Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Glazba opcenito...

Go down 
+5
MM
mala mazica
Goran
Lajka
king_in_crimson
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime06.11.08 14:54

Evo, ovde se moze pricati/razglabati/komentirati/kuditi/hvaliti i sve ostalo vezano uz glazbu.

PA da pocnam: ja volim svakavu vrstu glazbe, OSIM cajki.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime06.11.08 15:05

Di si king 8)

Ma ja ne slušam pak sve jer mi dosta ne paše.
Rock,malo metala(ne previše),blues i malo jazza u zadnje vrijeme ali ni on mi ne paše lol!
Uglavnom samo rock i to je to gitara
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime06.11.08 22:53

Naj to u redu, moras malo prosiriti horizonte u glazbi.
Pogledaj mene - sve i svasta slusam (osim onoga kaj sam napisao...).
Sad sam trenutno na Ex Yu grupama tipa Time, Smak, Atomsko Skloniste, Drugi Nacin, Leb i Sol, Osmi Putnik...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime07.11.08 10:39

king_in_crimson je napisao/la:
Naj to u redu, moras malo prosiriti horizonte u glazbi.
Pogledaj mene - sve i svasta slusam (osim onoga kaj sam napisao...).
Sad sam trenutno na Ex Yu grupama tipa Time, Smak, Atomsko Skloniste, Drugi Nacin, Leb i Sol, Osmi Putnik...

Pa dobro nije sad da non-stop slušam samo rock,volim ja poslušati svašta ali kad mi ne paše dosta glazbe. No
Recimo evo jazz sam počela malo slušati u zadnjih nekoliko mjeseci (frend mi skinio neke izvođače) ali ne mogu ga nešto slušati,dosadi mi,treba mi nešto žešče lol! ,dok mi recimo blues paše i volim ga poslušati.
Nisam ja ograničena što se tiče glazbe,ali ne volim svašta slušati,recimo pop i te stvari meni ne valjaju,ima nekoliko stvari koji mi mogu proći,ostalo ne,ali žanrova je milijun tako da o glazbi možemo do sutra. gitara
A što se tiče ovih Ex Yu grupa ja sam to slušala kad sam išla 8 razred,sad više "ne patim" za tim Ex Yu jer mi je isto dosadilo,Smak nisam slušala,ali sam slušala Riblju čorbu i meni imaju ok pjesama( je srpski bend ali glazba mi je ok,a i mogu ih i dan danas opet poslušati).
Uglavnom rock mi je najmiliji nekako... :rockon: gitara ...ali ponavljam nisam ograničena na samo jedno ;)
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime07.11.08 10:51

Slušam svašta, jazz, blues, ragee, rock, hip-hop... Sve ovisi o mom trenutnom raspoloženju. Jedino turbo folk i pop naricaljke ne dolaze u obzir. Od ex yu bendova Corba i Dugme su mi najbolji, ali kao što rece Lady, s vremenom ti te stare stvari dosade, mada Corba ima svevremenske stvari...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime07.11.08 11:02

E to..neke stvari ti dosade (NEKE),ali meni ima masu stvari koje mi nikad neće dosaditi tj.neke pjesme i koje mogu slušati stalno iako su recimo nekima isfurane.
Treba samo istraživati...glazba je širok pojam,uvijek se nađe nešto dobro što godi ušima,treba što više poslušati glazbe,ali one dobre glazbe :rockon:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime07.11.08 13:08

Naravno lady, dobro si primijetila, ljudi su cesto ograniceni na jedan glazbeni smjer. Dokaz za to su statistike o najposjecenijim koncertima i najprodavanijim albumima u Hrvatskoj. A toliko je kvalitetne glazbe, samo treba malo više istraživati, kako si ti rekla... Treba svakodnevno proširivati vlastite horizonte. gitara

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime09.11.08 11:45

ja ne volim cajke također a ni heavy metal glazbu
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime09.11.08 20:24

lady in black je napisao/la:
slušala Riblju čorbu i meni imaju ok pjesama( je srpski bend ali glazba mi je ok,a i mogu ih i dan danas opet poslušati).
PA i Smak je srpski bend, doh, ali su mi prejebeni!
Riblja Corba? :evil: bljuv :holy molly:
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime09.11.08 20:29

Jooj... A da vas pitam, posto ste stariji od mene i "kuzite se u Ex Yu vise od mene": koji je bend PRVI izdao ROCk album u Hrvatskoj/Jugi?

Da se nadovezem na genre-ove muzike i slusanje - rekao sam sto slusam, no moram priznati da me u zadnje vrijeme privlaci novi rock i electronica.
Tako da u zadnje vrijeme se druzim sa danasnjom glazbom, a trenutno slusam Avenged Sevenfold, Jason Mraza, Bullet for My Valentine, Pendulum...
Ako ne znate ko okju vrstu glazbe svira malo guglajte pa bute vidli o cem pricam...
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime09.11.08 20:30

Teofil je napisao/la:
ja ne volim cajke također a ni heavy metal glazbu
Kad nisi otkrio prave cari solaze na gitari i svevremenskim melodijama.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime10.11.08 13:31

Jooj... A da vas pitam, posto ste stariji od mene i "kuzite se u Ex Yu vise od mene": koji je bend PRVI izdao ROCk album u Hrvatskoj/Jugi?

Nemam pojma tko je prvi izdao album niti me to nešto previše zanima.
Od Ex Yu što sam ja mogla poslušati je samo nekoliko grupa (Azra,Atomsko sklonište,Teška industrija,Bijelo dugme,Drugi način,Električni orgazam,Haustor,Divlje jagode tu i tamo.Od srpskih grupa meni su bili ok Riblja čorba i EKV ( Ekatarina Velika ili prije Katarina II)-dok sam Riblju čorbu slušala češće,EKV sam isto nešto malo slušala.
Općenito mi EX Yu nije baš nešto privlačan,to sam slušala dok sam išla 8 razred i nešto malo u srednjoj,sad to rijetko kad slušam,jedino ako odem van pa se zalomi neka pjesma..ovako i ne baš,više su mi privlačniji strani rock bendovi i to slušam. 8)

Uopće mi se ne da ovdje više komentirati jer ne bi da završi slično kao i na onoj temi o A.Keys(zna kic o čemu) stoga nemam više što reći ovdje.
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime10.11.08 23:29

Moras znat!

1. Grupa 220 - Nasi dani (1968)
2. Drago Mlinarec - A ti se ne daj (1971)
3. Time - Time (1971)
4. Korni Grupa - Korni grupa ili put do istoka (1972)
HA!!!

Azra - Bljak
Atomsko Skloniste - klanjam
Teska Industrija - li-la
Bijelo Dugme - sam prva 2-3 albuma, a i oni tesko prolaze
El. orgazam - WTF???
Haustor - drugoklasni yu band
Divlje jagode - poluplagijatori
Riblja corba - rekao sam svoje o njima
EKV - WTF???

Privlacniji strani rock bandovi? Dal od nekog stranog rock banda imas neki album ili par albuma ili cijelu diskografiju?
Ako imas min jedan CD od jedne grupe onda mos rec da slusas neki band, a ne da imas 3-4 pjesme i kazes da si fan (ne pisem sve svoje misljenje, neko i MM-a)...


EDIT

"...min jedan CD od jedne grupe..." - i da nije Best of...


Zadnja promjena: king_in_crimson; 11.11.08 19:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime11.11.08 9:18

ja definitivno ne pripadam ovoj eliti... cerekalo ..joj joj..
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime11.11.08 19:24

Kako ne, draga moja?
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 15:44

Privlacniji strani rock bandovi? Dal od nekog stranog rock banda imas neki album ili par albuma ili cijelu diskografiju?
Ako imas min jedan CD od jedne grupe onda mos rec da slusas neki band, a ne da imas 3-4 pjesme i kazes da si fan (ne pisem sve svoje misljenje, neko i MM-a)...


1) pod ovim "privlačniji" sam mislila da više volim tj.obožavam stranu glazbu(rock naravno)
2) Kako si mi malo smješan cerekalo al pozitivno smješan isto kao i MM,nevjerojatni ste cerekalo ...pa vidi ja imam dosta glazbe i naravno da nemam jedan album.Imam dosta albuma jer mi je pun komp.glazbe.Imam sve al sve od Jimi Hendrix-a jer mi je on ipak najdraži 8)...od njega moram imati sve,Pink Floyd,Deep purple(tu mislim da mi fali nekih albuma),Dire Straits(od njih isto imam dosta),Led Zeppelin, Jim Morisson,Uriah Heep(od njih nemam puno),Guns N' Roses( od njih imam sve,čak sam i neke albume pržila jednom forumašu lol! ).AC/DC,Black Sabbath,Bob Dylan( njegovih stvari imam nekoliko,ali nemam puno stvari,to si moram još nabaviti),Depeche mode(tu imam sve),R.E.M(iako njih ni ne slušam nešto),Iggy pop(njega imam isto sve,iako je on više punk nego rock),Eric Clapton,Beatlesi,RHCP a u biti sad da ne nabrajam imam dosta toga...ako me ikad jednom posjetiš budem ti pokazala ;)...ma dosta ima toga,nije sve samo rock,ima tu i bluesa,jazza,metala a ne znam od B.B Kinga imam dosta,Johhny Cash ili man in black :P imam puno toga i tako da ne nabrajam više dalje jer mi se ne da pisati...a uostalom i sam znaš.
3) 3-4 pjesme i kazes da si fan-mislim zbilja kic,ovomu se nisam nadala cerekalo,ni od jednog pjevača,banda ili slično nemam 3-4 pjesme,koji će mi klinac 3-4 pjesme,ili ću imati cijeli album ili ne,3-4 pjesme možda imam ovako od nekih,ali od ovoga što slušam imam dosta.


Zadnja promjena: kiksy; 12.11.08 16:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 16:05

1. Grupa 220 - Nasi dani (1968)
2. Drago Mlinarec - A ti se ne daj (1971)
3. Time - Time (1971)
4. Korni Grupa - Korni grupa ili put do istoka (1972)
HA!!!

Azra - Bljak
Atomsko Skloniste - klanjam
Teska Industrija - li-la
Bijelo Dugme - sam prva 2-3 albuma, a i oni tesko prolaze
El. orgazam - WTF???
Haustor - drugoklasni yu band
Divlje jagode - poluplagijatori
Riblja corba - rekao sam svoje o njima
EKV - WTF???

Svaka čast,nisam znala za to cerekalo
A sad ću samo malo prokomentirati ovo tvoje.
Azra-meni nije bljak,čak štoviše jedini band koji još mogu i slušati,Atomsko sklonište-nih nisam slušala ne pamtim,Teška industrija-također kao i Atomsko sklonište,Bijelo dugme-njih sam prvo i počela slušati(od moje mame najdraža grupa pa eto...),Električni orgazam-isto ne,bila na koncertu koji je bio očajan tako da je grupa za ajd bok,Haustor-njihove albume imam i mogu ih slušati još,Divlje jagode-oni me strašno živciraju :x ,Riblja čorba-jer je od toga sve krenilo,cijela priča Laughing -mislim uopće mi se ne da objašnjavati zašto ali sam to slušala jedno vrijeme srednje škole i bila mi je ok glazba( evo i od njih imam sve albume)..EKV isto jedna srpska grupa,bezvezna i od njih nemam ništa,to sam imala na jednoj još kazeti lol! par pjesama i to je to....jasno mi je da je srpska grupa(Riblja čorba) ali ima mi ok pjesme,tako nije bitno jel to hrvatska,srpska ili neka deseta grupa..ja tako ne raspoređujem,bitno mi je da mi se sviđa ono što pjevaju a još više sviraju,a ajd ti meni sad reci samo jedno: Prvi se žestiš(da ne kažem pizdiš) kad netko za neku grupu ili slično što ti slušaš kaže bljak ili sranje a ti sad prvi to radiš,jebote pa ne slušamo niti volimo svi isto... cerekalo ...i meni se ne sviđa pola toga ali nisam pljuvala neke grupe...dobro jesam A.Keys lol! jer nju nema teoretske šanse da je vidim a kamoli poslušam..tako da je to sve stvar ukusa.Ono svi imamo svoje mišljenje glede nečega,tako da ne vrijedi raspravljati o tome...ono nema svrhe ovo Rolling Eyes
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 20:08

Ali jebiga... Vecina ovih Ex Yu grupi ovde spomenutih od tvoje strane su komercijalniji. Aj ti probaj malo slusat nekomercijalnog Ex Yu rocka pa da vidis koji je bolji.
Smak, Leb i Sol, Korni grupa, Time, Grupa 220... to je sve nekomercijalno i po meni puuuno kvalitetnije od komercijale, a da ne pricam kolko kvalitetnije od npr. Azre ili Corbe...

MOJ razlog zasto ne volim Corbu - zato jer je pjevac nacionalist i to ne bilo kakav. Naime, ako nisi/ste znali, one je bio i jos uvijek je da se ostvari Velika Srbija i to mi nikako ne pase. On kad dode na neki konc uvelicava Srbiju kao da je od Boga. To mi se ne svida.

MOJ razlog zasto ne volim Azru - prekomercijalno.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 20:30

king_in_crimson je napisao/la:
Ali jebiga... Vecina ovih Ex Yu grupi ovde spomenutih od tvoje strane su komercijalniji. Aj ti probaj malo slusat nekomercijalnog Ex Yu rocka pa da vidis koji je bolji.
Smak, Leb i Sol, Korni grupa, Time, Grupa 220... to je sve nekomercijalno i po meni puuuno kvalitetnije od komercijale, a da ne pricam kolko kvalitetnije od npr. Azre ili Corbe...

MOJ razlog zasto ne volim Corbu - zato jer je pjevac nacionalist i to ne bilo kakav. Naime, ako nisi/ste znali, one je bio i jos uvijek je da se ostvari Velika Srbija i to mi nikako ne pase. On kad dode na neki konc uvelicava Srbiju kao da je od Boga. To mi se ne svida.

MOJ razlog zasto ne volim Azru - prekomercijalno.


Ooo da,ovo za pjevača R.čorbe znam i također mi se ne sviđa ali nimalo ni pod razno to što previše ističe tu svoju nacionalnost :x , to stoji i u pravu si ali s druge strane gledajući glazbeno mi je imao nekoliko dobrih pjesama koje sam mogla poslušati...i imam njihove albume ali nisam R.čorbu čula od srednje,jer mi je predosadan taj Ex Yu rock općenito,ali sve te grupe su meni već ajd bok tako da sumnjam da ću to poslušati,al ajd možda se natjeram.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 20:33

sorry na offtopicu...ali..korni grupa... Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 20:39

korny je napisao/la:
sorry na offtopicu...ali..korni grupa... Laughing Laughing Laughing Laughing
Uopce nije smijesno... A zalosno je to da nisi znao da se grupa tako zvala, a jos si stariji od mene i trebao bi to znat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 20:48

king_in_crimson je napisao/la:
korny je napisao/la:
sorry na offtopicu...ali..korni grupa... Laughing Laughing Laughing Laughing
Uopce nije smijesno... A zalosno je to da nisi znao da se grupa tako zvala, a jos si stariji od mene i trebao bi to znat.

gle...ne znam jer me ne zanima...
i opće nije žalosno što ne znam....poslušam i čorbu i azru (čije cijele diskografije imam)..i divlje jagode i indexse...
No
i ne smijem se grupi kao grupi, nego sličnosti te grupe i mog nicka...
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 20:50

Evo zašto mrzim bilo što napisati na temi glazba...jer svaku temu sjebete Rolling Eyes :x
[Vrh] Go down
MM
Početnik
Početnik
MM


Male
Broj postova : 93
Lokacija : Rijeka
Datum registracije : 01.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 23:00

Postoje prvoklasni, drugoklasni (bendovi) i oni koji su toliko loši da ne zaslužuju spadati u bilo koju klasu.
Nekako se ovi zadnji najviše spominju ovdje lol!

Kad budem imao vremena i volje malo se detaljnije posvetim ovoj temi.
[Vrh] Go down
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime12.11.08 23:02

Ovdje se samo tebe ceka da pocnes jer ja ne mogu sam protiv svih.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Glazba opcenito... Empty
PostajNaslov: Re: Glazba opcenito...   Glazba opcenito... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Glazba opcenito...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Onkologija općenito
» Seksi glazba
» Glazba osamdestetih
» Glazba iz bunara...
» Duhovna glazba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Glazba :: Biografije, glazbene vijesti i glazba općenito-
Forum(o)Bir: