Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što kad se posvađaš sa prijateljicom?

Go down 
+7
mobile
Rokerka
Kikica
mala mazica
new name
Blizanka
Goran
11 posters

Nakon svađe prijateljstvo....
prekidam
Što kad se posvađaš sa prijateljicom? T7mw5w_th23%Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_vote_rcap
 23% [ 42 ]
postane čvršće
Što kad se posvađaš sa prijateljicom? T7mw5w_th17%Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_vote_rcap
 17% [ 31 ]
ovisi o težini svađe
Što kad se posvađaš sa prijateljicom? T7mw5w_th55%Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_vote_rcap
 55% [ 102 ]
potučemo se
Što kad se posvađaš sa prijateljicom? T7mw5w_th2%Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_vote_rcap
 2% [ 3 ]
nikad se ne svađam sa prijateljima
Što kad se posvađaš sa prijateljicom? T7mw5w_th3%Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_vote_rcap
 3% [ 6 ]
Ukupno glasova : 184
 

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 17:44

Svako prijateljstvo kad-tad zapadne u kriznu situaciju pa iako ti se činilo da se ti i tvoja najbolja prijateljica s kojom dijeliš sve nikad ne bi posvađale, to se ipak dogodilo
Pale su i ružne riječi u nastupu bijesa, a najgore od svega je što si svjesna da se tvoja najbolja frendica s punim pravom ljuti na tebe.

Uradila si nešto loše i u pitanje si dovela vaše prijateljstvo, zbog čega se užasno osjećaš. Naravno, nakon burne svađe i svega izgovorenog, najradije bi izbrisala taj nemili incident, no to je, naravno, nemoguće. Stoga već počinješ grozničavo smišljati plan mirenja u nadi da nije sve izgubljeno. Što napraviti ako se nađeš u takvoj situaciji?

Iako ti je zbog svega toga mučno, predlažemo da nikako ne odgađaš razgovor s frendicom. Slažemo se da ti je totalni neugodnjak, no ako budeš predugo oklijevala, prijateljica može pomisliti da ti nije stalo i da se ne kaješ zbog tog fajta.

Ne trebamo previše objašnjavati da, premda si bijesna i padaš u napast da žestoko izogovaraš svoju najbolju prijateljicu, to nije nimalo pametan potez.

Osim što ćeš tako izdati njezino povjerenje, nećeš zablistati ni u očima drugih prijateljica. OK, mnogima će možda biti fora čuti novi trač, ali nitko ne voli biti s nekim tko nakon što mu se netko zamjeri jedva dočeka iznijeti prljavo rublje u javnost.

Premda ti se možda čini da ne bi bilo loše potražiti savjet neke treće osobe, ako nije riječ o prijatelju ili prijateljici od velikog povjerenja, predlažemo ti da dobro odvagneš taj potez.

Nije isključeno da tvoj nedobronamjerni savjetnik sočno začini cijelu priču pa do tvoje prijateljice dođu neke nimalo lijepe stvari te da se potpuno blokira daljnji nastavak mirovnih pregovora.

S druge strane, ako je tvoja prijateljica toliko bijesna da ne želi razgovor, nije loše zatražiti pomoć posrednika, naravno, osobe u koje obje imate povjerenja.

Kad se već nađete i započnete razgovor, upotrijebi sve svoje diplomatske vještine i nikako nemoj inicirati verbalni napad. Iako si možda u pravu i misliš da ona nije trebala reći to što je rekla, zbog dobrobiti vašeg prijateljstva savjetujemo ti da pokažeš dobru volju te da kad se nađete ne započinješ svađu.

Ako ti je pak još uvijek neugodno i teško naći se licem u lice s njom i razgovarati o svemu, predlažemo da joj pismeno izložiš sve što te muči. Najbolja varijanta je rukom napisano pismo, jer osim što ćeš na papiru uspjeti objasniti i iznijeti sve što te muči, to će pokazati da ti je stalo do vašeg prijateljstva.

Međutim, ako tvoja prijateljica odbija sve prijedloge i pokušaje da se nađete, preostaje ti samo da je pustiš da se malo ohladi. Kad njezina ljutnja popusti, vjeruj nam, bit će joj puno lakše upustiti se u razgovor o svemu.

Ne zaboravi da je prijateljstvo poput nježne biljke koju treba njegovati, a naši bi životi bez prijatelja bili prazni.
(tportal)

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 17:53

ne pamtim da sam se svadala sa prijateljima...ali jesam jednom ...povrijedila ..prijateljicu ...i sad pomislim na to i tesko mi ...jesmo razgovarale o svemu ...i znam da mi je oprostila moj trenutak ..ne razmisljanja....i postale smo jos ...bliskije i bolje ...i zato je bolje uvijek sve iznijeti i o svemu otvoreno razgovarati bez ljutnje i na jednoj strani...i sad se ne bojim da cu ikad izgubit ..dragu prijateljicu...bet obzira sto jedna drugoj rekle ...jer to odmah rijesavamo... Smile hug2

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
new name
Početnik
Početnik



Broj postova : 75
Datum registracije : 23.07.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 18:10

Eh, svađe... nikad mi to nije jasno. Ja se mogu naljutiti samo ako je namjera bila da me se povridi.... A vjerujem svojim malobrojnim, ali vjernim prijateljima da me nikad povridili namjerno ne bi... Za sve ostalo tu je mastercard Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 719500

'Bem ti, pa ovo je tema za žene, Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 12363
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 18:14

ma sta ima veze . new name..za koga je tema ...slobodno ulijeci i u zenske Laughing Laughing Laughing

dobro dode i vas muski komentar Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 18:49

potučemo se.... hihiih.... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 18:56

Koja je jača? cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 18:57

ma ja naravno.... hehhe
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 18:59

To sam i mislio, bravo, hehe... cerekalo: :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 19:28

Je je kokoškanje..to je super.. Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 12363 Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 12363 frca kosa na sve strane...i baš je fora sve izbaciš onda ružno van..

.ma šalim se ne znam kako je to..pokoškati se...
..ali boli ko vrag kad povrijediš prijateljicu ili prijatelja...a da se ne priča kako boli kada te povrijedi ista...

Što raditi..znam da sam prvi put u životu odlućila kazati sve što mislim i osječam kada mi je na duši..bez muljanja, laganja, zaobilaženja istine, sakrivanja bilo čega,znaći što osječam to kažem bez bojanja, ma ne nije bez bojanja, bojim se naravno, ali pomisao da ju mogu izgubiti jer se skupljaju moje misli je jača od straha, jer najlakše se izgubi kada se radi sve ovo gore nabrojano..jer jedna stavr se gomila na drugu i onda se dobija ogromna hrpa svega i večinom se ne može na kraju preko nje..e tako ja riješavam sada svoje odmah i isti tren.. Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 982261
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 19:32

ma i ja se šalim...nikada se nisam potukla s prijateljicom..
za mene je prijateljstvo nešto posebno, a i osoba sam koja smatra da se razgovorom sve rješava...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 19:33

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 12363 ;a daj nisi nikada ..joooj baš ne znaš što propuštaš Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 73820 Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 73820
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 19:34

hehehe..... Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 31382
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime20.09.09 21:07

Još se nisam posvađala toliko da je neoprostivo,inače sam takva burno reagiram al kad malo ohladim shvatim da prijateljstvo je prijateljstvo i povrijediti prijateljicu nikad ne bi mogla niti ona mene,male svađice i nesuglasice mogu biti iako i to rjetko, svaki problem ima rješenje uz razgovor svaki.
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime02.01.10 12:17

Ne svadjam se sa prijateljicom, a i da se posvadjamo znate kako mi je stalo.... Što kad se posvađaš sa prijateljicom? 668150
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime01.05.11 22:03

samo zacutim
[Vrh] Go down
kikaa15
Početnik
Početnik



Female
Capricorn Pig
Broj postova : 7
Godine : 28
Datum registracije : 22.08.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime22.08.11 17:04

ne svađam se više ni s kim...jednostavno me je počeo bolit k*rac za neke ljude i samo ih stavljam na visoki IGNORE...xD
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime22.08.11 19:25

nokaut cerekalo
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime30.08.11 12:04

Ja sad imam best frendicu s kojom nikad neću prekinuti kontakt, definitivno. Ne kažem da se ne svađamo, ali uvijek uspijemo to rješiti. Kada nam nešto smeta, odmah to izravno kažemo jedna drugoj. To je najbolji način, tako nema laganja, prešućivanja, odmah kažeš svoje mišljenje, osjećaje i nađete zajednički način kako da to rješite.
Shvatila sam da to funkcionira, pa pokušavam sa svima tako. Bolje je nego zataškavanje problema koji se onda sve više i više gomila i na kraju samo zlo od toga ispadne.
[Vrh] Go down
Makii
Početnik
Početnik



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 2
Godine : 33
Datum registracije : 03.12.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime03.12.11 20:33

E Ovako, ja imam jedan problem, naime već skoro dva mjeseca sam posvađana s najboljom prijateljicom. Priča je počela ovako:

- Počele smo se ono baš baš družiti kad je počela školska godina, ali ja sam na raspustu uradila jednu jako groznu stvar jer nismo bile toliko dobre. Ne opravdavam se time, kriva sam.
Njena grupa extra prijatelja se raspala, jedna frendica joj se nakon 8 godina osnovne odselila u Beograd, a s drugom curom se posvađala zbog mene ali i zbog svojih postupaka. Ja sam toj njenoj prijateljici s kojom je posvađana rekla na raspustu sve što sam znala oko čega su posvađane i šta je ona (moja prijateljica) govorila za nju. Kada smo se nas dvije sprijateljile početkom školske godine, kada smo obje upale u istu gimnaziju, nisam joj smjela reći šta sam uradila...ali u međuvremenu se ona pomirila s tom curom (ne druže se kao prije, skoro i ne pričaju) ali tada su razgovarale i onda joj je ta cura rekla za ovo što sam joj ja govorila. (sapunica prava, znam...) Ona mi to nije htjela odmah reći, ali sam primjetila po ponašanju da se ne ponaša isto kao prije iako je to ona pokkušavala sakriti, ja sam je pokušavala isprovocirati da mi kaže..i uspjela sam. Tada mi je rekla da ćemo razgovarati kad ona bude mogla tj. htjela, da joj treba vemena da se ohladi. Pustila sam je 15-ak dana, prišla joj i rekla da mi je jako žao zbog svega, da sam kriva ii sve to, pružila sam joj ruku i rekla:"friends again" ona je rekla :"vidjećemo" okrenula se i otišla -.-
Pustila sam je onda još neko vrijeme i potražila pomoć od naše zajedničke prijeteljice, ali ta prijateljica mi je rekla ovako:" Ja sam pričala s njom i rekla je da razmisliš.... ona je imala dovoljno vremena da skonta šta i kako dalje, ako se niste do sad pomirile, male su šanse da se pomirite" mene je to povrijedilo jako i ja sam njoj poslala poruku i rekla da mi je žao što se prijateljstvo mora ovako završiti, napisala sam joj puno toga...nije odgovorila!
Ja je svaki dan viđam u školi po 100 puta, pokušavam biti blizu nje jer imamo dosta zajedničkih prijatelja, ali ona uvijek ode negdje kad ja priđem... nekada i ostane ali pravi se da me ne sluša šta pričam s ostatkom ekipe. Kada je sretnem slučajno samo me tužno pogleda u oči i prođe pored mene.

Eh to je otprilike cijela priča, mene zanima šta treba da uradim...meni je stvarno stalo do nje i ne bi mogla podnijeti da je izgubim jer najbolja prijateljica ima jako bitno značenje u mom životu. Ona sada neće da priča sa mnom, kada sam joj prišla prije 20-ak dana samo me ignorisala i nije ništa govorila.Uskoro će 2 mjeseca otkako smo posvađane. Ja ne znam šta treba da uradim.... MOLIM VAM POMOZITE!

(i nemojte reći da nije vrijedna i da je prekrižim u svom životu jer vrijedna je itekako...ja sam pogriješila, ne znam kako da to ispravim) tužni
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime03.12.11 20:47

jednom kad povrijedis prijatelja izdas ga na bilo koji nacin a imao je u tebe povjerenja ...mislim da je tesko to skrpiti ponovo ...skrpit ce te to nekako al uz jako puno truda s obje strane ...a tvojoj prijateljici treba vremena da prede preko toga ...danas je mnogo izdaja ...prevara ...traca ...i predes preko svega ono u prolazu ..bas me briga ko sta misli ili prica jer najbitnije je da sebe znamo ko smo i kakvi smo al kad te prijatelj izda i povrijedi a ti mislis da je uvijek uz tebe bez obzira na raspolozenje bilo tvoje ili njegovo ...jer prijatelji su uvijek prijatelji a ne kad jednoj strani odgovara e kad te povrijedi i kad cujes nesto od trece osobe onda je to udarac kojem treba puno vremena da se preboli ...i po meni ne trebas se nametat ..gurat ...budi uvijek tu sa strane negdje tiha ...a da ona zna da je nisi nikad napustila i da uvijek moze u tebi naci oslonac ako joj zatreba ...i vrijeme ce uciniti svoje ako ste prave prijateljice ... ;) vjerojatno ce i drugi imati neko svoje misljenje i savjet pa ti mozda pomognu ... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime03.12.11 20:56

Blizanka je napisao/la:
...i po meni ne trebas se nametat ..gurat ...budi uvijek tu sa strane negdje tiha ...a da ona zna da je nisi nikad napustila i da uvijek moze u tebi naci oslonac ako joj zatreba ...i vrijeme ce uciniti svoje ako ste prave prijateljice ... ;) vjerojatno ce i drugi imati neko svoje misljenje i savjet pa ti mozda pomognu ... Smile

..mislim da se tu nema što dodati. Ovo ti je B super napisala. Ako ti je stalo, i ako misliš da je i njoj stalo da pokrpate prijateljstvo, probaj joj se ispričati i reći ono što se dogodilo da čuje iz tvojih usta, izvini joj se ako bude htjela razgovarati s tobom. Nemoj sms-om, uživo i daj joj do znanja da je tebi stalo jako, a onda je sve na njoj, pa polako korak po korak. Kada nekoga zavoliš to ne može nestati samo tako, ali zna jako boljeti dok je sve friško. Vjerovatno zato ona ne može s tobom trenutno razgovarati,dajte si obje vremena.
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime03.12.11 23:19

Možeš jedino nenametljivo biti prisutna u njenom životu i strpljivo čekati priliku dati ona oprosti tj da vrijeme izliječi ožiljak koji si joj svojim ponašanjem nanijela. Sada znaš kakvu si prijateljicu imala i vjerujem da ti je to škola za ubuduće, da kad jednom nadam se opet stekneš prijateljicu naučiš čuvati tajnu i njegovati prijateljstvo. ja vjerujem ako te ta prijateljica volila da će ti s vremenom oprostiti kad vidi da ti je žao, samo nemoj biti prenametljiva i čekaj pomirenje. Vjerujem da ćete tad imati još jaču povezanost i da će vam ovo biti mala životna škola za buduće dobro. Samo strpljivo.
[Vrh] Go down
Makii
Početnik
Početnik



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 2
Godine : 33
Datum registracije : 03.12.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime04.12.11 0:18

Naslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Today at 00:04
Hvala vam na savjetima..... Znam da sam puno pogriješila ali nije bilo s namjerom da je povrijedim, nisam znala da će se sve ovo desiti zbog nečeg' davno učinjenog
Meni je stvarno žao zbog svega i nadam se da će mi jednom moći oprostiti...

Imam još jedno pitanje....šta bi trebalo da znači to što većinom ode od ekipe s kojom se druži kad im ja priđem (ponavljam, ne radi to uvijek...ali u većini slučajeva)
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime04.12.11 0:30

Znači da je povrijeđena i nije spremna se suočiti sa tobom i nije spremna da ti oprosti. bar ne još. Iako po meni je to i dobar znak jer da joj nije stalo do tebe kao osobe bila bi u istom društvu i nebi je bilo briga za tebe već bi te još i spuštala i podgovarala ostale protiv tebe. Ponaša se normalno i prirodno najljudskije. ne zamjeraj joj.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime24.12.11 17:16

kikaa15 je napisao/la:
ne svađam se više ni s kim...jednostavno me je počeo bolit k*rac za neke ljude i samo ih stavljam na visoki IGNORE...xD

hahahahahahah izvinte molim vas od kad vi to imate
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što kad se posvađaš sa prijateljicom? Empty
PostajNaslov: Re: Što kad se posvađaš sa prijateljicom?   Što kad se posvađaš sa prijateljicom? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što kad se posvađaš sa prijateljicom?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: