Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dva osnovna problema sa mojom trgovinom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
ZvonkoB
Početnik
Početnik



Male
Cancer Dog
Broj postova : 1
Godine : 41
Datum registracije : 30.11.2012

Dva osnovna problema sa mojom trgovinom Empty
PostajNaslov: Dva osnovna problema sa mojom trgovinom   Dva osnovna problema sa mojom trgovinom I_icon_minitime30.11.12 11:18

Pozdrav svima na forumu!


Imam tvrtku i dva osnovna problema. Prvi je, što da učinim sa proizvodima koji se nagomilavaju u skladištu i koje ne uspijevam prodati kao što sam očekivao?
Drugi je, željeo bih znati što kupcima treba, što inače kupuju i koliko su spremni to da plaćaju. Ova informacija mi je zbilja važna jer smatram da bih onda znao koliko proizvoda nabaviti i po kojoj cijeni prodavati.

Unaprijed se zahvaljume
LP
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dva osnovna problema sa mojom trgovinom Empty
PostajNaslov: Re: Dva osnovna problema sa mojom trgovinom   Dva osnovna problema sa mojom trgovinom I_icon_minitime01.12.12 19:21

O kakvim se točno proizvodima radi, jel ste specijalizirana trgovina za nešto, bavite se veleprodajom ili nešto treće?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
IvanGavranovic
Početnik
Početnik



Male
Libra Tiger
Broj postova : 1
Godine : 37
Datum registracije : 04.12.2012

Dva osnovna problema sa mojom trgovinom Empty
PostajNaslov: Re: Dva osnovna problema sa mojom trgovinom   Dva osnovna problema sa mojom trgovinom I_icon_minitime04.12.12 14:07

ZvonkoB je napisao/la:
Pozdrav svima na forumu!


Imam tvrtku i dva osnovna problema. Prvi je, što da učinim sa proizvodima koji se nagomilavaju u skladištu i koje ne uspijevam prodati kao što sam očekivao?
Drugi je, željeo bih znati što kupcima treba, što inače kupuju i koliko su spremni to da plaćaju. Ova informacija mi je zbilja važna jer smatram da bih onda znao koliko proizvoda nabaviti i po kojoj cijeni prodavati.

Unaprijed se zahvaljume
LP

Mislim da sam preko galoo-a uspeo rešiti oba problema.
Ono što sam uradio je, postavio sam proizvod na galoo.com i odredio cenu. Kupac mi je dao ponudu za koliko on želi da kupi moj proizvod. Ako je njegova ponuđena cena na granici sa mojom, transakcija se odvija automatski. Na galoo.com, kada postavljate proizvod koji prodajete, ne morate navesti ime svoje firme. Na taj način niko ne zna da ste prodali nesto po nižoj ceni. Naravno, ako želite, možete navesti ime svoje firme ali ne morate je povezati sa proizvodom koji prodajete.
Što se tiče drugog pitanja, šta kupci žele i koliko su spremni to da plate, ja jednostavno odem na galoo i pogledam koje zahteve ljudi postavljaju. Ako vidim da postoji zahtev za proizvodom koji mogu prodati, jednostavno ponudim ili pregovaram oko cene s tim kupcem.
Kada ste na galoo registrovani prodavac, takodje dobijate poruku ako je neko zainteresovan da kupi proizvod iz kategorije pod koju ste postavili svoj proizvod.
U suštini, sve što radite u stvarnom životu, možete i onlajn. Komunicirati sa potrošačima i prodavati im ono što žele ili im ponuditi druge proizvode. Ako želim, mogu razgovarati i sa onim kopcima koji nikada nisu posetili moju onlajn trgovinu. Oni su tačno “pred mojim vratima” a ja odlučujem gde i po kojoj ceni želim nešto prodati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dva osnovna problema sa mojom trgovinom Empty
PostajNaslov: Re: Dva osnovna problema sa mojom trgovinom   Dva osnovna problema sa mojom trgovinom I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dva osnovna problema sa mojom trgovinom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Osnovna pravila odijevanja
» Osnovna pravila odgoja pasa
» Osnovna zapažanja o dresuri pasa
» Koja je osnovna svrha volontiranja za civilno društvo?
» Resavanje problema

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Zona bez nadzora-
Forum(o)Bir: