Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?

Go down 
+2
Ary
Goran
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 17:26

Živcira li vas kad netko "prekomjerno" tepa svom kućnom ljubimcu? Meni je tepanje ljumicu ok, ako to ne prijeđe neke granice, ako ne prijeđe u opsjednutost prema ljubimcu. Imam susjedu koja praktički pola dana tepa svojoj kujici: sunce moje, zlato moje, ljubavi moja..., ljubi je, daje joj hranu iz posude u kojoj je kuhala tu hranu. to već smatram pretjeranim. Ne smeta mi, ali mi je malčice komično.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 19:23

Ne živcira me,smiješno mi je...posebno kada čujem LJUBAVI looool 'bemti...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:28

Da, kaže kujici ljubavi i žvale se pet minuta, na kraju gazdarici visi više slina nego psu.... looool

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:33

nemam ništa protiv toga... i nije mi ni smiješno...
i ja koji put svom psu izrazim ljubav... Smile

više vjerujem njoj nego polovici ljudi oko sebe....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:35

Ma ok to, ali opet treba imati mjeru u tome, neke moje susjede zbilja pretjeruju... Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:36

Izraziš ljubav confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:37

Kate je napisao/la:
Izraziš ljubav confused

rečem joj ljubavi, malena, pasiću.... ti svome ne?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:38

Ljubavi i malena neeeeeeeeee...sorry malo mi smiješno...ovo malena looool
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:38

Do neke određee granice mi ne smeta...nek priča šta hoće...
al sam doživjela od susjede da mi je dijete uspoređivala sa psom...to nevolim i to mi jako smeta...moje dijete nije pas... ne valja


Zadnja promjena: Ariela; 07.07.09 21:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:39

E to zbilja nije ok Ariela, dobro kažeš.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:40

Kate je napisao/la:
Ljubavi i malena neeeeeeeeee...sorry malo mi smiješno...ovo malena looool

eh... tvoj pas nije proživio ono što je moj... :;):


Zadnja promjena: korny; 07.07.09 22:00; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : par slova)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:43

korny je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Ljubavi i malena neeeeeeeeee...sorry malo mi smiješno...ovo malena looool

eh... tvoj pas nije proživio ono što je tvoj... :;):
Ma je. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:44

Goran je napisao/la:
Ma je. Smile

e nije... ne znaš o čemu pričam..... ne valja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:45

korny je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Ljubavi i malena neeeeeeeeee...sorry malo mi smiješno...ovo malena looool

eh... tvoj pas nije proživio ono što je tvoj... :;):

Tvoj ili MOJ...pa svedno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:47

Kate je napisao/la:
korny je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Ljubavi i malena neeeeeeeeee...sorry malo mi smiješno...ovo malena looool

eh... tvoj pas nije proživio ono što je tvoj... :;):

Tvoj ili MOJ...pa svedno...

a da, sad sam se sjetio... ionako se ženimo za mjesec dana pa su oba naša... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:49

Ni mena ne živcira ali mi je smješno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:50

Ti si lud,večeras iznimno... looool
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime07.07.09 21:57

korny je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Ma je. Smile

e nije... ne znaš o čemu pričam..... ne valja
Znam korny, sorry, našalio sam se u vezi tvoje gramatičke greške, dva puta si napisao tvoj, oprosti, znaš da ja sve volim okrenuti na šalu. frends :;): Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime19.09.09 10:28

mene ne živicira...ja svojima tepam svašta...grlim..ljubim..hrvam se s njima...jednostavno im volim iskazivati ljubav..kao i oni meni..sada da l pretjerujem ....za neke sigurno da...ali za mene ..ne......mi to radimo doma..... Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 .....osim vani kad mi neka baterijska stvorenja iživciraju psa...onda im tepam....ne se živcirati ljubavi...ako priđe još jednom..pustim ja tebe...pa ti njemu pokaži ko je gazda u kvartu Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime19.09.09 11:02

Ne živcira,tepam i ja svojoj mački,al ne sad pretjerivanje mi je ne iritantno nego blesavo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime17.04.10 10:01

ja svom psu tepam ljubavi moja,sunce moje i znam da me mnogi gledaju čudno ali svejedno mi je.kad je moj pas negdje ja ga ne vidim,ja samo kazem " dije moja ljubav " on odmah trči i maše repom Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime17.04.10 18:41

Baš lijepo Tija Smile :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime17.04.10 19:10

Ja mom Medi tepam svakako..."đubre malo slatko bolesno šašavo...smrdibubo moja mala luda...kuče malo nenormalno...ljubavi moja grozna" Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 Najjača sam kad počnem da razgovaram s njim....
A ne nerviraju me takvi ljudi...zato što sam sama jedna od njih...i šta ću kad ga volim Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime18.04.10 20:17

hahah Mimi a zamisli mene kad njemačkom ovčaru tepam,maleno moje ,mrvica moja itd hahhah ..ma Gorane kolko je to lijepo ne znam,al tko je upozno mog pasa shvata me jer to je mazonja Nr 1 ,jednostavno ne možeš mu odolit
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime19.04.10 9:26

Volim svome psu tepati, baš sada čitajući gore post što sam napisala , prošlo je od onda nešto vremena , mogu reći da svojim sve više tepam, recimo mužjaku kako je stariji, tepam mu : di je moj djedica, di je moja ljubav, jel ti teško djedice Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 iako nije još tako star , ali počeo je dobivati sjede Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 , dok svojoj dogi tepam, di je moje maleno Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 a može me u zubima nositi Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 mrvica moja, maza, slatka ...ma joj svašta im tepam i vidim da oni to jako vole, jednostavno se raspuste od veselja , kada im uputiš tako topu riječ. Volim im pričati , šaliti se s njima, jer oni to osjete i razumiju. Osjete naše raspoloženje i tako reagiraju. Moji kad čuju da im tepam razlete se po kući od veselja...malo poguraju stolice , stol i tako.. Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? 12363 ali nema veze dok je veselja dobro je
[Vrh] Go down
Sponsored content





Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? Empty
PostajNaslov: Re: Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?   Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Živcira li vas nečije "prekomjerno" tepanje ljubimcu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "White Zombie" Datsun 1200 i danas najbrži "električar"
» "Robin Hud" premijerno u "Sava" centru
» Koje bi ime dali svom kučnom ljubimcu..
» Namirnice koje ni slučajno ne smijete davati ljubimcu
» Što vas u sportu najviše živcira?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: