Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 21:33

što kada roditelj ne cijeni svoje dijete, nego tuđe?
Tuđe dijete je bolje, pametnije, vrijednije.....a niti ne vidi što ima pred nosom...

imate li kakva iskustva u vezi toga?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 21:34

Nemam neko iskustvo na ovu temu,
ali to mi je nepojmljivo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 21:36

nemam takvo iskvustvo, stvarno mi to nema smisla da roditeljviše cijeni tuđe dijete confused
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 21:37

To su extermni slučajevi, ako več i jesu ne normalni roditelji onda im je svejedno kakva su druga djeca, mislim ako svoju ne primjete kako će tek tuđu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:07

nije da tražim tuđe sažalijevanje, ali riječ je o meni...Smile
malo je onih na forumu koji ne znaju da radim dva posla...prvi zato jer volim, jer je to moja struka, a drgui zato što je riječ o obitelji....to dvoje nije da me iscrpi fizički, mogu ja potegnuti dosata..ali ubije me psihički....
e sad...i ono malo što sam doma zaželim se mira i odmora....ali, ne mogu jer imam takve roditelje...vidi ovoga, vidi onoga...a ti samo ležiš doma...

to me toliko frustrira da blokiram na drugim poljima...zbog toga imam neke druge probleme...

vidim i da sam jedini na forumu koji ima problema sa tim...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:10

Kada si već priznao,znala sam da je riječ o tebi.
radi naših tipkanja na msn-u na tu temu...
hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:12

da...sjećam se...Smile

pokušavam se maknuti sad od njih...negdje..gdje nećemo puno komunicirati...tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:16

Ne znam,nisam upoznata sa takvom situacijom,ali imam sestričnu koja ima taj problem i pomoći nema,njeni su takvi kakvi su bili i prije 10 godina,rješila je to na način da je se makla od njih i sad su takoreći na vi.Ali stavar je još blesavija da i kad je otišla od njih oni se nisu promjenili da shvate kakva je ona nego tjeraju po svom e pa dakle svašta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:17

E moj korn...jeb*** situacija što je,je... :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:18

jebena situacija....a moram ju riješiti sam...tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:19

ana je napisao/la:
Ne znam,nisam upoznata sa takvom situacijom,ali imam sestričnu koja ima taj problem i pomoći nema,njeni su takvi kakvi su bili i prije 10 godina,rješila je to na način da je se makla od njih i sad su takoreći na vi.Ali stavar je još blesavija da i kad je otišla od njih oni se nisu promjenili da shvate kakva je ona nego tjeraju po svom e pa dakle svašta.

treba se maknuti od takvih ljudi, ma koliko bolno bilo....
jer jedino onda, ako i onda shvate koliko im značiš....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:19

korny je napisao/la:
jebena situacija....a moram ju riješiti sam...tužni

Tako je,to sam moraš riješiti,svjestan si toga...
Odluku moraš donjeti sam i isključivo ti... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:20

Da,baš tako Korny,i iako je žalosno ali činjenica je takva da bolje i tako nego da te netko tlači cijeli život.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 22:23

dobro...nećemo više o meni....Smile

ako netko drugi ima takva iskustva...nek napiše....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime10.05.09 23:36

korny je napisao/la:
nije da tražim tuđe sažalijevanje, ali riječ je o meni...Smile
malo je onih na forumu koji ne znaju da radim dva posla...prvi zato jer volim, jer je to moja struka, a drgui zato što je riječ o obitelji....to dvoje nije da me iscrpi fizički, mogu ja potegnuti dosata..ali ubije me psihički....
e sad...i ono malo što sam doma zaželim se mira i odmora....ali, ne mogu jer imam takve roditelje...vidi ovoga, vidi onoga...a ti samo ležiš doma...

to me toliko frustrira da blokiram na drugim poljima...zbog toga imam neke druge probleme...

vidim i da sam jedini na forumu koji ima problema sa tim...

i meni je mama znala prebacivati vidi onog, vidi ovog pa mi je dojadila tad sam ja počeo vidi kako mama od ovog dozvoljava ovo ili dozvoljava ono, tad se našla povrjeđena što joj to govorim kad je do toga došlo napomenuo sam joj kako i ona meni radi tako da ne vidim u čemu je problem. Sada više ona meni ne prebacuje i mir je u kući. cerekalo:
No Korny nije to da tvoji roditelji cijene više drugu djecu nego bi htjeli da se ugledaš na neke stvari koji oni žele, međutim ni oni nisu savršeni roditelji kao što ti nisi savršen sin. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime11.05.09 13:04

Pa naslušala sam se i ja svakakvih komentara na ovu temu. Tipa "svaka budala završi taj fax a ti ne možeš" i slično. Ali, neke riječi izrečene u afektu ne shvaćam ozbiljno iako me u tom trenutku povrijede.
Mislim da je to neki njihov način da nas motiviraju da napravimo nešto od svoga života. Nije da im je neki baš naj način, ali vjerujem da nemaju zle namjere. Vjerovatno su i oni bili odgajani istim metodama pa ne znaju bolje Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime12.05.09 9:15

I mene su moju izmrcvarili dok se nisam odselila, jer nisam više mogla izdržati tu psihozu u kući. Svaki dan vika ,dreka svi živčani ,nervozni i sve zbog tog prokletog novca. Ali mislim da nije bio problem samo zbog njega ili da nije bilo tog problema pronašli bi neki drugi da serviraju svaki dan.
Nisu pomogli razgovori jer, se s njima nije moglo razgovarati, muka mi je postala kada bi morala kući se vraćati bez obzira gdje sam. Znala što moram , a to je otići iz kuće, jer je to dobro i za njih i za mene. Sve jedno previše sam čekala, nema tu povjerenja, a ni ljubavi više previše. No
Nisu oni cijenili previše nećiju tuđu djecu, samo mislim da nisu baš bili sretni previše što ja nisam onakvo dijete kakvo su oni htjjli da budem, ja sam bila svoja. bravo
[Vrh] Go down
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime12.05.09 15:44

korny je napisao/la:
što kada roditelj ne cijeni svoje dijete, nego tuđe?
Tuđe dijete je bolje, pametnije, vrijednije.....a niti ne vidi što ima pred nosom...

imate li kakva iskustva u vezi toga?

nemam takva iskustva, fala Bogu!

mojima, a i meni je bitno kakav si čovik a ne druge budalaštine grhug
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime12.05.09 16:20

Baš si dobro rekla, budalaštine
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime12.05.09 20:58

ajd...makar da nitko nema takva iskustva...Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime13.05.09 10:37

ima korn Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime14.05.09 1:56

kiki, slažem se...treba otiči iz kuće....
tako će konačno biti mir....a i oni će shvatiti što su imali....


ne kažem ja da sam savršen....ali, makar ono malo što sam doma ne želim svađu oko nekih pizdarija koje ja uopće niti zakuham...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime14.05.09 1:56

tana je napisao/la:
ima korn Smile

ma...u nadi je spas...:;):
[Vrh] Go down
Kizo
Početnik
Početnik
Kizo


Male
Broj postova : 97
Datum registracije : 24.11.2008

Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime14.05.09 10:16

ne razumjem te roditelje iskreno od mene
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? Empty
PostajNaslov: Re: Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?   Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što kada roditelj više cijeni tuđe dijete nego svoje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kada je prekasno za dijete
» Biste li oženili ženu koja čeka tuđe dijete?
» Poznajete li svoje dijete dovoljno?
» Dijete je bolje motivirati nego ga kritizirati
» Kako svoje dijete poštedjeti stresa?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: