Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što kad nam ugine ljubimac

Go down 
+7
D_DoLL
legija
Niky
Kikica
Zlatko
Goran
Lux
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime21.02.09 15:18

Čitam na net.hr-u kako Michael Rourke tuguje za svojom netom uginulom kujicom koja ga je inače posvuda pratila. Usput je spomenuto da je otrac te kujice Rourkea izvu7kao i spasio od samoubojstva prije dosta godina.

Životinje, osobito kućni ljubimci igraju jako veliku ulogu u našem životu. Zato nam je teško kad nas napuste. Doživjela sam već smrt akvarijskih ribica, papigica i psa. Najgore je, naravno, bilo sa psom, premda je on ostao živjeti s mojim roditeljima kad sam se ja udala, a uginuo je u dubokoj starosti od gotovo 17 godina.

Mislim da treba prihvatiti da imamo pravo biti žalosni što nam je životinjica uginula i dopustiti da vrijeme učini svoje...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime21.02.09 15:25

Na neke životinje se naviknemo kao na članove obitelji i doista nam je teško kad uginu. Baš sad mi je jedan zečić kojeg imam za kućnog ljubimca jako bolestan i izgleda da će uginuti i jako mi ga je žao. Ovaj pas kojeg sad imam mi je četvrti, prijašnja tri su mi umrla od starosti i doista mi je najteže kad mi pas ugine. Imao sam i nekoliko mačaka koje sam jako volio, sve redom, osim jedne koja je umrla prirodnom smrću, su mi poginule na cesti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime21.02.09 15:29

najviše žalim za mojim psom.......da poslije njega nisam imala ni jednoga.... :rida:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime21.02.09 17:23

Ajme ja plačem i tugujem skroz :rida: obožavam životinje... mucibuci
[Vrh] Go down
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime21.02.09 18:16

A kupijo bi drugog Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime22.02.09 10:32

plakao sam i za ribicama, i za papigama i za hrčkom....vjerojatno ću i za psom....tužni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime27.05.09 14:11

Ja nisam nikada pravo voljela životinju dok se nisam udala i nabavili si macu, kad se trebala okotiti pogazi mi ju auto, grozno mi je bilo prvi put u životu sam shavtila da možeš životinju voljeti kao pravog prijatelja. Svaki put kažem da neču više nabaviti drugu i čim vidim drugo mače, slomi me i donesem ga kući. U ovih sedam god. poginule su mi dvije mace i moj najdraži MakakŠto kad nam ugine ljubimac S1307166627301659193344njega neču nikada preboljeti . Tako da životinja može voljeti gazdu. On je išao na nuždu u naš WC. POpeo bi se majstor na školjku i piški, ludnica ja se tuširam on gura glavu kroz tuš zavjesu i trese glavom jer ga voda prska , ali ne uzmiče tužni
Danas kad pomislim na njega suze mi dođu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 14:57

Žalosna sam. Nije da ridam okolo, ali me obuzme izuzetna tuga i ne prođe me tako brzo. I dan danas nakon dvije godine me obuzme tuga kad se sjetim na moju macu uz koju sam odrasla. tužni
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 16:12

A Tana tako i ja hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:18

Uginio mi miš.... tužni i šta sad ništa nikad više neću imati ni jednu životinju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:21

Kiki ti uvijek imaš bijele mice... bravo prekrasne su...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:31

ana je napisao/la:
Uginio mi miš.... tužni i šta sad ništa nikad više neću imati ni jednu životinju.
šta danas? hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:33

Da,prije dva sata... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:35

ana je napisao/la:
Da,prije dva sata... hug2
očito netko ima problema sa Anama i kućnim ljubimcima ... baš mi žao, znam kako ti je hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:35

Mišonja uginuo... hug2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:35

Hvala,da baš imam peh tj on,nije ni bio bolestan...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:36

Da.Kate... hug2 odoh nisam za ništa možda kasnije.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime30.06.09 19:37

ana je napisao/la:
Hvala,da baš imam peh tj on,nije ni bio bolestan...
što mu je bilo? jadničak mali cheerup
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime19.09.09 10:36

Već sam izgubila jednog psa...i to mi je bila neopisiva bol....ipak vežeš se uz njega...provodiš sate i sate s njim...teško je....i sada nakon već 8 godina..kad se sjetim kao da je bilo jučer...i oči mi se napune suzama...kad gledam slike....ma jao...baš boli....iako sam nakon toga rekla da neću više psa...sada opet imam 2 ..i svjesna sam što me čeka...ali eto ne mogu bez njih i gotovo...
[Vrh] Go down
legija
Ljubitelj foruma
legija


Gemini Dog
Broj postova : 5576
Godine : 53
Lokacija : Varaždin
Datum registracije : 19.10.2009

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime01.11.09 11:33

Najbolje je nabaviti drugog ljubimca... najlakše je preboljeti.... vjerujte mi znam iz iskustva...
Što kad nam ugine ljubimac 2hgx16x
Što kad nam ugine ljubimac 2q9074x
[Vrh] Go down
D_DoLL
Zagrijao tipkovnicu
D_DoLL


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 356
Godine : 34
Datum registracije : 18.11.2008

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime06.11.09 16:47

Ja se nikako ne mogu pomiriti s činjenicom kad mi netko premine, pa tako i ugine kućni ljubimac... to je jednostavno kao da je umro član obitelji... godinama je s tobom i odjednom ga nema... pretužno... Što kad nam ugine ljubimac 22424
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime29.05.10 11:19

Prebolno je to,al opet sve zavisi kolko ko voli svog ljubimca,za mene moj pas je mnogo vise od kućnog ljubomca,on je moj najvjerniji prijatelj.On osjeti moju radost ,moju bol.On zna da plače sa mnom,ja sam mu vidjela suze,ma on zna sve samo što ne zna reći.
[Vrh] Go down
scorpio57
Totalno relaxiran
scorpio57


Scorpio Rooster
Broj postova : 2012
Godine : 66
Lokacija : sb
Datum registracije : 18.05.2010

Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime29.05.10 11:25

Meni je AM.staford uginuo prije 2.g.bili mi je strašno
obožavao sam ga.Imai je 9.g.krpelj mu ušao,tri dana
ga vodio na infuziju,lijekovi ali dobio epilepsiju i nakon
2 mj.uginuo.Sada evi 4.g.imam Australsku zebu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime26.10.10 22:07

Kad bi izgubila mog mazonju ,ja više ne bi bila ja s njim bi otišo i dio mene..I nema tog drugog pasa koji bi ga zamijenio ..Njega sam uzela kad je bio beba ,noćima bdjela uz njega dok nije presto cvilit,svoj privatni život njemu podredila...On je dio moje obitelji ,to može shvatit samo onaj tko ima psa ,ali ne psa kojem poklanja višak svog vremena ,nego tko od svog vremena otkida da bi se psu posvetio..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime26.10.10 22:19

Strašno je kad ugine ljubimac... Legija je potpuno u pravu, najlakši put za preboljeti je nabaviti drugog kućnog ljubimca...
Meni su tri psa uginula... Prvi sa osam godina, dobila je meningitis od krpelja... drugi sa 13 godina, u dubokoj starosti, a treća je imala 16 godina i napustila nas je pred malo više od mjesec dana...
Da se mene pita, nabavila bih sutra drugog, jer negdje neko štene čeka neku toplu ruku da ga pomiluje i prigrli, međutim muž ne želi... Sad se moramo naučiti živjeti bez ljubimca...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što kad nam ugine ljubimac Empty
PostajNaslov: Re: Što kad nam ugine ljubimac   Što kad nam ugine ljubimac I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što kad nam ugine ljubimac
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ljubimac kao spasioc
» Konj kao ljubimac
» Izgubljeni kućni ljubimac.....
» Nepoželjni ljubimac na poklon
» Koji je vaš savršeni ljubimac!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Kućni ljubimci :: Svaštara-
Forum(o)Bir: