Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 1:04

evo jedne teme koju sam kod sebe davno postavio a radi se o istinitom dogadjaju
Naime imao sam jednu radnu kolegicu koja je bila dugo u braku a nije imala djece
poslije jedne operacije ona je bila sposobna da ima djecu ali ne lezi vraze
Njoj je sexa uvijek bilo malo i uvijek je bila napaljena
Pricali smo na poslu o tome otvoreno i kaze da ona cim dodje kuci istusira se i ceka muza da dodje s posla
iako on bude cesto umoran ona njemu kaze samo se istusiraj, lezi , ostalo je moja briga S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
OK, ovo gore je bio ko neki uvod (mali uvod) u ovu temu
jednog dana nam je saopstila da je trudna a mi se i dalje salili na temu sexa i oko sexa
porodila se i sve je bilo ok dok muz nesto poslije njihove svadje nije posumnjao i otisao da ispita da li je on otac tog dijeta
ispostavilo se da nije a mi nismo nimalo bili iznenadjeni rezultatom S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
s obzirom da je voljela "sarati"
E sad se ja nesto pitam zasto je ona zatrudnila s drugim ako je zivjela sa svojim muzem
Moja prijateljica mi je ispricala za jedan slucaj u Sarajevu gdje je njena komsinica nesto slicno uradila ali za razliku od prvog slucaja njen muz ne zna da hrani tudje dijete S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
OK, ovo nisu usamljeni slucajevi, ali ja bi volio da mi iskreno kazete zasto to zene rade
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 1:08

Aj..žensko je u stanju svašta napravit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 1:12

Zašto rade,pa ne vjerujem da je namjerno napravila,e sad meni bi se desio kiks u obliku sexa s drugim i ako je se već desila trudnoća ne bih djete sklonila,dakle vidim se da ako bi već prevarila muža,jbga to je to,a sad do prevare zašto dolazi,svaka medalja ima dvije strane,dal je nezadovoljstvo al ipak ono nešto kao veže ih u braku desi se i prevara,sve je to za ljude.
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 1:13

Tea je napisao/la:
Aj..žensko je u stanju svašta napravit.
E opet da spomenem svoju prijateljicu iz SA koja kaze;
Zene su zmije sa stotinu glava, cuvaj se njih moj jarane S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 1:18

De ti Jarane S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 27368 a muškarci ste neubrani cvijetovi S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363 S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 816407
[Vrh] Go down
Gost
Gost




S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 1:46

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 0450 kako ljepo,vidiš da ste muškarci dokazano prefriganiji od žena S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 31382
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 9:05

jaran je napisao/la:
Tea je napisao/la:
Aj..žensko je u stanju svašta napravit.
E opet da spomenem svoju prijateljicu iz SA koja kaze;
Zene su zmije sa stotinu glava, cuvaj se njih moj jarane S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363

ne slazem se ni sa teom ...ni sa tobom ...ni sa tvojom prijateljicom ... Laughing Laughing ma ne slazem se ni sa kiom .... Laughing Laughing

salu na stranu ..naveo si primjer zene ...i pitas se zasto to rade ...a gdje su primjeri vas ...mislim da se isto radi i na jednoj i na drugoj strani ...samo sto mi vas uzimamo za primjer i pitamo se kako mozete ...a vi nas ...sto se mene tice ...nikad se ne mogu zaklet ...da nesto ne bih kao neko uradila ...jer nikad ne znas sta se u zivotu okrene ...samo znam ...da nikad nikog ne bih mogla osudivat ...svak za sebe... ako neko moze mirno spavat pored toga sto rodi ...a zna da nije muzevo ...to je njegova stvar ...ali za mene su to vec neke stvari koje ne treba da se skrivaju ...jer tu je ipak malo vise nesto od ciste prevare ...tu su zivoti u pitanju ...koliko ima primjera da se brat i sestra zabavljaju a ne znaju da su brat i sestra ..iz tog razloga ne treba to kriti ...pa pobogu ni prvi ni posljednji koji ce se rastavit ili prec preko svega i nastavit zivjet ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 9:09

Da Bliz. stvarno jako opsirno objasnjenje i slazemse stobom
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 10:09

Citat :
salu na stranu ..naveo si primjer zene ...i
pitas se zasto to rade ...a gdje su primjeri vas ...mislim da se isto
radi i na jednoj i na drugoj stran
blizanko moja, ja naveo primjere ali tvoja primjedba nikako ne moze opravdati zene, ko eto i ONI to rade
Otvori temu pa da malo raspalimo i o NAMA S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 719500
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 11:13

ne opravdavam ja nikog ...pogresno svaceno :;): ja samo kazem da se to radi na obadvije strane .. .
Citat :
ali ja bi volio da mi iskreno kazete zasto to zene rade
... to je samo bio osvrt ...na ovo onako u prolazu hug2

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 11:16

Citat :
ja samo kazem da se to radi na obadvije strane .. .
Opet mi lici na ono sto ne bi kad i oni to rade S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
u svakom slucaju ja osudjujem ko to radi bez obzira da li se to radi o zenama ili muskarcima jer je to najveca podvala u jednoj vezi a posebno u braku
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 11:24

ma nee ...nek radi ko sta hoce ...nikad ne idem s tim i ja mogu ako je on ... Laughing Laughing jer kad bih ja radila sta mogu "oni"...jaooo gdje bi mi kraj bioo looool looool
ma ja ti ne osudujem nikog za njegove postupke ...moze mi se samo svidjet ili ne svidjet ..sta ta osoba radi ili sta je uradila...a ako me pita za misljenje ..onda kazem bez uvijanja... :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 12:42

Jarane.....ali ja bi volio da mi iskreno kazete zasto to zene rade..

Postaviš takvo pitanje i onda kada se mi žene osječamo strpane sve u jednu ogromnu prljavu košaru i onako lagano te napadnemo nije ti jasno...

Nemoj generalizirati..vi Žene..

Slažem se s B..

A toj temi i o toj ženi koja je malo bila sex ugrožena --pa šta nije se tog sramila sexat se volila i ništa strašno i ne vidim čemu priče o njoj..oke i sama ih je poticala razumijem i to..ali nerazumijem zašto čovjek uzima za pravo da sudi..
Sexala se..sa svima i svakim nje problem...guska jedino što to nije znala sakriti..držati za sebe..raditi to s ljudim akoji ju ne znaju
Ostala trudna..a dali je znala tko je otac..ili je namjerno prešutjela istinu...jeste podvala, a možda i nije..
Ako je znala od prvog dana tko je otac..trebala je reći istinu i kud puklo da puklo..jer dobro B kaže može se svašta dogoditi u budućnosti ..nije u pitanju jedan život nego se može zakomplicirati puno drugih.

Nebitno je sve..bitno ja da je to uradila žena..
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 13:05

mislim da se zene ne trebaju udavati ako ce takve podvale praviti
Sjecam se jedne zene iz Brckog koja se udala za jednog mog poznanika
Kaze : Udala sam se za njega ali ga ne volim
Pa gdje je tu logika S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 315229
Ako se zena ili muskarac zeli vezati brakom za nekoga onda se treba i ponasati onako kako to brak zahtijeva
Eto sta je ta Philis dobila sto je "sklepala" s drugim dijete
Razhebala brak , onaj sto joj je napravio dijete je nece zeniti, i ima puno problema u svom zivotu
Ako se sexala s drugim to i nije problem ali ostati s drugim trudna a zivjeti sa muzem, pa to je zaista van svake pameti
statistike pokazuju da npr. u Njemackoj svaka deseta zena zatrudni sa drugim, e ja se onda pitam zbog cega se udaju
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 14:46

Da slažem se da se takve osobe nebi trebale niti vjenčavati, ako več nemogu svoju požudu ograničiti na samo jednog partnera.
Ne branim nju ..tu ..koja je podvalila drugom dijete..naprotiv..takve osobe mi se gade..neimati najmanje iskrenosti u sebi..da priznaš svoju grešku..jer kako sam več rekla s tim svojim potezom njie zlo nanjela samo sebi več nekolici ljudi..a što sa nije saznalo..pa dijete odraste..u neznjanju može se zaljubiti u brata sestru...gade mi se takvi koji misle samo na sebe..
Slažem se da neki preolako ulaze u bračnu zajednicu..ne razmišljaju o ničemu od danas do sutra..ako mi se ne bude sviđalo..onda ću tražiti dalje...ali takvi su ljudi..ako mi se takav netko ućini ..ne ulazim u dublje odnose s takvim ljudima.
Imam u u blizini sebe jednu takvu..trudna ostala s oženjenim muškarcem...okee..on ne želi ni čuti za dijete..upoznala drugog rastavljenog muškarca..koji još nije sve riješio u vezi te svoje rastave..jer stalno se mire svađaju..on ima svoje dijete..zajedno naprave svoje dijete..vjenačaju se nabrzinu...i sada nakon 3-4 godine...njoj je to sve glupo bezveze..ona bi njaradije otišla..bila kao njegova prva žena..bla bla..kobila..
Divna je majka..djeca u vrtiću ona ništa ne radi sjedi po cijele dane kod pedikera..licka se glanca..oblaći po zadnjoj modu glumi selebriti svinjarku..pokupi djecu iz vrtića..umjesto da ih odvede kući ..ona njih u McDonalds..da djeca jedu....mene zove ajd sa mnom..reko ne dolaziš u obzir..ja radije svoje dijete prošetam..kupim joj lizu usput..odvedem u park ili igrališe..pitaj svoje što bi radije..i ne javlja se više od tada i bolje.
Neki ljudi ne zaslužuji biti roditelji..ne zaslužuju imati..nešto nadragocijenije što se može imati a to je dijete..

Nije bitno bilo otac majka..žensko muško..ja kažem u prvom redu treba biti ...ČOVJEK.
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 15:16

kikice svaka cast za komentar
Sa poslednjom se recenicom uvijek slazem: Treba biti covjek
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime10.12.09 15:30

jaran je napisao/la:
, e ja se onda pitam zbog cega se udaju

ima ona narodna ...poslije hebanja nema kajanja...

Citat :
oko 60% muskaraca i 40% zena tijekom braka imaju avanturu
...znaci muskaraca je vise ....i ja se ne bih pitala samo za zene zasto se udaju...nego bih se pitala opcenito zasto se udaju i zene ...mada meni ni to nije ne jasno...znam zasto se udaju i zene pa barem 90% njih ..ali zasto vremenom muskarci manje obracaju paznju na zenu ...e sad znam ..svi ce te reci ja na svoju obracam jos uvijek ...a cinjenica da po statistici od 7me godine braka pa nadalje manje vise ne stima vise kao nekad...e sad po meni je samo do osoba koliko su spremne zajedno rjesavati probleme...ako nisu u stanju razgovarati o problemima...onda neki se razvode ...neki sute ali su skupa nezadovoljni ...a vise je onih koji ne razgovaraju o svemu ...koji su zauzeti poslovima... problemima ...borbom kako prezivit... tako da im nije stalo jos do razgovora i tu se gubi negdje ona nit koja ih je povezivala ...

ne pravdam ljude koji zive s jednim a radaju djecu ili "prave"s drugima...ako si toliko hrabar /a onda i snosi i posljedice ... ako nisi dovoljno pametan da se zastitis ...onda budi dovoljno hrabar/a pa reci istinu ...a ne podmetat ..jaje kao kukavica :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime11.12.09 0:25

Ko će to znat...baš je svaka priča za sebe.Tu naprave nereda i muško i žensko.Ljubav strast,požuda ili šta već.
[Vrh] Go down
jaran
Zagrijao tipkovnicu
jaran


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 264
Godine : 29
Datum registracije : 07.12.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime11.12.09 0:43

Tea je napisao/la:
Ko će to znat...baš je svaka priča za sebe.Tu naprave nereda i muško i žensko.Ljubav strast,požuda ili šta već.
Nikog ne treba opravdavati, ali je cinjenica da je kod zena "kljuc" S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime11.12.09 19:22

Je je, a brava u vas... S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 816407 ... S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete Empty
PostajNaslov: Re: S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete   S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S njim u braku, s drugim "sklepala" dijete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru
» Svemir i sve što ima veze sa njim
» Dječaku spasili nogu protezom koja raste s njim
» Homoseksualnost u braku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Brak, obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: