Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nježna kraljica divljine

Go down 
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Nježna kraljica divljine  Empty
PostajNaslov: Nježna kraljica divljine    Nježna kraljica divljine  I_icon_minitime28.09.12 21:30


Davnih godina bješe kada sam se prvi puta u prirodi susreo sa životinjama koje nisu "rastile" u mojem dvorištu. Koliko me sjecanja služe prvo su to bili fazani i zecevi, a kako sam odrastao susreti sa ostalim životinjama ravnice su se zaredali.

Uvijek me je oduševljavao susret sa stanovnicima prirode. Divio sam im se kako naizgled bespomocni uspijevaju preživjeti u divljini. Kasnije sam shvatio da im divljina nije neprijatelj, vec dom, da da im je glavni neprijatelj covjek.
Ploveci rijekama susretao sam razne životinje uz rijeke ili cak u i rijeci. Na rijeki Savi prisustvovao sam preplivavanju jelena iz BiH u Hrvatsku desetak kilometara nizvodno od Jasenovca...

Medutim prvi susret na rijeci sa vecim stanovnikom prirode zbio se negdje kod Podravske Moslavine s desne strane rijeke Drave. Ploveci rijekom, koja je bila jako nabujala i osmatrajuci njenu površinu u jednom trenutku sam se našao oci u oci sa prelijepom kraljicom divljine - srnom. I ona je bila iznenadena mojim dolaskom tako da me netremice promatrala, što sam iskoristio i fotografirao je.

I sada kada gledam njenu fotografiju nešta me toplo oko srca obavije pri sjecanju na taj susret koji je trajao svega nekoliko trenutaka, jer me je rijeka odnijela, a srna me ispratila pogledom i pocela piti vodu iz rijeke.


Nježna kraljica divljine  Muradrava10631



chirio chirio chirio
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
 
Nježna kraljica divljine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nježna zvijer
» Zov divljine - Jack London
» Zimski sportovi
» Kralj ili kraljica
» Da li ste FEMBOT- Ledena kraljica?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: