Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 lektire u školi....

Go down 
+8
Rokerka
sanjich
mea
Ary
Teioo
Bonnie
Lux
Alba
12 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime20.02.09 19:28

jeste li čitali lektire u osnovnoj i srednjoj školi ili ste ih skidali sa interneta? Laughing
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime20.02.09 19:34

u osnovnoj se jadnica lomila citajuci sada sam u gimnaziji i pametnija sam... net je zakon!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime20.02.09 23:22

A čitala,je mi to bila tlaka čudo jedno cerekalo: ...
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime20.02.09 23:29

U moje vrijeme nije bilo net pa sam ih čitala. Premda mi je čitanje bilo najmilija aktivnost uopće, nisam nikako mogla probaviti lektire... No dobro, ruku na srce, da nas nisu prisilili, tko bi živ pročitao neke od klasika hrvatske i svjetske književnosti Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime21.02.09 16:03

pazi ovo u osnovnoj prepisivala,a u srednjoj čitala i uživala......
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime21.02.09 16:17

Sve u svoje vrijeme Smile
[Vrh] Go down
Bonnie
Ljubitelj foruma
Bonnie


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3003
Godine : 38
Datum registracije : 25.11.2008

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime21.02.09 22:07

da se pohvalim, u osnovnoj sam bila jedna od rijetkih kojima mama nije čitala lektire, a srednjoj sam pročitala 2,3 knjige, zato sam sa strane pročitala hrpu knjiga
[Vrh] Go down
Alba
Zagrijao tipkovnicu
Alba


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 262
Godine : 32
Lokacija : Kladanj-bih
Datum registracije : 06.02.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime21.02.09 22:10

ana je napisao/la:
pazi ovo u osnovnoj prepisivala,a u srednjoj čitala i uživala......

ej.... super volim i ja citati ali ne i pisati!
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime24.04.09 0:26

ja sad u osnovnoj uglavnom pročitam jer imam zahebanu profesoricu koja skuži ak ne pročitaš knjigu...
nie meni problem pročitat...meni se to ne da pisat...
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime24.04.09 0:33

Ja u cijelom školovanju nisam pročitala niti jednu lektiru...uvjek prepisala
[Vrh] Go down
Gost
Gost




lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime24.04.09 0:34

jel vas ispituju detalje? npr mene je u srednjoj iz lektire povratak filipa latinovitza pitala: ispod kojeg stabla je kočijaš čekao filipa na gornjem gradu?
bogu hvala, često sam u zg na gornjem gradu pa znam odgovor...Laughing

ili brata koji je vezan uz modu pitala je od kojeg materijala je bila šivana neka haljina koju je baš tu večer nosila glavna likica u knjizi..Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime24.04.09 0:41

ja sam uglavnom skidala s neta.. al nađe se i koja da i pročitam...
a što se tiče detalja, mene je u srednjoj profesorica pitala za anu karenjinu slijedeće: koje je torbe bila njena torbica, kojom je nogom krenula prvo i koliko je koraka napravila dok se nije bacila po voz??
to nikad neću zaboraviti, jer stvarno previše ispitivala detalje.. al sad, bilo prošlo... i drago mi je zbog toga Smile
[Vrh] Go down
mea
Zagrijao tipkovnicu
mea


Female
Libra Monkey
Broj postova : 274
Godine : 43
Lokacija : Slavonski Brod
Datum registracije : 15.07.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime15.07.09 22:29

korny je napisao/la:
jel vas ispituju detalje? npr mene je u srednjoj iz lektire povratak filipa latinovitza pitala: ispod kojeg stabla je kočijaš čekao filipa na gornjem gradu?
ili brata koji je vezan uz modu pitala je od kojeg materijala je bila šivana neka haljina koju je baš tu večer nosila glavna likica u knjizi..Laughing

e baš zato sam morala svaku lektiru pročitati.. a nije mi se dalo uh cerekalo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime15.07.09 22:48

Iskreno ja sam prepisivao lektire naravno neke sam i čitao knjige one u manjini, valjda zato što volim čitati što sam biram a ne što mi drugi nameću tj. nametali su cerekalo:
[Vrh] Go down
sanjich
Zagrijao tipkovnicu
sanjich


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 495
Godine : 35
Lokacija : nigdjezemska
Datum registracije : 11.07.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime15.07.09 23:23

čitala sam sve lektire i u osnovnoj, a u srednjoj pogotovo...

u osnovnoj uglavnom nisam morala pisati jer bi na satu usmeno pričali o pročitanoj knjizi.. onak, ko parlaonica... i to mi je bilo super...

a u srednjoj, išla sam u klasičnu gimn, i prof. nam je uvijek na početku dala popis lektira za polugodište...i tjedan dana pred kraj polugodišta smo morali predati bilježnice s napisanom lektirom...
A svaku knjigu koju smo morali pročitati smo obrađivali na satu... ona bi nam ispričala sadržaj... ispisala 3 ploče o knjizi Smile i to bi nam onda bilo od veeeeeeeelike pomoći, jer nam objasni djelo...lakše je sve povezati, a i način na koji je ona pričala o tome te praktički natjera da uzmeš knjigu u ruke..a često je kokoš znala pričati o knjizi...i kad postane najzanimljivije ona prekine priču i kaže da to sami pročitano cerekalo: i onda ti vrag neda mira i uzmeš knjigu u ruke cerekalo: cerekalo:
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime18.02.10 19:02

Ja od petog razreda ni jednu lektiru procitala nisam...aaa lazem...jesam
"decaci Pavlove ulice"...ta knjiga je stvarno...divna! Inace...ove ostale su mi bile dosadne.....tako da mi je lektire uglavnom radila mama.... lektire u školi.... 12363
Sad imam Popa Ciru i Spiru..........vec sam nasla na netu savrsenu analizu...
ne mogu ja to da citam...smara -.-
Ali zato jedva cekam kad cemo da imamo "Malog princa"....citala sam je 7 puta...i kontam da je i jos 7 procitam, ne bi mi dosadila! Smile
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime08.05.11 8:56

na drini cuprija mnogo dobra knjiga
[Vrh] Go down
SafarI7
Početnik
Početnik
SafarI7


Female
Gemini Monkey
Broj postova : 76
Godine : 31
Lokacija : Velika Gorica
Datum registracije : 13.07.2011

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime19.07.11 22:58

U osnovnoj sam sve lektire pročitala i sama napisala. U srednoj sam samo one koje sam htjela, a takvih je bilo dosta u 4 godine.
[Vrh] Go down
Gracija...
Ljubitelj foruma
Gracija...


Female
Libra Cat
Broj postova : 5009
Godine : 36
Datum registracije : 10.08.2011

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime10.08.11 11:37

U osnovnoj nisam, nit su nas forsirali da čitamo,
a u srednjoj bome jesam. "gutala" sam ih.

Imali smo takvu profesoricu da je u meni probudila
ogromnu ljubav i strast prema knjigama
i književnosti općenito..
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime05.12.11 16:44

Sve sam citala i pisala sastavke, tada i niam imala internet ...
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Sponsored content





lektire u školi.... Empty
PostajNaslov: Re: lektire u školi....   lektire u školi.... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
lektire u školi....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sa koliko ste prolazili u školi?
» Spolni odgoj i razgovor o spolnosti
» Pisite teme o skoli
» Program mirenja u školi - vršnjačka medijacija
» Kako da dijete bude uspiješno u školi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: