Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Društvo iz kampa na Kupi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Društvo iz kampa na Kupi  Empty
PostajNaslov: Društvo iz kampa na Kupi    Društvo iz kampa na Kupi  I_icon_minitime26.05.13 21:00


...Bliži se večer prvoga dana puta po rijeci Kupi od Broda na Kupi prema Ozlju. Brojni slapovi, mirna voda, prekrasna priroda kroz koju sam prošao zajednički su uvjetovali da se osjećam pomalo umorno. Razgledavam teren gdje bih se mogao ulogoriti za ovu noć.



Društvo iz kampa na Kupi  S7004517


Tako dolazim i do Srednjih Radenaca, malog slovenskog brdskog sela na lijevoj obali rijeke. I taman da se spremim izaći na obalu izvidjeti situaciju, kad tamo malo dalje uredeni kamp u kojem se vide deseci postavljenih šatora, dosta ljudi i djece. Doplovim do mjesta na obali gdje je pogodno pristati, izadem van i prodem "šatorskim naseljem" do drvene zgrade koja mi se učinila kao recepcija. Naidem na dvoje mladih ljudi zaposlenih oko pranja velikih posuda i zapitam ih o mogućnosti da tu postavim šator za prespavati nailazeću noć.


Društvo iz kampa na Kupi  S7004518


Odobriše mi da tu postavim šator i logorujem bez naplate. Nakon toga postavih svoj šator i spremih si večeru da večeram.


Društvo iz kampa na Kupi  S7004523


...šatorski kamp je relativno dobro uređen jer ima nekoliko sanitarnih čvorova i tuševa za tuširanje i veoma je uredan


Društvo iz kampa na Kupi  S7004519


.... tokom večere prišle su mi komšije iz obližnjih šatora, upoznasmo se, a kada je noć pala zapalismo i vatru na kojoj su njihova djeca sebi "spremala" večeru, odnosno pekli kobasice.


Društvo iz kampa na Kupi  S7004520


... društvo su mi dvije porodice Slovenaca iz središnje Slovenije koji vole prirodu i koriste svaki slobodni trenutak da u njoj borave

Društvo iz kampa na Kupi  S7004521


...uz vatricu poteče i njihovo domaće vino proisteklo iz vinograda iz okoline Bizeljskog,uz njega i tople kobasice razgovor se odužio duboko u noć. Zadivilo me što tako mladi ljudi uza sve svoje obaveze gledaju da slobodne vikende borave u prirodi, omogućujuci i sebi i djeci da uživaju u slobodi boravka u prirodi i na čistom zraku

Društvo iz kampa na Kupi  S7004522


....a ujutro dok su svi spavali polako, potiho, sakupio sam svoje stvari, ukrcao ih na kanu i nastavio rijekom dalje..


Društvo iz kampa na Kupi  S7004524



Preporuka za sve one koji žive u gradovima i urbanoj sredini. Ako imate volje ne trebate biti bogati da bi mogli biti u prirodi. Trebate samo krenuti i ostati u prirodi. Doživljaji sa takvih boravaka ostati će vam u dugom ugodnom sjećanju...



chirio chirio chirio
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
Lavanda
Ljubitelj foruma
Lavanda


Female
Broj postova : 6355
Lokacija : polje lavande
Datum registracije : 27.12.2012

Društvo iz kampa na Kupi  Empty
PostajNaslov: Re: Društvo iz kampa na Kupi    Društvo iz kampa na Kupi  I_icon_minitime26.05.13 21:11

prekrasne fotke i opis putovanja Društvo iz kampa na Kupi  477390

hvala kaj to djeliš sa nama Društvo iz kampa na Kupi  5627
[Vrh] Go down
 
Društvo iz kampa na Kupi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jacuzzi na Kupi
» Društvo s rijeke Kupe
» Četvrtina građana se zaduži da kupi poklone za praznik
» Prica sa rijeke Kupe ili kanuom od Broda na Kupi do Ozlja
» Silajdžić: Da li je naše društvo etničko, ili slobodnog pojedinca?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: