Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zaključavanje foruma za goste

Go down 
+10
Nymphadora
LaTiTeA
bodomiere
Nera
Niky
Ary
Blizanka
Kikica
goc
Goran
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 20:20

Danas je Bitty dala više dobrih prijedloga, između ostalog i u vezi skrivanje teme fotke forumaša za goste. To je doista vrlo bitno, jer se događa da se tuđe fotke ponekad zlorabe na netu i zato ih je ljudima neugodno objavljivati.
Ili će ta tema ubuduće biti u posebnom pdf ili ćemo zaključati pdf coctail bar za goste.
Što mislite da li bi još neke kategorije bilo dobro zaključati za goste ili možda čak kompletan forum?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 20:22

Mislim da nema potebe cijel forum zaključati...
ali fotke i tako neke teme da,da definitivno,
i ideja je bravo
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 20:23

da se nadovežem na ove slike, znači to bi bilo otključano u coctail baru, ali ipak bi mogli vidjet svi registrirani korisnici?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 20:24

Evo sad sam zaključao coctail bar za goste, pa tako i fotke forumaša samo članovi mogu vidjeti :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 21:50

E super je ideja zaključati slike i birc.... bravo ..mislim gosti imaju brdo super tema..ne moraju nas gledati kad se "razgolicamo" u te dvije teme bravo .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 21:57

slažem se sa svima u vezi toga bravo
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 22:00

Ipak sam otvorio poseban pdf za fotke forumaša i sve ostalo što ne želite da gosti vide. Coctail bar je opet otključan.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime23.07.09 22:05

pa sto ga otkljuca Laughing ...sad kljuc ...sad kljac .... Laughing taman kontala sad se mogu u kafani opustit ...e neces... Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Zaključavanje foruma za goste Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 0:52

Slažem se da bi fotke trebali vidjeti samo oni članovi koji postaju fotke. Ima registriranih korisnika koji uopće ne tipkaju i ne poznajemo ih.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 0:53

može li se nekako npr da korisnik koji ima više od 100 postova ima pristup slikama?
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 0:57

Na nekim forumima može... Smile
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 0:58

bar 300 postova da ih se bolje upozna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 1:00

dalo bi se to napravit ja mislim ... gazda ima tu zadnju :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 1:01

tako je, stavimo 500 postova da se bolje upozna forumaš, a ne da 100 natuče na nekim bezveze postovima... i onda da može vidjeti slike...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 1:01

vidite kako smo zajedno pametniji? Smile
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 1:31

tana je napisao/la:
Slažem se da bi fotke trebali vidjeti samo oni članovi koji postaju fotke. Ima registriranih korisnika koji uopće ne tipkaju i ne poznajemo ih.

ovo vam je najbolja opcija...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 1:33

Kako zajedno,a di sam ja tu na raspravi........ veseli Za slike treba da se ključa,ja tako mislim a coctail bar ne bih ključala pa nek vide kako se za*jebavamo...šta ima veze......
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 2:44

Možemo napraviti grupu koja jedina ima dozvolu da uđe na određeni pdf.
Za sad na pdf sa fotkama mogu svi registrirani forumaši. Mislim da bi svatko tko se registrira trebao odmah imati mogućnost objave svoje fotke i predstavljanja na taj način, ako je i napisao nešto. Znači kad bi stavili limit 100 ili više postova, netko bi morao prvo tuči postove da bi mogao objaviti fotku. Ne treba pretjerivati sa nekim uvjetovanjem velikog broja postova kako bi se nekoga bolje "upoznalo". Oni koji zlorabe slike, imaju lakših načina da dođu do toga što žele, neće se vjerojatno registrirati tu. Napraviti ću grupu koja će moći na ovaj pdf, a tu će biti oni koji su se predstavili na za to predviđenoj temi i napisali 10 postova. Ne znam zašto bi nekom ograničavali pregled fotki forumaša, ako on nije objavio svoju, nemaju svi ni tehničke mogučnosti za to.
U vezi nekih daljnjih zaključavanja još nekih kategorija se isto možemo dogovoriti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 9:25

tana je napisao/la:
Slažem se da bi fotke trebali vidjeti samo oni članovi koji postaju fotke. Ima registriranih korisnika koji uopće ne tipkaju i ne poznajemo ih.

I ja sam za ovo...tko posta fotku,može i vidjeti... respect
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 9:26

I ja se slažem.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime24.07.09 10:18

Kate je napisao/la:
tana je napisao/la:
Slažem se da bi fotke trebali vidjeti samo oni članovi koji postaju fotke. Ima registriranih korisnika koji uopće ne tipkaju i ne poznajemo ih.

I ja sam za ovo...tko posta fotku,može i vidjeti... respect

ali nek i obavezno posta određeni broj postova... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime12.04.10 1:43

Kod nas uvijek vrata otvorena, svi su dobro došli, zaključavanje foruma je ionako samo jeftina fora za privlačenje članova, ali nije u tome poanta, poanta je privući kvalitetom i zadržati dobrom prijateljskom atmosferom. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Nera
Zagrijao tipkovnicu
Nera


Female
Broj postova : 152
Lokacija : Vancouver
Datum registracije : 01.09.2010

Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime01.09.10 16:11

Dio uvijek treba da bude zaključan ali ne i cijeli forum. Tematika i ideja trebaju da se vide :;):

P.S. jesu ovdje svi Splićani ili :hy:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime01.09.10 17:55

Nije ni ta opcija nikakva garancija da fotke neće pasti u krive ruke... Može doći bilo tko, napisati 50-tak postova, prikačiti neku bilo čiju sliku da se predstavi i otvoriti si ulaz među ostale fotke...

Ja bih stavila da bude minimum 100 postova (možda i više) da član može ući u te zaključane teme... Nebih uvjetovala stavljanjem slike, jer kao što je i Goran rekao, neki nemaju tehničkih mogućnosti za to, a jako puno ih ne zna kako se to može napraviti tako da... bilo bi šteta izgubit nekog možda vrlo vrijednog člana samo zato što ima spor komp i nedovoljno znanja za upload...

Moje mišljenje... pcela
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime01.09.10 18:58

Goran je napisao/la:
Kod nas uvijek vrata otvorena, svi su dobro došli, zaključavanje foruma je ionako samo jeftina fora za privlačenje članova, ali nije u tome poanta, poanta je privući kvalitetom i zadržati dobrom prijateljskom atmosferom. Smile

ovo je odgovor :kavica:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaključavanje foruma za goste Empty
PostajNaslov: Re: Zaključavanje foruma za goste   Zaključavanje foruma za goste I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zaključavanje foruma za goste
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ljutiti susjed goste restorana zalio izmetom
» Pravila foruma
» Luda zabava
» 2. rođendan foruma
» Tko vam se ne svidja s foruma i zasto...???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forum info-
Forum(o)Bir: