Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Istina o vlasnicima mačaka i pasa

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Istina o vlasnicima mačaka i pasa Empty
PostajNaslov: Istina o vlasnicima mačaka i pasa   Istina o vlasnicima mačaka i pasa I_icon_minitime18.01.10 10:52

Istina o vlasnicima mačaka i pasa 0232007.17
Američki znanstvenici proveli su istraživanje kojim su željeli utvrditi postoje li određene razlike u karakteru među vlasnicima mačaka i pasa. Rezultati su, očekivano, bili pozitivni.


Putem online upitnika Gosling-Potter internetski test osobnosti, grupa istraživača, koju je vodio psiholog Sam Gosling sa sveučilišta Teksas u Austinu, ispitala je tisuće volontera, koji su morali ocijeniti određene karakteristike svoje osobnosti u pet područja: druželjubivost, neurotičnost, prilagodljivost, savjesnost i otvorenost.

Sudionici istraživanja su se morali izjasniti preferiraju li pse ili mačke.

Oni koji su odabrali pse pokazali su se u većem broju slučajeva kao ekstrovertne osobe, sklone kompromisu i dosta savjesne.
S druge strane ljudi koji preferiraju mačke skloniji su neurotičnom ponašanju, ali su i otvoreniji te su kreativni, ekscentrični i skloniji kontemplaciji.

''Jednom kada analizirate ove rezultate sve sjedne na svoje mjesto'', izjavio je Gosling za CNN.

''Prilagodljivost i druželjubivost – psi su vjerni pratitelji, druže se, vole biti uz vlasnika, vole društvo, dok mačke vole biti pored vlasnika dok im to odgovara i onda nestanu''.

Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Istina o vlasnicima mačaka i pasa Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vlasnicima mačaka i pasa   Istina o vlasnicima mačaka i pasa I_icon_minitime18.01.10 10:54

Ma gdje su pronašli iste s flekicama.. Istina o vlasnicima mačaka i pasa 12363
..znaći neurotični smo..ali i otvoreniji te su kreativniji, ekscentrični i skloniji kontemplaciji. ....baš otovrenija ja..e istraživanje im je zbilja Istina o vlasnicima mačaka i pasa 267525 Istina o vlasnicima mačaka i pasa 12363 Istina o vlasnicima mačaka i pasa 12363 ..
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Istina o vlasnicima mačaka i pasa Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vlasnicima mačaka i pasa   Istina o vlasnicima mačaka i pasa I_icon_minitime25.01.10 23:29

a kod mene onda mix.....vlasnik pasa i mačke .. Istina o vlasnicima mačaka i pasa 12363 luda kombinacija nema što Istina o vlasnicima mačaka i pasa 12363
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Istina o vlasnicima mačaka i pasa Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vlasnicima mačaka i pasa   Istina o vlasnicima mačaka i pasa I_icon_minitime25.01.10 23:35

Trenutno imam mačka Toma Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Istina o vlasnicima mačaka i pasa Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vlasnicima mačaka i pasa   Istina o vlasnicima mačaka i pasa I_icon_minitime13.07.10 23:27

psi su vjerni pratitelji, druže se, vole biti uz vlasnika
baš tako ,pogodili su,ja i moj mazonja smo isti Istina o vlasnicima mačaka i pasa 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Istina o vlasnicima mačaka i pasa Empty
PostajNaslov: Re: Istina o vlasnicima mačaka i pasa   Istina o vlasnicima mačaka i pasa I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Istina o vlasnicima mačaka i pasa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Roboti pasa i mačaka istiskuju "originale"
» Bolesti mačaka
» Porijeklo mačaka
» Fotografije malih i velikih mačaka
» 10 savjeta za odgoj mačaka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: