Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Školske uniforme

Go down 
+8
Christine von Cahill
Rokerka
mala mazica
vanja
Alba
mayeer
Kikica
Goran
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:00

U mnogim državama svijeta su školske uniforme obavezne, između ostalog i kako bi se izbjegle klasne podjele među djecom. Koliko su učestale podjele među djecom i mladima, kad primjerice netko nosi maicu koja košta 50 kuna, a netko drugi onu koja košta 500? Treba li ponovno uvesti obavezu nošenja školskih uniformi?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:01

NE... Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:03

Ja sam za to, ali da klinci ne sliće na male komuniste, već da imaju odjeću koja se trenutno nosi. Ako ne znaju kakvu neka nadležni za to pogledaju u školama vani. Smile
[Vrh] Go down
mayeer
Početnik
Početnik
mayeer


Male
Taurus Snake
Broj postova : 66
Godine : 35
Datum registracije : 12.02.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:03

U skoli se kod nas vec uvele uniforme..U mene rodjak to nosi al su stvarno lose uniforme..U muskaraca roze i u djevojcica roze a jos los materijal pa nevalja nicemu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:03

Meni je to dobra stvar,ovdje je tako da je uniforma obavezna i super,svi jednaki,manje se prljaju...Tako da ja mislim da bi trebalo uvesti opet....
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:04

Grozno je što se već od vrtičke dobi djeca grupiraju po tome koju "markicu" nose ili ne nose. loše
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:05

Koliko me sječanje služi, britanski školarci imaju lijepe uniforme, Japanci isto. Mislim da bi to trebalo uvesti i kod nas.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:06

U Italiji su školske sve plave i kupiš ih sam.....a vrtiču curice roza,dečki plave...
[Vrh] Go down
mayeer
Početnik
Početnik
mayeer


Male
Taurus Snake
Broj postova : 66
Godine : 35
Datum registracije : 12.02.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:09

I ja se slazem neka uvedu u nase skole..Manje ce se prljat cuvat ce svoju odjecu..Al mislim da bi mnoga djeca poslije nekoliko mjeseci to ostavila
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime22.03.09 22:11

Kad bi uveli kao ovdje strogoću ne bi bilo skidanja.od moje prijateljice mali ima 11.g. i neće da nosi al ajd nek proba skiniti... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 9:32

Tako je, na taj način bi čuvali svoju odječu i izbjegle bi se podjele zbog marki odječe koju nose.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 9:36

Goran je napisao/la:
Koliko me sječanje služi, britanski školarci imaju lijepe uniforme, Japanci isto. Mislim da bi to trebalo uvesti i kod nas.

Da, stvarno Britanci i Japanci imaju lijepe uniforme bilo bi da se uvedu slične njihovima u naše škole.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 11:43

Pa zar samo ja nebi školske uniforme... :shock:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 14:43

Više bi bilo koristi, nego negativnosti uvođenjem obaveznog nošenja školskih uniformi Kate. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 15:12

Nebi se složila,meni te uniforme katastrofa,zašto bi djeca bila uniformirana,
svako neka se oblači kako hoće pa tako i djeca...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:06

Osobno mrzim sve vrste uniformiranja pa tako i ovo. Ali moram priznati da ima i puno pozitivnih strana uniformi jer se tako na neki način izjednačavamo ali zar nije poanta da smo svi jedinstveni i "nova" škola bi trebala poticati upravo tu jedinstvenost svakog djeteta. No, to je puno kompliciranija tema od samo tog segmenta koji sam navela. Mislim da ima puno "za", ali i puno "protiv".
Ja sam protiv loše
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:13

Svi smo jedinstveni, ali ta jedinstvenost se očituje kroz osobnost i intelektualna dostignuća u školi. A uniforme bi baš potakle jednakost i podjele i grupiranja siromašnih i bogatih bacile u zaborav, a na kraju krajeva učenici bi malo i sačuvali svoju odječu.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:16

Pa osobnost se ispoljava i kroz neki svoj osobni stil odijevanja. OK manji klinci još to nemaju (oblače ono što im roditelji pripreme), ali već u 4. razredu klinci počinju kroz odjeću izražavati neke svoje stavove ...
[Vrh] Go down
mayeer
Početnik
Početnik
mayeer


Male
Taurus Snake
Broj postova : 66
Godine : 35
Datum registracije : 12.02.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:16

Slazem se potpuno sa goranom.Neka uvedu, mati ce manje prati odjecu,a i sacuvat ce svoju
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:19

Kroz odječu koju im opet roditelji kupe. Neki dobiju hlače za 100, neki za 1000 kuna. Siromašni si tako nabijaju komplekse, ponekad su ismijani ili se osječaju manje vrijedno. Onaj tko radi u školi to vidi gotovo svakodnevno.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:26

Pa ja to nisam nikad još vidjela ... ali znam da to je tako. Djeca znaju biti okrutna jedni prema drugima. Kažem, ima to svoje prednosti i nedostatke. Ja imam neku odbojnost prema uniformama i uniformiranju i zato sam protiv, mada vidim koje su prednosti.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:30

Na kraju, nisu ni sva podneblja ista, ponegdje je manje negativnosti među školskom djecom, negdje više. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
mayeer
Početnik
Početnik
mayeer


Male
Taurus Snake
Broj postova : 66
Godine : 35
Datum registracije : 12.02.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime23.03.09 17:33

To se uglavnom iznosi na roditeljskim sastancima da li ce djeca nositi kecelja.Otac ciji je malo bogatiji nece pristati da mu dijete nosi kecelju i to je glupo,A siromasni ce naravno pristat..
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime24.03.09 19:38

ma skroz sam protiv tog sranja ba ljudi... halo sranje ionak to nije nizasta...mislim nastranu sve ove argumente vase a i moje ak ih je bilo ali to mi je fuj... jbg u nasoj skoli su htjeli uvesti za cure roze a za muske plave uniforme tj kecelje... i naravno da sam bila na celu pokreta protiv i naravno da im to nije uspjelo... ja ne bi obukla roze ili ti ga crveno ili sta vec ni za zive glave! nikada! sranje ba ak ne mogu dobit zelenu il crnu necu nikak! i tacka! :vrag: madd madd
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime24.03.09 21:22

Mislim da boja nije toliko bitna. Na što bi to opet sličilo da svatko bira boju uniforme? Vjerojatno na cirkus.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Školske uniforme Empty
PostajNaslov: Re: Školske uniforme   Školske uniforme I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Školske uniforme
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zašto žene privlače uniforme?
» Zašto su školske torbe (pre)teške?
» Djeca školske dobi – što morate znati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: