Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Liverpool, Tommy Lawrence - kakva slucajnost!

Go down 
Autor/icaPoruka
dzigi_dzigi
Početnik
Početnik



Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 1
Godine : 30
Datum registracije : 02.02.2015

Liverpool, Tommy Lawrence - kakva slucajnost! Empty
PostajNaslov: Liverpool, Tommy Lawrence - kakva slucajnost!   Liverpool, Tommy Lawrence - kakva slucajnost! I_icon_minitime11.02.15 14:53

Dakle, nesto zanimljivo se dogodilo pre pocetka utakmice Liverpul - Everton.Na ulici je bio novinar BBC-a i intervjuisao ljude koji su prolazili. Postavljao im je pitanje da li se secaju derbija ova dva kluba iz 1967. Neki su se secali, mada vecina nije, ali ono sto je zanimljivo je bilo sledece: ide jedan sedi deda i novinar hoce i njega da intervjuise, te mu postavlja pitanje koje sam gore naveo. Deda sav radostan, uz osmeh na licu odgovara novinaru: "Kako se ne bih secao! Da si ti tada, sine, bio na toj utakmici i dozivis onu igru i atmosferu! Ti mene sigurno i ne mozes da prepoznas. Ja sam Tommy Lawrence, branio sam za Liverpul tada - rekao je 74-godisnji deda."
U to vreme Tommy je nosio zeleni dres(gornji deo) koji je vise licio na neki duks.Sorc i stucne(carape) crvene boje. Imao je adidas kopacke, koje su licile na danasnje Copa Mundial(verovatno su te koje je nosio bile prethodnik pomenutim). Ono sto mi je je jos bilo zanimljivo je to, da je on na utakmicama branio bez rukavica.
[Vrh] Go down
 
Liverpool, Tommy Lawrence - kakva slucajnost!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sta je to slucajnost ?
» slučajnost ili ne?
» Požari u Rusiji, slučajnost ili ne?
» Kakva ste ličnost?
» Kakva je vaša soba?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: