Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Raduje li vas dolazak proljeća?

Go down 
+2
Blizanka
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 13:19

Proljeće počinje 21. ožujka. To je moje najdraže godišnje doba. Obožavam dolazak toplijih dana i buđenje prirode. Dosta vremena provedem u vrtu i vočnjaku i to su moji omiljeni hobiji i unaprijed se radujem radovima. Proljeće mi uvijek iznova daje novu snagu i elan za svašta. :flower: sunny

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 20.03.09 13:23; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 13:21

Kako ne,obožavam proljeće...voćke cvate,miris...ma sve u vezi proljeća je odlično.... :flower:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 13:24

Raduje li vas dolazak proljeća? Proljece2
Volim i šetnje šumama punim proljetnog šumskog cvijeća! Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 13:27

Obožavam šetnje baš jučer išla malo jer ovdje je prekrasno,šume,zelenilo ma milina za izaći van.... Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 13:41

nije mi jasno kod nas govore da je danas prvi dan proljeca a ja sam u skoli ucila da je 21 03
pa sad meni nista nije jasno...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Raduje li vas dolazak proljeća? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 14:03

21. je, oni to utvrđuju meteorološki točno u sat, pa po tome nekad ispadne dan ranije, ali službeno je uvijek 21.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 14:51

Obožavam proljeće... hopsica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 15:03

proljeće mi je lijepo ako je i vrijeme, isto vrijedi za ostala godišnja doba pcela
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 20:21

Proljeće je moje doba u godini. Obožavam svu navalu zelenila, cvjetiča i mirisa biljcica što rastu, obožavam ga. sunny i zrake što te maze po licu onako tople baš osjetim da maze lice. Osječam se predivno u prolječe. :flower:
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 20:26

ne...proljece mi je nanjelo mnogo zla ali zato jedva cekam ljeto..koje je opet tako blizu...odma tu iza..... sunny
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 20:35

Sad sam čuo na tv-u da je proljeće nastupilo u 12:44, kad je sunce putem po ekliptici presjeklo ekvator... sunny

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime20.03.09 22:38

ne....zbog alergije....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime09.04.09 0:15

Žao mi je što si alergičan Korny. Jel si alergičan na pelud ili nešto drugo? Mene hvala Bogu ne muče nikakve alergije.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime15.09.10 20:00

jaoo nemate pojma koliko me raduje dolazak proljeća..jedva čekam veseli
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime15.09.10 20:56

Proljeće je definitivno meni najljepše godišnje doba ne samo zato što sam rođena u maju nego jer se priroda,poslije duge i teške zime ponovo budi i ja s njom. Radi pjevica koje ponovo započinju svoj koncerat i lastavica koje se vjerno vraćaju svojim staništima da obnove gnijezda dodaju još pokoju slamčicu ili polože pero za ptiče koji će uskoro doći.Zbog,mirisa u zraku i bujanja života nad livadom kad vrijedne pčele krenu skupljati svoju pelud da bi iz nje nastao med tako zdrav i slastan za nas. Volim proljeće jer nam ono daje nadu da će jednom poslije studeni i pustoši uvijek granuti sunce i ogrijati nas.Sve ono što je obavijala tama i okovao led proljeće topi i grli svojim pastelnim tonovima duginih boja dok miris lipe ugodno draška nosnice i opija poput najfinijeg miomirisa. Da li su ovo dostatni razlozi zašto uvijek nanovo proljeću izjavljujem ljubav? Proljeće i ja zauvijek ljubavnici koji se nikad rastati neće... ljubav I love you
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime15.09.10 21:10

Cass bas predivan post ..kad ovo citam sad i ja jedva cekam da stigne proljece ..ja bih nekako najvise volila da postoji samo proljece i pocetak jeseni...

a vidis u istom smo mjesecu rodene ..najljepsi mjesec pored septembra bar sto se mene tice Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Raduje li vas dolazak proljeća? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime15.09.10 21:54

Ne volim proljeće i ne veselim mu se ......tada počinju alergije i to me uopće ne veseli... Smile
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime15.09.10 22:01

blizanka je napisao/la:
Cass bas predivan post ..kad ovo citam sad i ja jedva cekam da stigne proljece ..ja bih nekako najvise volila da postoji samo proljece i pocetak jeseni...

a vidis u istom smo mjesecu rodene ..najljepsi mjesec pored septembra bar sto se mene tice Smile

Eto slažemo se i tu sad i ja volim početak jeseni ali joj se ne veselim toliko jer znam što predstoji... šljiva

Ma volim ja i zimu ali ne u gradu a sigurno znaš i zašto.... Smile hug2
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime15.09.10 22:05

cassia je napisao/la:
Proljeće je definitivno meni najljepše godišnje doba ne samo zato što sam rođena u maju nego jer se priroda,poslije duge i teške zime ponovo budi i ja s njom. Radi pjevica koje ponovo započinju svoj koncerat i lastavica koje se vjerno vraćaju svojim staništima da obnove gnijezda dodaju još pokoju slamčicu ili polože pero za ptiče koji će uskoro doći.Zbog,mirisa u zraku i bujanja života nad livadom kad vrijedne pčele krenu skupljati svoju pelud da bi iz nje nastao med tako zdrav i slastan za nas. Volim proljeće jer nam ono daje nadu da će jednom poslije studeni i pustoši uvijek granuti sunce i ogrijati nas.Sve ono što je obavijala tama i okovao led proljeće topi i grli svojim pastelnim tonovima duginih boja dok miris lipe ugodno draška nosnice i opija poput najfinijeg miomirisa. Da li su ovo dostatni razlozi zašto uvijek nanovo proljeću izjavljujem ljubav? Proljeće i ja zauvijek ljubavnici koji se nikad rastati neće... ljubav I love you

Htjela sam nešto izdvojiti ali sve mi je ostaviti..e podpisujem Cass..i ja tako isto respect

[Vrh] Go down
Sponsored content





Raduje li vas dolazak proljeća? Empty
PostajNaslov: Re: Raduje li vas dolazak proljeća?   Raduje li vas dolazak proljeća? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Raduje li vas dolazak proljeća?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kakav će se makeup nositi ovog proljeća?
» Što vam sve treba za dolazak bebe?
» Snježna oluja zatekla Australiju, zima umjesto proljeća
» Podržavate li dolazak Tadića u Vukovar?
» Vjerujete li u dolazak sudnjeg dana?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Priroda i ekologija-
Forum(o)Bir: