Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gay parade ili PRIDE

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime04.10.14 0:48

u Srbiji je nedavno održana Gay-parada...i kažu da je prošla bez očekivanih problema, sem da je brat od premijera fasovao od žandamerije...ali nisu razrušili Beograd kao prije par godina kada je zadnji put bila...prije parade same bio je opći scenario tamo, razne ultradesne stranke i grupe prijetile su rušenjem grada i linčom sudionika...jer eto to je abnormalno, nije kriščanski i po zakonima crkve...uglavnom na tim prostorima jedno te isto...tako je bilo prije i u HR...u Bosni nije održana i pitanje je dana kada će...međutim kada pogledam sve te natpise i komentare, možete vidjeti da malo tko uopće zna zašto to ljudi i organiziraju...po pročitanome, masa ih misli da je to da netko pokaže guzicu itd. da se istospolni ljube na cesti itd. što blage veze nema sa istinom...glavni razlog okupljnja tih ljudi je da pokažu da su i oni dio ovog društva i da ukažu na svoje probleme zbog druge sex. orijentiranosti...a, ne da bi se sada općili po cesti itd. osobno nemam ništa protiv te parade i podržavam je, a netko sigurno misli drugačije od mene i razumijem, samo ne mogu da razumijem zašto bi se ti ljudi zbog jednog dana linčovali...jer homoseksulaci su ljudi i ne mogu ništa drugo biti, a ne glineni golubovi za odstrijel, kako pojedini misle... kafa
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 20:40

Ne podržavam nikakve parade, bile one vesele, gej uopče me ne zanimaju niti o njima mislim. Ne zato što mislim da ljudi ne smiju dobiti neka svoja prava, ali eno im sabor nek se organiziraju kao stranka pa nešto probaju promijeniti u svoju korist. Ili nek si organiziraju referendum to je danas In što bi rekli. Neka se vjenčaju, razvode, rade što ih volja samo neka više prestanu nabijati to svoje na nos svima.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 20:42

Kikica je napisao/la:
Ne podržavam nikakve parade, bile one vesele, gej uopče me ne zanimaju niti o njima mislim.  Ne zato što mislim da ljudi ne smiju dobiti neka svoja prava, ali eno im sabor nek se organiziraju kao stranka pa nešto probaju promijeniti u svoju korist. Ili nek si organiziraju referendum to je danas In što bi rekli. Neka se vjenčaju, razvode, rade što ih volja samo neka više prestanu nabijati to svoje na nos svima.


problem je što ti ljudi ne mogu doći organizirano do tih institucija...mogu razumijeti da netko nije za to kao ti, ali ti nisi napisala ili kazala da bi ih linčovala, kao masa što bi...o tome je riječ...i ti se ko normalna osoba oko toga ne tangiraš puno, bila ne bila, kao što bi i trebalo da bude...o tom se radi... ;)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 21:01

Pa jasno nikada se nisam svarstavala u masu Laughing Šala tease
Mislim da je za sve potrebna dobra organizacija, ako u EUparlamemant može ući stranka pedofila, onda su oni po meni samo dobro neorganizirani.
Ali lažem podržala bi ja masu ako odluče linčevati one koji nam nanose loše državi i narodu i samo svoju stolicu i guzicu debljaju i potkožavaju rodbinu i kumiće. No ti isti su predobro organizirani tako da bi nas kao mušice sredili tužni
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 21:05

Kikica je napisao/la:
Pa jasno nikada se nisam svarstavala u masu Laughing Šala tease
Mislim da je za sve potrebna dobra organizacija, ako u EUparlamemant može ući stranka pedofila, onda su oni po meni samo dobro neorganizirani.
Ali lažem podržala bi ja masu ako odluče linčevati one koji nam nanose loše državi i narodu i samo svoju stolicu i guzicu debljaju i potkožavaju rodbinu i kumiće. No ti isti su predobro organizirani tako da bi nas kao mušice sredili
tužni

moguće da jesu neorganizirani, samo nisu za linč...što se tiče pedofila i njihovg ulaska u EU-paralament, suvišna je svaka riječ...te što želiš "linčovati" je utopija i ostati će na tome, pogotovo na našim prostorima... ;)
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 21:12

..jučer bio dok. film o indonezijskim rekli bi Hitmenima, oni ih zovu Pramen od rijeći freeman kao slobodnjaci, a radili su na tome da Indoneziju očiste od komunista i svih što su imali ikakve veze sa njima. Ja kometiram de da ih uvezemo Laughing
..a nema veze dok je ljudi biti će i parada mada po meni trenutno imaju naveču i neznam što se toliko bune a toliku podršku imaju, jel im nije Eurosong postao največa vesela parada Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 21:15

Kikica je napisao/la:
..jučer bio dok. film o indonezijskim rekli bi Hitmenima, oni ih zovu Pramen od rijeći freeman kao slobodnjaci, a radili su na tome da Indoneziju očiste od komunista i svih što su imali ikakve veze sa njima. Ja kometiram de da ih uvezemo Laughing
..a nema veze dok je ljudi biti će i parada mada po meni trenutno imaju naveču i neznam što se toliko bune a toliku podršku imaju, jel im nije Eurosong postao največa vesela parada
Laughing

nama da uvezeš slona, za 2 dana bio bi muha... Laughing Eurosong je zadnja glazbena glupost, prije 30-ak godina bio je nešto...ćim rulja može da glasuje za svaki Q o kojem ima i nema pojma, to je za bataliti... ;) Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 21:16

Njihov zivot ...njihova stvar al da mi je taj odnos normalan nije ..za mene je to bolesno ma koliko god neko govorio da to nije bolest ...a jos mi bolesnije dozvoliti usvajanje djeteta takvim osobama ... homoseksualnost koliko ja znam nije reproduktivna opcija... prema tome nemaju sta traziti u bilo kojoj stvari koja se tice reprodukcije...
Ne interesuju me oni ni njihove parade mogu ih pogledat zacudeno al da bi ih sad lincovala il ubijala ne pada mi na pamet neka svako zivi kako zeli i misli da mu bolje al ne trazi neka kao ljudska prava nesto sto po meni je van svake pameti ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Gay parade ili PRIDE Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 21:30

Slažem se i ja sam protiv usvajanja djece, to ne dolazi u obzir. Čak su ih napadali ako bi dvije žene imale djecu tj jedna odlučila roditi da to je užasno ovako onako, nisam baš u to uvjerena da je to toliko užasno, jer nevjerujem da bi se odlučile za takav potez ako nisu odlučile da dijete odgajaju u ljubavi, pošto ima puno više heterosksualnih parova koji su pravili djecu, a djeca im ni zrno ljubavi nisu osjetila.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime05.10.14 22:37

mi ne komentiramo da li je njihov odnos normalan ili nije...to spada u temu Homosexualizam, koju ne znam da li ima ili ne, nebitno...riječ je samo da ljudi tim činom, odnosno tim okupljanjem žele skrenuti pažnju na sebe i svoje probleme, ništa više...o tome se radilo...ko što rekoh ja nisam za linč tih ljudi ili ponižavanje u bilo kom smislu...jer nitko ne bira da li će ili neće biti homosexualac...eto meni nako došlo...ali to je nešto, nešto sasvim drugo... ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gay parade ili PRIDE Empty
PostajNaslov: Re: Gay parade ili PRIDE   Gay parade ili PRIDE I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gay parade ili PRIDE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Love Parade se nakon tragedije više neće održavati
» 'Ulicama Splita grada krv će liti gay parade neće biti'
» Zagreb Pride 2010. od 5. do 20. lipnja (5-20.6)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: