Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hrana koja će vam grudi učiniti većima

Go down 
+3
Niky
nitapita
Goran
7 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 19:35

Hrana koja će vam grudi učiniti većima 0087007.42
Estrogen je odgovoran za formiranje linije i rast grudi tijekom puberteta, pa žene koje prerano izađu iz tog razvojnog razdoblja obično imaju manje grudi.


Milijuni žena na ovom svijetu pate za malo većim grudima, solidnom trojkom kojom bi se ponosile i lijepo popunile svoj dekolte.

No, stvarnost je takva kakva je, pa je, ukoliko vam to predstavlja neki veći problem, jedini način za dobivanje većih grudi estetska operacija, odnosno ugrađivanje silikona.

No, postoji i drugi način, a to je pojačani unos estrogena u tijelo putem hrane. Estrogen je vrlo utjecajan hormon koji je zaslužan za razvijanje ženskih oblina u pubertetu, ali i pojavu menstrualnog ciklusa.

Na veliku žalost mnogih žena, njihov pubertet završava prije nego im se do kraja razviju grudi, pa iz njega izađete s malim poprsjem. No, ako povećate unos ovog hormona u tijelo, neće vam biti potrebna operacija za povećanje grudi – tijelo će taj zadatak obaviti samo.

Hrana koja će vam grudi učiniti većima 0090007.42
Kako je estrogen prirodna supstanca, možete ga dobiti iz mnogih različitih biljaka. U "divljini" se on naziva fitoestrogen (doslovan prijevod bi bio "biljni estrogen"), a njega možete dobiti iz soje, tofua i sjemenki lana.

Sjemenke lana
One možda nisu dio vaše UN dijete, ali sadrže najveću količinu estrogena koju možete dobiti iz neke biljke. Ove sjemenke možete staviti u salatu ili neko drugo lagano jelo, a one će pomoći pri povećanju vaših grudi.

Soja
Ova je namirnica prisutna u mnogim jelima koje možete spraviti kod kuće i lako je dostupna u običnim ili trgovinama zdrave hrane. Iako u soji količinski nema toliko estrogena koliko u sjemenkama lana, ovo je jedan od praktičnijih i lakših načina da u tijelo unesete dovoljne količine ovog hormona.

Tofu
Neki ga mrze, neki obožavaju, ali tofu je treća po redu namirnica koja u sebi sadrži najveće količine estrogena od svih namirnica na svijetu. Baš kao i soja, tofu je relativno čest u kuhinjama, što ga čini odličnim u misiji povećanja grudi.

Idealna dnevna količina ovih namirnica bi bila 100 do 200 miligrama, odnosno onoliko koliko sadrži 350 grama sojinog mlijeka ili 75 grama sojinog sira. Ova hrana učinkovita je i u smanjivanju menstrualnih tegoba, ali i navala vrućina.

Ostale namirnice bogate fitoestrogenom su indijski oraščić, kikiriki, zobene pahuljice, kukuruz, pšenica, jabuke i bademi.

E sad, vjerujete li u ovu teoriju ili ne, nebitno je, unošenje navedenih namirnica nikako vam ne može štetiti, pa samo navalite.

(net)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 19:36

hahaha ima li koja harana koja ce smanjiti grudi Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 19:46

nitapita je napisao/la:
hahaha ima li koja harana koja ce smanjiti grudi Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363

Mislim da nema takve, već sam to tražila po netu Laughing
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 19:49

Čula sam da kao piva povečava grudi..ali za ovo nikad ....ali eto i meni treba smanjivanje Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 ...šalim se....dobro i ovako...osim....traženja grudnjaka Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 ..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 20:04

Meni je moja baka uvijek govorila da djevojčice nesmiju fućkati... nikako i ni u kom slučaju nesmiju fućkati... Kad sam ju pitala zašto, rekla je da fućkanjem cice narastu velike...
Od kad sam to čula, bježala sam po poljima i fućkala najglasnije što sam mogla... Laughing

Nikad nisam bila sasvim sigurna ima li nešto u toj teoriji...
Dakle, djevojke, možda čak i fućkanje pomogne bravo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 20:22

Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 , fuckala sam i ja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 20:35

Passion je napisao/la:
Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 , fuckala sam i ja

jel pomoglo? :;): Smile

A jesi li jela nešto od spomenute hrane?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime12.01.10 20:39

GricGric je napisao/la:
Passion je napisao/la:
Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 , fuckala sam i ja

jel pomoglo? :;): Smile

A jesi li jela nešto od spomenute hrane?

posto nisam tad ni znala sta je to uopce , mislim tofu i te neke nove izmisljotine, nisam...

znaci samo fuckanje dolazi u obzir da je uzrok mojih brda Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363
[Vrh] Go down
Tanja
Početnik
Početnik
Tanja


Gemini Cat
Broj postova : 25
Godine : 36
Datum registracije : 19.01.2010

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime19.01.10 10:13

GricGric je napisao/la:
Meni je moja baka uvijek govorila da djevojčice nesmiju fućkati... nikako i ni u kom slučaju nesmiju fućkati... Kad sam ju pitala zašto, rekla je da fućkanjem cice narastu velike...
Od kad sam to čula, bježala sam po poljima i fućkala najglasnije što sam mogla... Laughing

Nikad nisam bila sasvim sigurna ima li nešto u toj teoriji...
Dakle, djevojke, možda čak i fućkanje pomogne bravo
Kaj ja nisam fučkala kad je trebalo?! zaboravio Laughing
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime14.04.10 15:45

E ovo mi je bas trebalo Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363
[Vrh] Go down
tajana88
Početnik
Početnik



Scorpio Dragon
Broj postova : 1
Godine : 35
Datum registracije : 16.05.2010

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime16.05.10 17:43

zna li tko šta o hormonskim tabletama za rast grudi?? nešto sam kontala pa kako oni pederi piju hormonske tablete za rast grudi, i ne moraju pod nož??? sad mene zanima znali tko od vas dali se te tablete mogu primjenjivati na ženama i koliko koštaju??? a sad opet kontam da je to tako moguće nitko nebi išao na operacije grudi i pretrpio tolike bolove... Hrana koja će vam grudi učiniti većima 33242
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime24.12.10 17:07

Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 ja tek sad vidim da su ove pjevaljke u pravu kad kazu da nisu isle na plasticnu nego su se hranile da im porastu grudi Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363 Hrana koja će vam grudi učiniti većima 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime09.10.11 21:50

Ovo su bajke za one malo naivnije ..... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Hrana koja će vam grudi učiniti većima Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime14.06.13 23:40

LaughingLaughing isplati se  pročitati  bar se dobro nasmijem LaughingLaughingLaughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrana koja će vam grudi učiniti većima Empty
PostajNaslov: Re: Hrana koja će vam grudi učiniti većima   Hrana koja će vam grudi učiniti većima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrana koja će vam grudi učiniti većima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dobro je znati: Koja će vam hrana isisati energiju, a koja će vam je podariti!
» Hrana koja liječi
» >>Koja je velicina grudi<<
» Odjeća koja vas može učiniti bolesnima
» Ovo je hrana koja njeguje vašu kosu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Svaštara-
Forum(o)Bir: