Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koliko često naručujete hranu doma?

Go down 
+5
Antonio
Blizanka
Goran
Ary
Kikica
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 21:56

ne da vam se kuhati ili nemate vremena...najjednostavnije je okrenuti broj i naručiti nešto slasno iz restorana..Smile
koliko često to radite..ako radite? :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 21:57

Jako često... cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 21:57

Nisam od kada sam se udala. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:01

ja često jedem vani, jer mi se ne da kuhati samo za sebe....a ne sviđa mi se ponekad što moji skuhaju...cerekalo:

nekako kiki mislim da ti imaš više motivacije za kuhanje jer ipak kuhaš za obitelj..Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:04

nikad ... selo moje malo nema takve gradske fore hehe Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:06

Haha tanoooooo Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:08

a i kad bi tražila dostavu iz grada, došlo bi skupo..cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:10

dok on dođe iz grada ja si skuham cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:13

Ma dođe ti nekad da si narućiš, ali nebi ja podigla slušalicu i narućila klopu kući, nema teorije.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:14

zašto ne? Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:23

Ma neznam, a prava je istina da nevolim pričati na telefon, pogotovo s nekim kog nepoznam, a hebeš ga takva sam zaboravio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:24

Kiki je napisao/la:
Ma neznam, a prava je istina da nevolim pričati na telefon, pogotovo s nekim kog nepoznam, a hebeš ga takva sam zaboravio

ha..bogu hvala da nisam jedini...ima nas još..Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:26

....ma daj zezaš :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:27

ne...ima dana kada se panično bojim telefona...tužni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime02.05.09 22:37

Ne baš panično, ali pogotovo nazvati banku ili neku drugu službu, brr, a eto i dostavu, ajoš su i povoljni. Krumiriće, veliku šniclu pohanih prsa pil. u lepinji, i neki prilog, ajvar, majoneza =16kn.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime03.05.09 20:02

Ovdje ne tako često,ali u vinkulji desi se bar 3 puta tjedno...Prije sam i ja imala problema sa nazivanjem,al odkada sam došla ovdje svi me strahovi minuli,valjda mi nema mame da zove umjesto mene.. Laughing sad samo kad je nepoznat broj ne javljam se nikako,a i za dostavu treba mi da osmislim prije dobro pa da nazovem,a čudak šta ćeš..... Laughing
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime03.05.09 20:05

jako rijetko i to ako naručimo pizzu ...al se nesječam kad je to zadnji puta bilo...ja sve sama uvjek kuham i nije mi to problem... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime19.08.09 16:38

Ponekad, češće odem van nešto pojesti nego što naručujem doma.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime19.08.09 16:52

vrlo rijetko ...sve pravim sama ...jedino cevape narucim

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koliko često naručujete hranu doma? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime22.08.09 19:46

Često, živim sam i ne da mi se kuhati.
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime05.11.09 17:45

rijetko...jako rijetko..radije odem vani jesti...
[Vrh] Go down
nitapita
Ljubitelj foruma
nitapita


Libra Rat
Broj postova : 4647
Godine : 39
Datum registracije : 25.10.2009

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime12.04.10 22:52

jako,jako rijetko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime13.04.10 0:41

skoro pa nikada
[Vrh] Go down
cinnamon duckie
Totalno relaxiran



Female
Capricorn Broj postova : 1279
Godine : 124
Lokacija : u labirintu
Datum registracije : 11.10.2010

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime09.01.15 11:07

Jedan do dva puta mjesečno, i to samo pizza. Drugu hranu nemam običaj naručivati. Više volim kuhati.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime09.01.15 11:47

nitapita je napisao/la:
jako,jako rijetko
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko često naručujete hranu doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često naručujete hranu doma?   Koliko često naručujete hranu doma? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko često naručujete hranu doma?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koliko se često seksate?
» Koliko često ste na bolovanju?
» Koliko često vam 'puca' net...
» Koliko često idete u kazalište?
» Koliko često surfate youtube-om?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: