Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Slatkiši i grickalice

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime08.06.09 18:25

Koje volite, u kojima se "davite"? DAli imate neke posebne kojih se držite ili volite nešto novo isprobavati?

Ja obožavam mliječne karamele od bombona, a i poneke vočne samo se ne smije osjetiti šećer u njima. Nekako najviše volimo svi troje Toffife bombone njihove karamele su mi super.
Od gricaklica obožavam sjemenke bundeve iliti špice, nijh maltim kao....volim i čipsiće, krekere neke, ne sve one od Crvenke nekako su mi najbolji.

Moj dvojac me često pošalje kasno navečer u trg. po sve ovo nabrojano , jer kako kaže naša kćer..... mi... ja i tatani i ti , mi smo slatkišo ovisnici.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime08.06.09 18:41

Sve većinom volim osim bombona,ajd kiki bomboni i čokoladni da ali oni od jagode,karamele razne ne.najviše volim čokolade(sve osim s bademima i s grožđicama),od slanog smoki(bobi flips) i krekere slane njamm...čips s paprikom i još bih ja tebi mogla nabrajati sjetiti ću se pa javim.. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime08.06.09 18:46

Slatkiši = 0 bodova,nisam ljubitelj...jednu čokoladu mogu imati godinu dana Laughing ...
Grickalice e to volim...svašta ljepoga... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime08.06.09 20:00

Ja to po fazama ... kad je pms tamanim i slatko i slano u ogromnim količinama. Najdraže - štapići punjeni kikirikijem, čips, čokolada, ledač i nutella. Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime14.06.09 19:04

Kate je napisao/la:
Slatkiši = 0 bodova,nisam ljubitelj...jednu čokoladu mogu imati godinu dana Laughing ...
Grickalice e to volim...svašta ljepoga... Smile


Blago tvom dečku ili jednom mužu cijela čokolada za njega, da barem ja mogu tako. Više nesmijem otvoriti čok. i uzeti kockicu, pa da mislim da će me čekati komadić za kasnije. Sad moram uzeti svoj dio i sakriti od njih....izjelice jedne. Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime19.08.09 16:47

Ovo volim najviše....
Slatkiši i grickalice 0b82bd6317be4972e88bc8daf58be18d
Slatkiši i grickalice 5c36ab7cb589a7f807ed8a9de44ad949
Slatkiši i grickalice Milka

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime24.04.10 11:46

Ove slane grickalice ne konzumiram...volim samo one intergalne stapice Slatkiši i grickalice 765814
a slatkise....ajuu...na prvom mestu mi je Lion white....a posle, sta das dobro je Slatkiši i grickalice 12363 a volim onaj keks Zlatni pek sa prelivom od cokolade....ladno pojedem sama ono vece pakovanje.. Slatkiši i grickalice 668150
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime09.05.10 13:53

Slatkiši i grickalice Cipi_cips__base-240-280


Slatkiši i grickalice IMG_8249%5B1%5D
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime13.07.10 19:26

dorinu sa sitnim ljesnjacima Slatkiši i grickalice 31382
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slatkiši i grickalice Empty
PostajNaslov: Re: Slatkiši i grickalice   Slatkiši i grickalice I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slatkiši i grickalice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Grickalice uz koje se masnoće lakše tope
» Slatkiši u djetinjstvu vode u nasilje u odrasloj dobi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: