Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime29.04.09 21:32

Ovdje pišite o tome kako namjeravate provesti praznike ili godišnji odmor. Pišite i svoje preporuke kamo otići i gdje provest.

Evo s obzirom da će uskoro 1. svibnja produženi vikend ja ću ići na more u jedno malo mjestašce pokraj Zadra. Ondje idem na godišnji svako ljeto.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime29.04.09 21:33

vjerojatno doma, raditi oko kuće...slaviti tatin rođendan...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime29.04.09 21:35

Pojma nemam šta 1.svibnja,imam puno poziva šta
ću odabrati i hoću li išta pojma nemam... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime29.04.09 22:35

Negdje u prirodi,roštilj sigurno, i to je to,ne idem ni jedne godine nešto posebno,tek toliko da se družimo i proveselimo.A dobro ga je provesti svugdje ako si s dobrom ekipom.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.05.09 10:55

Za ljeto, vidjeti ćemo možda odemo do Jankovca preko vikenda, a tako bi rado na more negdje, zapravo bilo kuda bi ja rado, samo da se ide nema veze gdje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.05.09 11:19

Nigdje ne idem,radim cijelo ljeto,al tješim se da sam na moru pa bar to kad ne mogu u vinkulju. :hy:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.05.09 12:00

ja planiram u kolovozu ići na more pokraj Zadra kao i obično usput i malo u Liku i Gorski kotar, nadam se da se neće planovi poremetiti što se tiče dobivanja godišnjeg .
[Vrh] Go down
Dani_hr
Početnik
Početnik
Dani_hr


Broj postova : 34
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime09.07.09 0:09

Par dana kod roditelja u Bjelovaru a onda na moru negdje...
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:18

Proveo ga ploveći barkom sa ekipom po Jadranu. Išli od otoka do otoka, danju se kupali, noću izlazili van. Kud ćeš bolje Smile
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:34

a jeli cura bila s tobon ili samo momci danse
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:35

Samo slobodni momci Smile
Nama cure ne trebaju tih par dana haha
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:37

ma nemoj me zezat, reci mi odma ako si topli da se ne trudin za badava oko tebe cerekalo:
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:39

Pa, vruće mi je u stanu, tako da mi je toplo cerekalo:
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:40

dobro je onda samo ti je toplo, nisi topli već san se zabrinila Smile
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:41

Nisam topli, ne brini ;)
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:43

drago mi je znači mogu te dalje zavodit :;):
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:44

A ti bi mene zavodila? Smile
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:46

a onda mi stvarno dobro ide ako nisi skužija zaboravio
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:48

Ja malo teže kopčam haha
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:49

vidin morat ću ti crtat farba jaje
[Vrh] Go down
Antonio
Zagrijao tipkovnicu
Antonio


Male
Aries Pig
Broj postova : 452
Godine : 41
Lokacija : širi centar
Datum registracije : 22.08.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:50

Ajde Smile
[Vrh] Go down
Arwen
Zagrijao tipkovnicu
Arwen


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 547
Godine : 35
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.07.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime22.08.09 21:52

evo farba jaje
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime16.10.09 19:35

Aaaaa stižu ovi Božicni i Novogodišnji praznici..jupiiiii jedva čekam..sve miri na bor...super...kako njih provodite?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime30.10.09 19:54

Ja ne idem nikuda...kući ostajem ne mrdam nikuda iz kuće .. odemo do njegovih roditelja ..ako ne bude snijega..ali volim mir i tišinu za Božić...baš mi paše tišina...maca ..Jaslice..i Lucija đipaju pod Jelkom..i oko nje..Lucija preslaguje kuglice i štela po lampicama..igra se s Josipom i Marijom..ovčicama i životinjicama..
Ma divota..kad se probudi ujutro još je mrak..i baulja po kući..govori samo vi spavajte idem ja pogledati jel mi djed mraz što ostavio...muž u snu mumlja nije nikakv Djed Mraz... Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? 12363 ...a kad vidi poklone..kakvo lice...oći kao u Micky Mousa..Super su ti klinci..ona se tako veseli svakoj sitnici..kao da je dobila ne znam što..lani od svih poklona najdraži su joj bile kutije i šareni papiri ..trakice...puna kuća selotejpa..
Baš volim Božiććć..nešto ima posebno..ali ne volim..kad se počne spikati o Novoj godini..kuda čete..kud idete..koja važna stvar..Nova Godina.. Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? 12363
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime30.10.09 20:02

Joj Božić... hm radim cijeli 12.mjesec...ništa na kraju ne stignem ...Laughing al volim Božić to su mi najdraži dani u godini Smile...
svake godine pečem sama kolaće (jer mi nije Božeć ak se ne naradim naravno) ...kao neću puno samo 3 vrste...na kraju ih bude bar 6.. Laughing

Klinac isto obožava Božić...već me sad pita kad će taj Božić Laughing


Muž mi je malo ko Grinč (al sredit ćemo mi i njega brzo)....
sličan scenarij ko kod Kikice...Karlo obavezno presloži sve kuglice...obavezno svake godine sruši božićnu jelku ..tak da imamo plastićne kuglice sve,koje naravno hvatamo po čitavoj kući kad on prevrne jelku Smile
Laughing

na badnjak obično krenemo na ponoćku al na kraju završimo negdje s društvom na kuhanom vinu ili tak nešto...
neznam uglavnom volim Božić...i sve vezano uz njega Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?   Kako ćete provesti praznike/godinji odmor? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako ćete provesti praznike/godinji odmor?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako provesti godišnji odmor?
» >>Kako dati godisnji odmor<<
» Kako pronaći knjigu koju ćete pročitati „u jednom dahu“?
» Zlatibor očekuje 20 hiljada gostiju za prvomajske praznike
» Plavci će ljeto provesti u novim odorama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji-
Forum(o)Bir: