Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kojih životinja se bojite i zašto?

Go down 
+12
Zlatko
Wind
NeoSky
Seth
mala_djevojka
Teioo
Niky
mea
Kikica
Dido
Ary
Goran
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 17:43

Ja se recimo bojim zmija koje neki imaju kao kućne ljubimce. Ni neke vrste paukova mi nije ugodno za vidjeti. Nije da se toliko bojim njihovog napada, nego se neugodno osječam blizu njih, odbojni su mi. Največi šok sam doživio kod jedne djevojke koja je u stanu držala pumu. Kojih se vi životinja bojite i nikad ih ne bi imali za kućne ljubimce?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 19:36

Ja se bojim žohara,buba i bubica... looool
Nebi nikada imala,paukove,iguanu,zmije...tako to...
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 19:44

Užasno se i panično bojim pauka...bio on mali ili veliki...kod mene oni mali završe u usisivaču...nikad nebi imala pauka za ljubimca... ne valja
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 21:20

Nešto najluđe što sam gledao u vezi kučnih ljubimaca je bila emisija "Kučni ljubimci" koju su cijelu posvetili ljubiteljima i uzgajateljima miševa i štakora kao kučnih ljubimaca. E to mi je bilo odvratno. Ljudi ih normalno pripitome i kažu da im je največi problem što sve kablove moraju zaštičivati jer ih grizu... čak su ih nekoliko donijeli u emisiju. Rolling Eyes

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 21:21

Joj to sam gledala....ludi su... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 21:22

bojim se zmija... najviše od svih životinja...
nikad ne znaš sa njom kad će reagirati....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 22:11

Nije da imam neke fobije prema životinjama ali bliske susrete sa zmijama, stršljenima.... i sličnim životinjama normalno da se bojim to je prirođeno da se opasnih životinja bojimo
[Vrh] Go down
Dido
Zagrijao tipkovnicu
Dido


Female
Cancer Rat
Broj postova : 119
Godine : 39
Lokacija : Moslavina
Datum registracije : 02.07.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 22:23

Tu bi mogla cijelu knjigu napisat. Bojim se gotovo svih. Otrovnih zato šta su otrovne, velikih zato što su velike, male se mogu svuda zavuć, na razna nezgodna mjestu.... Mislim da shvačate. Ne bojim se onih prepariranih mucibuci
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime07.07.09 22:24

Ne boji se prepariranih životinja looool looool

:tana: al' si me nasmijala... :;):
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime18.07.09 15:32

..ja samo zmija, jer smo kao male brale krastavce i naravno d asam ja umjesto krastavca ubrala zmiju..... Laughing ...nije mi tada bilo smiješno..bilo je affraid gibam Laughing
[Vrh] Go down
mea
Zagrijao tipkovnicu
mea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 274
Godine : 43
Lokacija : Slavonski Brod
Datum registracije : 15.07.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime18.07.09 17:11

zmija, miševa, parcova, raznoraznih bubetina, one su mi tako fuuj Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime18.07.09 17:31

Paukova i zmija.....
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime19.07.09 13:39

Zmije, škorpiona, crne udovice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime19.07.09 13:47

psa Smile
i nekih vrsta paukova
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime23.08.09 1:14

bojim se zmija, svih vrsta kukaca i buba, morskih pasa cerekalo: affraid
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime23.08.09 23:36

Ne plivaj blizu morskih pasa onda Pudla! cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mala_djevojka
Ljubitelj foruma
mala_djevojka


Female
Broj postova : 3017
Datum registracije : 05.12.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime24.08.09 0:11

to nitko ne zna... pa ce još uvijek tajna ostati bar za sada cerekalo:
[Vrh] Go down
Seth
Totalno relaxiran
Seth


Male
Pisces Goat
Broj postova : 1204
Godine : 45
Lokacija : Pusti otok
Datum registracije : 12.08.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime24.08.09 0:16

bojim se zmija jako neznam zašto možda zato jer su jako neke affraid otrovne
[Vrh] Go down
NeoSky
Totalno relaxiran
NeoSky


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 1071
Godine : 48
Lokacija : Šibenik
Datum registracije : 07.08.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime26.08.09 11:26

Hobotnica ...hobotnica i još jednom hobotnica...ne diram ih ,ne jedem ih (nikad ne znaš možda ožive Rolling Eyes )...nemam pojma ali užasavam ih se neznam
[Vrh] Go down
http://mightysky.bloger.hr/
Gost
Gost




Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime26.08.09 11:40

Zmija, škorpiona...
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime11.01.10 14:43

Ni jedne se zivotinje ne bojim.....ima daleko strasnijih ljudi!
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime11.01.10 14:51

ženaaa nema gore looool
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime11.01.10 14:53

uvijek ima gore! Kojih životinja se bojite i zašto? 379272
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime11.01.10 14:55

Plasim se glista Kojih životinja se bojite i zašto? 12363 ne znam sto...al se plasim jakooo
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime11.01.10 14:56

WIND je napisao/la:
uvijek ima gore! Kojih životinja se bojite i zašto? 379272
Eh Bogami nema tease
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kojih životinja se bojite i zašto? Empty
PostajNaslov: Re: Kojih životinja se bojite i zašto?   Kojih životinja se bojite i zašto? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kojih životinja se bojite i zašto?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zašto se bojite zmija?
» Kojeg forumaša i forumašice se najviše bojite i ZAŠTO?
» Ubijanje životinja postaje kazneno djelo, za mučenje životinja do dvije godine
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?
» Horoskop otkriva: zašto je on takav, zašto nije nazvao?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: