Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

HSV osvojio Telekom kup, pogodak Olića Empty
PostajNaslov: HSV osvojio Telekom kup, pogodak Olića   HSV osvojio Telekom kup, pogodak Olića I_icon_minitime15.07.15 18:56

HSV je u finalnom ogledu igranom u Monchengladbachu pobijedio Augsburg 2-1

Njemački nogometni bundesligaš HSV pobjednik je Telekom kupa, turnira na kojem su nastupile četiri momčadi, a utakmice se igrale po 45 minuta.

HSV je u finalnom ogledu igranom u Monchengladbachu pobijedio Augsburg 2-1, a drugi gol za HSV je u 31. minuti zabio hrvatski reprezentativac Ivica Olić. Ivo Iličević nije nastupio. Pogodak za HSV zabio je i Mohamed Gouaida (2), dok je strijelac za Augsburg bio Slovenac Tim Matavž (41).

U susretu za 3. mjesto Borussia Mönchengladbach je boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila Bayern Munchen 4-3. Utakmica je u regularnom dijelu završila bez pogodaka.