Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vratio se među žive nakon osam godina

Go down 
+3
Blizanka
Lux
Goran
7 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime07.04.09 22:06

Vratio se među žive nakon osam godina 0441007.17

'Ntsente tvrdi da je gledao kako ga pogađaju meci, obukciju i vlastiti sprovod, te da su ga potom zarobile vještice koje su ga oslobodile nakon što se othrvao njihovim moćima.

Nkosinathi Ntsente, 39-godišnji muškarac iz sela koje se nalazi nadomak prirodnom rezervatu Hluleku u Južnoafričkoj Republici, tvrdi da se vratio na ovaj svijet osam godina nakon što je ubijen!

Ntsente, po zanimanju taksist, je navodno poginuo kada su ga izrešetali pripadnici suparničkoga lobija prijevoznika, no 23. ožujka ga je ujak Washington Qalingoma ugledao kako luta ulicama Ngqelenija i vratio kući.

Od tada ga posjećuju stotine ljudi radoznalih da čuju njegovu priču, a ona glasi ovako:

"U trenutku kada je započela pucnjava odjedanput sam se našao na drugoj strani ulice, te sam gledao kako mog duplikata (tako se opisuje, op.a.) pogađaju u čelo, desno koljeno, želudac i kralježnicu".

"Duplikat je zatim prebačen u bolnicu St Barnabas u Libode, te sam svjedočio tome kako umire, kako nad njim vrše obdukciju, a potom i kako ga sahranjuju".

"Potom su me zarobile četiri vještice i odvele u jednu mračnu šumu. Tamo sam sreo još mnogo otetih ljudi. Pustile su me nakon što su shvatile da sam premoćan i da me neće prisiliti da radim zle stvari".

U tu nevjerojatno storiju nije uvjerio i svog ujaka koji misli da je Ntsente sve ove godine zapravo bio otet, ali nije znao reći kome je onda bio na sprovodu prije osam godina.

"Sad je na njegovoj majci da odluči hoće li otvarati lijes da vidimo tko leži unutra".

Gospođa Mabhikani Ntsente je na to izjavila "da je sretna što ponovo ima svog sina osam godina nakon što je položila njegovo tijelo u kovčeg", ali nije rekla hoće li zatražiti ekshumaciju, prenosi Daily Dispatch.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime07.04.09 22:08

Pa trebalo bi zaviriti u lijes, da.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime07.04.09 22:10

I ja mislim Lux
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime07.04.09 22:44

zanimljivo....

sigurno je trebao zadovoljavati vještice...
kad je ispunio limit, pustile su ga....)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime08.04.09 8:44

Laughing daj Korny..... lol! I ja mislim da treba otvoriti lijes...al čovjek ima priču. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime09.05.09 17:34

Da, ima priču kojom se dobro proslavio i dobio 5 minuta slave.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime09.05.09 18:10

pa zar se samo njegova majka pita hoce li otvoriti ili nece lijes...zar kod njih nema nikakvog zakona...mislim da se vidi ko je ukopan... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vratio se među žive nakon osam godina Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime09.05.09 18:17

Ma ne vrijede tamo nikakvi zakoni, to ti je država slična Hrvatskoj. Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime09.05.09 18:52

jos bolje ...ko ...i Bosna Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vratio se među žive nakon osam godina Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
BARIGHNO
Početnik
Početnik



Leo Tiger
Broj postova : 3
Godine : 49
Datum registracije : 05.06.2011

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime13.06.11 23:47

Gost je napisao/la:
zanimljivo....

sigurno je trebao zadovoljavati vještice...
kad je ispunio limit, pustile su ga....)
lol! Laughing Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime14.06.11 10:26

iju kuku lele
[Vrh] Go down
Buby30
Početnik
Početnik
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 43
Godine : 42
Datum registracije : 06.09.2011

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime06.09.11 13:25

ufff prica totalno luda....
[Vrh] Go down
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 26
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime11.11.11 14:33

Priča uopče nema glavu i rep.Uopče nisam shvatio svrhu te priče.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vratio se među žive nakon osam godina Empty
PostajNaslov: Re: Vratio se među žive nakon osam godina   Vratio se među žive nakon osam godina I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vratio se među žive nakon osam godina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pas našao vlasnicu i vratio joj se nakon pet godina
» Znanstvenici u šoku: One su žive nakon 34.000 godina!
» Vratio posuđene knjige u knjižnicu nakon pola stoljeća
» "Bosanski kuhar" među osam najboljih knjiga u svijetu
» Uginuo mi je macak nakon 15 godina-prekjucer

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: