Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Rekreativno vježbanje

Go down 
4 posters

Kojom vrstom rekreativne aktivnosti se bavite?
aerobic
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th43%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 43% [ 3 ]
pilates
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th0%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
yoga
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th14%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
ekipni sportovi (nogomet, košarka ...)
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th14%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
borilačke vještine
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th0%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
nešto drugo
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th14%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
ne bavim se ničim
Rekreativno vježbanje T7mw5w_th14%Rekreativno vježbanje I_vote_rcap
 14% [ 1 ]
Ukupno glasova : 7
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime30.10.08 14:18

Bavite li se rekreativnim vježbanjem u svrhu održavanja kondicije, zdravlja i sl? Ako da, koju vrstu aktivnosti smatrate najboljom i zašto?
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime30.10.08 15:10

U posljednje vrijeme se najviše bavim stolnim tenisom i biciklizmom, prije sam cešce igrao nogomet i košarku, ponekad odem do teretane. Bilo kakva aktivnost je dobra, svatko se bavi onim što mu odgovara, mada se u globalu Hrvati premalo bave tjelesnom aktivnošcu. :dance:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime30.10.08 15:16

Iako sam već par mjeseci neaktivna brijem da se još uvijek bavim aerobicom...hahaha. Inače obožavam fizičku aktivnost...volim rolanje, workout...nema boljeg načina za rješavanje negativne energije. :scratch: Dobro, možda ima ... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime30.10.08 15:33

tana17 je napisao/la:
Iako sam već par mjeseci neaktivna brijem da se još uvijek bavim aerobicom...hahaha. Inače obožavam fizičku aktivnost...volim rolanje, workout...nema boljeg načina za rješavanje negativne energije. :scratch: Dobro, možda ima ... Laughing
Nije možda, nego sigurno ima! ;)
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime04.11.08 23:21

arobik trenutno..
ali sam se 12 godina bavila plesom, sad više ne ali gledam da otvorim svoju plesnu školu-MOJ SAN.
mada: jedno su želje a drugo mogućnosti, pa ćemo vidjeti... hophop
[Vrh] Go down
vanja
Zagrijao tipkovnicu
vanja


Female
Pisces Snake
Broj postova : 185
Godine : 35
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 12.10.2008

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime06.11.08 11:55

bavim se yogom
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime18.03.09 19:24

Sad sam se sjetio susjeda koji je rekao "Gle budalu kako trči", kad je vidio čovjeka koji rekreativno trči ulicom. To govori puno toga. Još uvijek nismo dovoljno razvijeno društvo i nikako da se riješimo balkanskog mentaliteta.
Živio sam u Njemačkoj i tamo se 80% ljudi bavi nekim oblikom rekreacije. Poslije 17 sati su tamo ulice i šetališta puni ljudi koji se rekreiraju, šetaju sami ili sa psima, trče, a kod nas se takvi ljudi često primitivno nazivaju čudacima.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime18.03.09 19:27

Upravo tako gledaju te kao da si s marsa pao,a ovdje u Italiji te čudno gledaju ako ne trčiš svaki dan....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime18.03.09 19:28

Trenirala sam taekwondo 5 godina,radi operacije glave više nesmijem... tužni
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime18.03.09 19:29

Blago tebi što si ga trenirala i žao mi je što više ne treniraš meni je on totalno odličan....
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime18.03.09 19:45

ana je napisao/la:
Upravo tako gledaju te kao da si s marsa pao,a ovdje u Italiji te čudno gledaju ako ne trčiš svaki dan....
Možda će se i na Balkanu jednom nešto promjeniti na bolje u mentalnom sklopu ljudi. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime19.03.09 11:23

da bavim se vjezbanjem..
jednostavno moram..lose se osjecam ako ne napravim svoje dnevne rute...
work
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime19.03.09 11:30

Bravo Adry! bravo
Ja se isto loše osjećam ako se par dana ne rekreiram barem malo. work

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime21.07.09 23:27

teretana
[Vrh] Go down
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime07.09.10 12:34

..trenutno vježbam latino fitness u klubu Osceo


[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Sponsored content





Rekreativno vježbanje Empty
PostajNaslov: Re: Rekreativno vježbanje   Rekreativno vježbanje I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rekreativno vježbanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Aerobno vježbanje
» Učinite vježbanje zanimljivijim

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Zdravlje i rekreacija :: Rekreacija-
Forum(o)Bir: