Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu'

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Luna2
Ljubitelj foruma
Luna2


Female
Virgo Snake
Broj postova : 4152
Godine : 46
Datum registracije : 01.12.2012

Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' Empty
PostajNaslov: Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu'   Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' I_icon_minitime07.01.13 20:23

Zvijezda 'Spasilačke službe' u nedjelju navečer prva je napustila britanski show 'Dancing On Ice'. Pamela Anderson (45) je tijekom izvedbe s partnerom Mattom Eversom imala problema s haljinom, pa je u jednom trenutku pokazala grudi. Pošto nije uspjela obuzdati dekolte, suci su odlučili da joj više nije mjesto u showu.
Vezano
Rasplakala se: Pamelu su prvu izbacili iz 'Plesa sa zvijezdama'
Ona još ima 'Baywatch' tijelo: Pamela je bomba i s 45 godina
Prvim plesom žiri je bio zadovoljan, no drugi nije uspio jer je haljina pokvarila dojam. Pamela se pripremila i za to, pa je bradavice prekrila naljepnicama. No, to nije bilo dovoljno za ostanak u showu. Pamela se ispričala svom partneru.
- Tužna sam. Bilo je jako zabavno i naučila sam klizati. Žao mi je Matt, posrnula sam, pala i grudi su mi ispale vani - rekla je Pamela.

http://www.24sata.hr/strane-zvijezde/pamela-je-pokazala-grudi-pa-napustila-show-ples-na-ledu-296332?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_campaign=FB+page+statusi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' Empty
PostajNaslov: Re: Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu'   Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' I_icon_minitime15.04.14 12:03

Laughing  Laughing  Laughing strašna je u plesu hhehehehehe Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' Empty
PostajNaslov: Re: Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu'   Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' I_icon_minitime17.01.23 16:40

jbt. pa to nisam vidio… đe to… Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' Empty
PostajNaslov: Re: Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu'   Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu' I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pamela je pokazala grudi pa napustila show 'Ples na ledu'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Proveo noć s polarnim medvjedima zarobljen na ledu
» Pamela Anderson otkrila "višak"
» Toyota napustila formulu zbog financijske krize
» Fani napustila Keruma zbog drugih žena?
» Istraživanja pokazala da žene najviše uzbuđuju muški znoj i namršten izraz lica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Estrada-
Forum(o)Bir: