcap
 75% [ 38 ]
Ne.
Parapsihologija T7mw5w_th25%Parapsihologija I_vote_rcap
 25% [ 13 ]
Ukupno glasova : 51
 

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime28.09.08 4:11

PARAPSIHOLOGIJA je znanost koja pokušava pronaci objašnjenja za sljedece pojave:

TELEPATIJA -prijenos misli na daljinu.

VIDOVITOST - vanosjetilna viðenja.

PRORICANJE - viðenje buducih dogaðaja.

TELEKINEZA ILI PSIHOKINEZA - pokretanje stvari snagom uma.

BIO-PSIHOKINEZA - upravljanje živim organizmima snagom uma.

ISKUSTVA NAPUŠTANJA VLASTITOG TIJELA (astralna projekcija) i gledanje svijeta sa druge tocke.
Iskustva ljudi koji su privremeno PREŠLI GRANICU IZMEÐU ŽIVOTA I SMRTI i donijeli svoja zapažanja sa druge strane.

PSIHOMETRIJA - vanosjetilno pribavljanje informacija o udaljenim objektima fokusiranjem pažnje na fizicki objekt.

RAŠLJARENJE ILI RADIESTEZIJA - pronalaženje podzemne vode ili drugih objekata pomocu viska, rašlji i slicnog.

FENOMEN MEDIJA - sposobnost da se, pri svijesti ili u transu posreduje u komunikaciji ili akciji izmeðu živih osoba ili duhova umrlih ili mitskih osoba.

REIREINKARNACIJA - posmrtna selidba duše u drugo tijelo.

REGRESIJA - sjecanje na prethodne inkarnacije.

PROGRESIJA - predkazanje buducih inkarnacija.

PRE-INKARNACIJA - posjecivanje mjesta buduceg života, sa strane još nezacetog i neroðenog djeteta, u cilju izbora roditelja.

MATERIJALIZACIJA ILI DEMATERIJALIZACIJA - neobjašnjivo pojavljivanje ili nestajanje opipljivih objekata ili ljudi.

TELEPORTACIJA - neobjašnjivo transportiranje objekta na daljinu.

KSENOGLOSIJA - pojava povremenog smislenog govora ili pisanja jezika kojeg osoba nikad nije ucila.

MISAONA FOTOGRAFIJA - sposobnost stvaranja smislenih likova na filmu bez stvarnog eksponiranja.

LEVITACIJA - neobjašnjivo podizanje ili lebdenje osoba ili objekata.

GLOSOLACIJA - naoko besmislen govor u transu ili izmjenom stanja svijesti.

TEURGIJA - magijsko komuniciranje s Bogom.

STIGMATA - neobjašnjive rane na tijelu koje podsjecaju na Isusove pri raspecu.

OPSJEDNUTOST TIJELA - preuzimanje ili upravljanje tijelom od strane sotone ili nekog drugog.

OPSJEDNUTOST NEKIH MJESTA - manifestira se neobjašnjivim pokretanjem stvari, cudnim zvukovima i slicnim pojavama.

Kakva su vaša iskustva sa paranormalnim pojavama i razmišljanja o njima?


Zadnja promjena: Goran; 27.04.10 0:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime27.10.08 23:08

imam ludu sposobnost pretvaranja love u pivo cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime27.10.08 23:10

boomba je napisao/la:
imam ludu sposobnost pretvaranja love u pivo cheers
lol! lol! lol! lol! lol! Svaka čast!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime03.11.08 0:40

tana17 je napisao/la:
boomba je napisao/la:
imam ludu sposobnost pretvaranja love u pivo cheers
lol! lol! lol! lol! lol! Svaka čast!

a pivo u lovu??? 8)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime03.11.08 2:03

minchy89 je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
boomba je napisao/la:
imam ludu sposobnost pretvaranja love u pivo cheers
lol! lol! lol! lol! lol! Svaka čast!

a pivo u lovu??? 8)
To bi bilo pametnije i korisnije, bravo minchy! ;)
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime12.11.08 10:49

minchy89 je napisao/la:
tana17 je napisao/la:
boomba je napisao/la:
imam ludu sposobnost pretvaranja love u pivo cheers
lol! lol! lol! lol! lol! Svaka čast!

a pivo u lovu??? 8)
to sam ga i ja htio pitat! lol!
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 1:17

Zar nitko nije doživio ništa od navedenog u mom uvodnom postu ili se ustručavate o tome pisati?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 10:36

ajde recimo telepatiju ... ali to više onako u sprdnji, ne da je to neka ozbiljna stvar bila ... ovo ostalo ništa nisam doživjela
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 10:43

Goran je napisao/la:
Zar nitko nije doživio ništa od navedenog u mom uvodnom postu ili se ustručavate o tome pisati?
a gdje tvoji doživljaji na tu temu, evo ja nisam jedino onako kako tana kaže telepatija kroz šalu... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 10:49

Meni se zna desiti predviđanje budućih događaja kroz snove,
ali i kao da mi "šesto čulo" povremeno šapne nešto o budućnosti u javi.
Isto tako sam imao iskustva sa telepatskom povezanošću s nekim
osobama, s jednom dosta intenzivno.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 10:51

zanimljivo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 13:39

da fakat ... s kojom osobom Gogy? Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 13:51

nekad mi se desi da mislim na nekoga a taj neko nazove ili dode, mislim da se to svima nama dogada
a svako vece se teleportiram kad legnem spavat Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Parapsihologija Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 14:12

Što pitaš kad za jednu znaš Tana! :;):
Lijepo blizanko! Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime04.02.09 14:14

aaaaaa ... ali s kojom intezivno Smile
[Vrh] Go down
Fickey
Moderator
Fickey


Female
Cancer Pig
Broj postova : 0
Godine : 28
Lokacija : Trnovec-Varaždin
Datum registracije : 01.02.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime06.02.09 15:08

Goran je napisao/la:
Meni se zna desiti predviđanje budućih događaja kroz snove,
ali i kao da mi "šesto čulo" povremeno šapne nešto o budućnosti u javi.

meni tako takoder.. Smile i sve je tocno..
npr..u snovima znam vidjeti ljude..koje nisam nikad prije upoznala niti vidjela nigdje..te ih zatim u skorijem vremenu i upoznam ; saznam za njih..sad mi se nedugo to desilo..

te..sad u posljednje vrijeme znam imati neke snove..koji se stvarno obisitne.. :S al.. naravno obistini se vecinom kako bi rekla ono lose..nepogodno..al svejedno.. : - ) heh
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime19.02.09 22:21

Fickey, meni je Icke u ovom intervjuu o kojem je Lux otvorila temu pomogao da spoznam zašto nam se to događa - jednostavno dobivamo više informacija nego što je uobičajeno o svijetu koji nas okružuje, a i doista postoje i više razine stvarnosti nego što to večina misli.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime19.02.09 22:29

Mislim da je pravo pitanje jesmo li svjesni da nam se dogodilo nešto što prelazi uobičajene okvire postojanja. Da mi se ponešto od stvari navedenih iz prvog posta nije dogodilo u treenucima kad sam bila prijemčiva za to, i dalje bih puno toga pripisivala raznim oblicima slučajnosti. Btw, svaka od pojava navedenih u prvom postu bi se mogla obraditi u posebnoj temi, a najbolja sinteza koja objašnjava sve to jednom teorijom jest hipoteza o holografskom karakteru svemira koju je i Icke spomenuo u intervjuu. No ideja nije njegova, odlično ju je razradio Michael Talbot, pa ako budem imala malo vremena napisat ću nešto o tome.
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime14.04.09 23:05

imam frendicu, stariju gospoju koja je medij tj. komunicira s mrtvima

ja osobno nemam niti jednu od ovih sposobnosti osim telepatije, ponekad, vezano za jako bliske prijatelje, ali to je normalno skoro za svakoga
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime20.04.09 23:28

Goran je napisao/la:

TELEPATIJA -prijenos misli na daljinu.
PRORICANJE - viðenje buducih dogaðaja.
ISKUSTVA NAPUŠTANJA VLASTITOG TIJELA (astralna projekcija) i gledanje svijeta sa druge tocke.
Iskustva ljudi koji su privremeno PREŠLI GRANICU IZMEÐU ŽIVOTA I SMRTI i donijeli svoja zapažanja sa druge strane.
evo to gore navedeno...bila sam 7 minuta klinički mrtva tak da
sam doživjela onu svjetlost bla,bla,bla....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime21.04.09 21:15

Lijepo da si se vratila i preživjela. big hug
Jel si vidjela samo tu svjetlost ili si još nešto uz to iskusila, neki poseban duhovni osjećaj ili nešto drugo u tim trenucima?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime21.04.09 21:26

Vidjela sam svjetlost...doktore koji su me oživljavali..i čula neki glas koji mi govori "vrati se nije ti još vrijeme"...onda sam osjetila kao da me netko vuće nazad i to je sve što se sjećam...

poslje tog iskustva mi se zna desit da predvidim neki događaj,ali ništa veliko,nego neke stvari iz moje svakodnevice...često imam dejavu..neznam dali je to s tim povezano ili ne..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime21.04.09 22:03

To predviđanje nekih događaja i deja vu se i meni često događa. Nisu to neke ekstra sposobnosti, sitnice u komparaciji s onim što drugi mogu. Gledao sam dokumentarac u kojem govore da time samo primamo više informacija nego što ostali ljudi primaju i da čovjek ne spoznaje ni desetinu onog što nas stvarno okružuje.
Vjerujem da naš um i duh imaju daleko veće sposobnosti, od onog što večina koristi.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime25.04.09 21:03

neznam vjerovatno je tako...e da nisam rekla da prvih 13 godina tj.sve ono prije operacije uopće ne pamtim,neznam šta sam radila...ništa ,ničeg se ne sječam...ne pamtim svoje djetinjstvo uopće...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime27.04.09 9:01

Ja često kada na nekog mislim i razmišljam o toj osobi uspijem ostvariti kontakt stom osobom i u daljnjem razgovoru shvatimo da smo u isto vrijeme razišljali jedno o drugom.
Zvućim kao čudakinja, ali nisam i čvrsto sam uvjerena da ako na nekog jako mislimo, taj netko to osjeti.
Nemalo puta sam napravila ručak, skuhala kavu i tad bi se moj muž pojavio. On nema radno vrijeme, zapravo traje 24h na dan. Tel. se uopče ne zivkamo, ali jednostavno osjetim kada da pripemim klopu bez obzira koliko je sati ili koje je doba dana. Tako je i s kavom, baš neki dan bilo je 15.30, ja si skuham kavu i uzmem još jednu šalicu i usipam kavu. Tad čujem da je auto stao ispred kuće, a ono on. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Parapsihologija Empty
PostajNaslov: Re: Parapsihologija   Parapsihologija I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Parapsihologija
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: