Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?

Go down 
+16
Lavanda
Otelo
Marko77
Sumrak
jaro1968
Rokerka
bodomiere
LaTiTeA
XXX
Dragance
Zlatko
Kikica
ycyc
Lajka
boomba
Goran
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime30.10.08 14:15

Smatrate li da je vaše mjesto stanovanja dovoljno cisto i uredno ili bi se dalo još nešto uciniti? :flower:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime31.10.08 12:06

Goran je napisao/la:
Smatrate li da je vaše mjesto stanovanja dovoljno cisto i uredno ili bi se dalo još nešto uciniti? :flower:

pa sad... uvijek se nekaj da učiniti...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime05.11.08 22:36

Pa ja nisam zadovoljna...ali kako ne živim sama a moji ukućani nemaju navike pospremanja za sobom...Inače volim urednost i organiziranost ... ali ne možeš protiv vjetrenjača Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.11.08 13:54

tana je napisao/la:
Pa ja nisam zadovoljna...ali kako ne živim sama a moji ukućani nemaju navike pospremanja za sobom...Inače volim urednost i organiziranost ... ali ne možeš protiv vjetrenjača Laughing
To je jedna u nizu navika koje mi se sviðaju kod tebe Tanice. ;) cerekalo A jesu li Dražice ciste i uredne? cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.11.08 13:59

Ma Dražice su ti ludilo ... onak, sve je bolje s godinama ... zato se meni sviđa Istra, njihovi gradići su svi tip - top sređeni.
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.11.08 18:28

ne grabljaju listove po parkovima redovito!!! :evil: No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.11.08 21:09

Skroz ok,malo bolesno spremam stalno nešta... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.11.08 21:36

desty je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Smatrate li da je vaše mjesto stanovanja dovoljno cisto i uredno ili bi se dalo još nešto uciniti? :flower:

pa sad... uvijek se nekaj da učiniti...

ovo se da potpisati... lol!
ili makar prepisati... Laughing
ali, ne čistim ja...jer me nema baš doma.. Laughing


Zadnja promjena: korny; 10.11.08 22:16; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.11.08 22:06

Goran je napisao/la:
Smatrate li da je vaše mjesto stanovanja dovoljno cisto i uredno ili bi se dalo još nešto uciniti? :flower:

Čisto mi je uvijek jer držim do toga osim kad je ekipa kod mene onda je ujutro reakcija baš ovakva affraid affraid
Žasu kakav mi je stan onda.. hophop
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime11.11.08 0:29

To je sigurno fantazija kad kiksy napravi party za ekipu! cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
ycyc
Početnik
Početnik
ycyc


Male
Scorpio Buffalo
Broj postova : 18
Godine : 38
Lokacija : bihac
Datum registracije : 26.11.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime26.11.08 1:34

od 1 do 5
2,5
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime26.11.08 10:39

od 1-5

dat ću 2,9 jer su površni, pogotovo sad u jesen
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime11.03.09 21:33

Joj sad sam bijesna, ovdje u gradu samo ja i smetlari četvrtkom nešto čistimo.
Ma šalim se. Ali ovo oko mene je grozota, blizu je škola i čikova ima po cijeloj ulici, smeče im leti iz kontejnera, a nitko ga ne kupi. Djeca od picerije do škole bace kutiju od pizze na stazu.
Daleko največi problem u mom gradu je što gradske vlasti ili onaj tko bi trebao raspodijelti koševe za smeče misli da smeča se skuplja samo po trgu Franje Tuđmana,
a lokalci kromirane koševe ukradu i odnose u sekundarju za staro željezo.


Zadnja promjena: Kiki; 17.03.09 8:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime13.03.09 10:19

Ovdje gdje sam ja je super čisto.....evo npr. blizu mene ima kamenolom i svaki dan više puta kamioni prevoze kamen i zato peru ulicu svaki dan da nema prašine,a da ne spominjem lišće,papire....stvarno turbo čisto........
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime17.03.09 8:12

Super Anćice. bravo
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime19.03.09 16:45

smetlati bi mogli biti i aktivniji Laughing
[Vrh] Go down
Dragance
Totalno relaxiran
Dragance


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 1556
Godine : 38
Datum registracije : 04.06.2010

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime09.06.10 17:42

da,zadovoljna sam,zato mrzim stalno ciscenje!!!!
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime09.06.10 18:56

Kod nas je i dalje katastrofa..trava je u naselju je preko metra i to se ne šalim .....na semaforima je po onim otocima na cesti preko koljena..koševi su svi potrgani..znaći kod nas je katastrofa i dalje. Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? 486573
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime09.06.10 19:05

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? 748534 cista desetka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime09.06.10 20:25

uredno je, ko i vecina mjesta u Njemackoj
[Vrh] Go down
XXX
Početnik
Početnik



Broj postova : 33
Datum registracije : 28.08.2010

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime28.08.10 21:13

Kod mene je manje više sve čisto-osim kupaone gdje se sve skorilo od masnoće i prljavštine.
[Vrh] Go down
LaTiTeA
Zagrijao tipkovnicu
LaTiTeA


Female
Scorpio Rat
Broj postova : 286
Godine : 39
Lokacija : Sl.Brod
Datum registracije : 11.08.2010

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime28.08.10 21:19

Super je..ja sam zadovoljna Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime10.09.10 14:31

Mogu vam kazati da od kako imamo novog gradonačelnika koji radi za grad a ne za svoj đep ..gradska čistoća se popravila.
Sve je čišće..malo kasne s košnjom trave..ali prije bi ju samo pokosili a sada travu pokupe za sobom i ne letaju suhe travke po svuda. A koševa za smeče što dalje sve ima više...samo niću po svuda respect
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime12.09.10 21:56

ocjenjujem ga ocjenom -beskonačno
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime19.09.10 18:29

zadovoljna,,,,bura sve čisti ispred sebe Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?   Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako ocjenjujete cistocu svog mjesta stanovanja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moć podsvjesnog uma – kako osloboditi moć svog podsvjesnog uma?
» Kako najlakše prekinuti vezu? (saznajte kako ga se lako i bezbolno riješiti)
» Naći Svog Sebe
» Pretvorite svog ljubimca u poslušnog
» Uzgojite sami svog Mercedesa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Ankete i razni testovi-
Forum(o)Bir: