Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Problem

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
SlužbenoTomislav
Početnik
Početnik



Male
Taurus Pig
Broj postova : 1
Godine : 29
Datum registracije : 07.06.2012

Problem Empty
PostajNaslov: Problem   Problem I_icon_minitime25.06.12 20:17

Kako obrisati ili deaktivirati korisnički račun?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime25.06.12 20:40

Dobro vece Tomislave ...prebacila sam ti ovo pitanje tamo gdje pripada ...jer sigurno ne pripada na psihologiju ponasanja ..izuzev ako nisi mislio da bas je pitanje za psihologiju ;)

ne mozes obrisati korisnicki racun a iskreno da ti kazem i ne vidim razlog zasto brisati korisnicki racun ..jednostavno nemoj se logirati i dolaziti ovdje i vremenom ces se izgubiti ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Problem Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime15.08.15 9:04

Evo  i moga   problema, kad  je  tako   tema   nazvana.
Bem  ga   ne  mogu   da odgovaram   na teme  normalno  kad  pisem  poruku   ne vidim  slova  kasne  nekih  tri  do  četiri sekunde, kad  krenem  da  šaljem  vrti   nikako  poslati   ubiti  sve   zapinje  već duže  vrijeme  je  tako  kod  mene, ako  netko   dođe    još na  forum  ja mogu  samo   da  gledam u početnu  stranicu  teme  mi i ne  da  otvarati sve  kao da se  zaledi,  mislila sam   prvo da je  do moga  ovog  čuda    da su ga  virusi napali, ali nemam  sve čisto   odem   na drugi  forum  tamo   ide  normalno   sve  brzo otvara    sad  dali je to   do   njega   ili  do mene  ne znam  ali    zbilja  ne mogu  tu  da  pišem  kad  odem  sa  foruma  ja sam  još  uvijek  na njemu   sebe  vidim  to se  prije nije dešavalo, možda   ga  koče  zatvorene  slike   ili  danse 
to je  moj   problem.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime15.08.15 12:32

Ponoć je napisao/la:
Evo  i moga   problema, kad  je  tako   tema   nazvana.
Bem  ga   ne  mogu   da odgovaram   na teme  normalno  kad  pisem  poruku   ne vidim  slova  kasne  nekih  tri  do  četiri sekunde, kad  krenem  da  šaljem  vrti   nikako  poslati   ubiti  sve   zapinje  već duže  vrijeme  je  tako  kod  mene, ako  netko   dođe    još na  forum  ja mogu  samo   da  gledam u početnu  stranicu  teme  mi i ne  da  otvarati sve  kao da se  zaledi,  mislila sam   prvo da je  do moga  ovog  čuda    da su ga  virusi napali, ali nemam  sve čisto   odem   na drugi  forum  tamo   ide  normalno   sve  brzo otvara    sad  dali je to   do   njega   ili  do mene  ne znam  ali    zbilja  ne mogu  tu  da  pišem  kad  odem  sa  foruma  ja sam  još  uvijek  na njemu   sebe  vidim  to se  prije nije dešavalo, možda   ga  koče  zatvorene  slike   ili  danse 
to je  moj   problem.



da ja koju kažem sada, biti ću ozbiljan... kafa pročitao sam ovo i razumijem bijes i opravdan je...dođeš na forum da se zabaviš, opustiš itd. kad ono sve koči i ništa ne ide kako želimo...ode se na drugi forum, tamo funkcionira...ali naravno voliš ovaj forum iz svojih posebnih razloga pa pređeš preko toga i nadaš se da neće biti kao kad koči...međutim, ono isto...i poludiš onda...pa zašto forum koči, sama si dala odgovor...koče ga zatvorene slike jer foru pretražuje izvore slika, kojih više nema...vlasnici su ih izbrisali iz svojih pv. razloga...njima samo poznatih i na to imaju pravo...međutim problem je taj što većina onih koji postavljaju slike ne vode brigu ili računa sa kojeg izvora slike stavljaju...i onda se desi ovo što imamo...ušao sam na par tema tu u FOTO-CLUB, gdje su slike ono da kažem naštancane...i desilo mi se ko i ponoći, da vrti 100g i kad izvrti, ono stranice prazne, slika nema...i onda kad uzmemo još to da nema teme gdje nema slike, pripada li ona temi ili ne...jasno je ko dan što koči...riješenje je sljedeće, te se stranice moraju "oprati" od praznih slika...drugo zamoliti članstvo da pazi na izvore odakle slike dolaze ili ako imaju svoje foto-teme, da ih redovno uređuju...znači ako sami vidite da su Vam slike prazne, da ih zamijenite sa klikom na EDIT...a, ne samo nove da se stavljaju bezgranično...čišćenje slika je dosadan jako posao i temeljan...i nije lak ako imate masu toga...jer ne može se kliknuti na stranicu i kompletnu je očistiti, ako ima jedna slika da je ok...ako nema, može...samo to je rijetkost...dovoljna je jedna slika da fali pa da se stranica vrti 100g...mnogi tu od Vas ste stekli pogrešno mišljenje da sam ja protiv slika i to...dapače ne, volim ih i sam kao i Vi...samo zna se kad i gdje slike idu i u kojem kontestu...ne može biti slika na svakoj temi...ili text isto tako, sve ima svoje, pravila i red neki...npr. u temi SAD MISLIM NA, lijepo stoji da samo sliku stavite, kad ono pojedini pisali romane...a, gdje treba da se izraze ili napišu što, tamo sliku stave...samo to je ono, mi svi ljudi smo prokleti i volimo naopako...prvi ja, pa dalje...i da ponovim , pazite kod slika, na njihov izvor i teme koje ste Vi otvorili sa slikama, sami ih uređujte...biti će Vama i nama svima lakše kod rada foruma...a, ove druge teme di slike zapinju, to mora redakcija nekako da regulira...toliko od mene vezano za ovaj problem, koji nije samo tu...ali je malo tu više izražen... kafa
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime15.08.15 13:54

Ono sto mi radimo ne vidi se ..tj svaki dan i kad misle mozda mnogi da visimo tu mi nesto radimo cistimo ..brisemo ...evo samo dio ocisceih slika arhive admina gdje ih smjestimo ..ima ih preko 15 000 u posljednih pola godine ..

Problem 99h068

Problem je i u tome sto bez obzira  sam forum smanji fotku na odredenu velicinu.. niko ne pazi kad postavlja fotke da nisu vece od 600x 700 ili tu negdje jer i onu od 3200x1500 treba forum smanjiti i dok se ona otvori i to koci a vjerojatno mora postojati i jos neki razlog iz kojeg nekad vrti i koci nije samo u slikama isteklim ..nekad se desi da mi vrti dugo dok mi  smajl ne otvori na temi gdje ne postoji ni jedna slika ..zato ako jos neko zna razlog i sta bi trebalo slobodno neka napise Smile

Sumrace hvala na savjetu ..svaki savjet ideja su uvijek dobro dosli bravo
Sto se tice ovoga
Citat :
mnogi tu od Vas ste stekli pogrešno mišljenje da sam ja protiv slika

mislim da niko nema misljenje da si ti protiv slika ..komentari bar moji su se odnosili na cafe gdje uvijek se stavljajuslicice za zezu tj pocastit se ..jer znas i sam da sam se uvijek slagala sa tim da se treba znati gdje sta ide i ako mi ne primjetimo to nesto sto je zalutalo uvijek mozete nam uputiti pp da reagujemo..obrisemo ili premjestimo ...

ovo isto tako stoji sto si napisao
Citat :
npr. u temi SAD MISLIM NA, lijepo stoji da samo sliku stavite, kad ono pojedini pisali romane...a, gdje treba da se izraze ili napišu što, tamo sliku stave..

koliko puta smo opominjali ne samo mi admini nego i vi forumasi naglasavali da se procita u uvodnom postu sta se trazi ali daba pisati ...uvijek se nakon dva tri posta vrati na staro kao da su pojedini maloumni

Do sad nisam brisala postove od sad brisem bilo sta sto nije u opisu postavljene teme ..i fotografije idu u dio za to odredeni osim vasih kutaka i cafea... niko da ne pita kao sto imaju pojedini obicaj  sto pitaju gdje su im postovi ...ako vidite da vam je manje postova znaci da je brisano iz nekog razloga
i kao sto rece Sumrak svaki pojedinac moze svoj post edit i zamjeniti sliku Smile

Isto tako ako vidite nesto sto nama promice  javite ..pisite bilo na pp bilo na temu Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja

Probjate promijeniti i browsver jer recimo meni vrti vrti na cromu bilo koja web stranica i na fb mi sporo otvara i pita da li da cekam ili prekinem a na operi mi ide sve ok

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Problem Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime15.08.15 23:58

Mozilla mi radi odlicno i za postavljanje slika je najbolja .
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime16.08.15 0:06

Hvala Wildy na komentaru ...svaki komentar ili sugestija je dobro dosla ..Smile
meni isto na Operi sve radi ok ...ne razumijem se u to zasto nekom sporo a nekom ok ..mozda neko se javi ko zna oko tih stvari  ... logicno mi je ako ode se na temu sa fotkama pa se ceka duze otvaranje ..kao sto se zna desiti nekad i da nece se otvoriti na igricama dok se svi smajlici ne otvore ali nema mi logike da koci na igrama ili temama gdje nema slika za otvoriti ...ali ako pise da ili prekinemo ucitavanje ili cekamo mislim da je to do browsvera koji trenutno koristimo..mozda grijesim pa ako neko nesto zna zasto nekima koci a nekima ne javit ce se valjda Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Problem Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime29.08.15 16:40

Za  sad  mi radi  super, brzo otvara  ne  zapinje 
očito je  bilo  do tih slika,sebi  sam na   laptop  instalirala Clean Master   mali sve  čisti  za sobom  Laughing Laughing Laughing Laughing

Hvala   Blizzz što  si  pobrisala   zatvorene slike  zaljubljena
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime04.09.15 14:43

Nema na cemu Ponocko Smile nastavljam ja sa ciscenjem polako i dalje samo malo dok se zalaufam ..poslije par dana odmora nikako da se natjeram na posao ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Problem Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime06.09.15 22:46

Blizanka je napisao/la:
Nema na cemu Ponocko Smile nastavljam ja sa ciscenjem polako i dalje samo malo dok se zalaufam ..poslije par dana odmora nikako da se natjeram na posao ;)

ma garant si sustala dok si sve slike otrijebila... Laughing Laughing Laughing

bitno da je sad raja zadovoljna, a Ti i dalje trijebi... Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma



Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3377
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime02.08.23 6:50

Kad na googl napisem Relax forum. Otvori mi se lista od 10 foruma,zasto tako prije nije bilo....Sad mi zao sto nisam uslikala zaslon da vidite...
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma



Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3377
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime02.08.23 6:53

Evo ga..
Problem Screen12
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime02.08.23 8:54

Dalmatinka je napisao/la:
Evo ga..
Problem Screen12

isti imam i ja, to trebaju G i B pogledati…;)
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma



Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3377
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime02.08.23 17:23

A sto nisi to napisao cim ti se pokazalo,nego sutis.
Mislim da ovom forumu treba tj dana zakljucati vrata i sve goste i prazne postove brisati i cistiti smece i azurirazi forum cili kao sto svi rade na pola dana da bi lipo radio..To puno toga ne radi,sve zapinje ...
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime02.08.23 19:37

Dalmatinka je napisao/la:
A sto nisi to napisao cim ti se pokazalo,nego sutis.
Mislim da ovom forumu treba tj dana zakljucati vrata i sve goste i prazne postove brisati i cistiti smece i azurirazi forum cili kao sto svi rade na pola dana da bi lipo radio..To puno toga ne radi,sve zapinje ...

pa ne spavam ja na forumu, za ova čuda moraš se obratiti gazdama jbg…oni mogu to samo riješiti i imaju alate za to itd… kafa
[Vrh] Go down
Dalmatinka
Ljubitelj foruma



Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3377
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime08.08.23 7:44

Ne mogu uci nikako,ako i udem izbaciva me vani.Jucer sam cak mislila da nemam interneta vise,a imam cudo
Nesto se dogada

Problem Screen13
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime24.08.23 15:58

[quote="Dalmatinka"]Ne mogu uci nikako,ako i udem izbaciva me vani.Jucer sam cak mislila da nemam interneta vise,a imam cudo
Nesto se dogada

Dalmatinka odavno znaš da ja i Goran ne provodimo ovdje vrijeme Smile ..ponekad ja uletim ali ni deset ljudi ne bi bilo dovoljno da počisti prazne slike i slično. A da ih svijećom tražim ne bi ih našla toliko po forumima aktivnih. Smile Ako ne da ući nije zbog nas nego zbog promjene naziva ili domene kako se već to kaže ...prije je držao to forumotion.net a sada je forumcroation.com...i ideš na stari naziv ...https://goran.forumcroatian.com/..ne znam zašto neće ni da nam promijeni na relaxforum jer domena je placena....
Iskreno ne zamaramo se sa forumom ja kad poželim uđem i čitam jer ima baš svega, Goran ne ulazi..ako treba šta da odradim ja uđem jer mora biti vlasnik foruma da bi neke stvari važnije promijenila tako da sam ja i Goran i Blizanka haha ako ti bilo šta zatreba imaš Sumraka ili se obrati meni jer znaš koje su moje stranice i od designa i autorska ili jednostavno kao i sad na Relax stranicu Smile Pozzz ;)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Problem Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Problem Empty
PostajNaslov: Re: Problem   Problem I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Problem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pinokio problem
» Kazna kao moralni problem?
» Problem sa browserom Firefox
» Problem pitke i otpadnih voda...
» Problem maloljetnih vozača bez dozvole

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forum info-
Forum(o)Bir: