Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pretjerana ambicioznost roditelja

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime23.03.09 9:29

Mnogi roditelji pretjerano opterečuju svoju djecu raznim izvanškolskim aktivnostima. Uz teljeljnu školu, koja je sama po sebi dovoljno zahtjevna što se tiče obaveza; na leđa im često roditelji natovare i glazbenu školu, učenje mase stranih jezika, sportske aktivnosti itd. To je po mom mišljenju strašno glupo. Dijete bi trebalo uživati u djetinjstvu i baviti se onim što ono želi, a ne biti na rubu nervnog sloma već u toj dobi, jer je preopterečeno obavezama. Mislim da na taj način masa roditelja liječi svoje komplekse i žele da im djeca uspiju u svemu onome u čemu oni nisu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime23.03.09 11:47

Točno tako,roditelji lječe svoje komplekse na djeci...što je loše
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime23.03.09 12:05

Mislim da neki roditelji pretjeruju što se tiče aktivnosti za djecu,mislim da djete bi samo trebalo odabrati nešto što želi,a ne da oni zbog svojih propalih želja djecu tjeraju na svakakve gluposti pa se još i čude zašto im ne ide... loše
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime23.03.09 12:11

A baš su jučer imali prilog na TVu o klincima koje su roditelji ugurali u svijet reklama i oni to vole raditi. Sve se bojim da da vole ustajati u tko zna koje doba, pa po cijeli dan visiti na nekim kastinzima ili čemu več.
Skroz je bezveze što to nitiko ne kontrolira, a trebao bi.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime23.03.09 14:41

Pretjerana ambicioznost roditelja i nagomilavanje obaveza djetetu može biti jako loše, jer baš se u tinejđerskom dobu najviše razvija kompletna ličnost. Stres u toj fazi može ostaviti trajne negativne posljedice i doista djecu i mlade ne treba preopterečivati.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime15.02.10 13:32

Moji me ne opterecuju vanskolskim obavezama....posto su svesni da jedva ove skolske stizem da zavrsim....Ali su zato preoptereceni sta ce ostali da misle! Znaci sta god radili mora da se misli sta ce narod da kaze....
Mrzim to...
boli me bre uvo sta ce neki komsija ili neka zena koja prolazi tu i koju vidim jednom u 3 godine da misli o meni....
strasno...
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime03.05.11 21:47

ma bezi to je aut
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime30.08.11 14:16

Moji mene ne opterećuju izvanškolskim obavezama, ja se sama opterećujem. Laughing
Dobro, ne opterećujem se, ali sama odlučujem čime ću se baviti izvan škole. Naravno, konzultiram se s njima oko toga, zbog plaćanja, prijevoza i sl. Ali sama sebi krojim slobodno vrijeme. (:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pretjerana ambicioznost roditelja Empty
PostajNaslov: Re: Pretjerana ambicioznost roditelja   Pretjerana ambicioznost roditelja I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pretjerana ambicioznost roditelja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako znati kad je roditeljska briga pretjerana?
» Uticaj roditelja na naše vaspitanje
»  Koje su po vama karakteristike dobrog roditelja?
» Polazak u školu - što se očekuje od djeteta, što od roditelja?
» Trećina roditelja u Hrvatskoj ne zna da prema zakonu ovo NE SMIJE raditi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: