Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Zagreb pao u Areni, ništa od finala protiv Červara

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Zagreb pao u Areni, ništa od finala protiv Červara Empty
PostajNaslov: Zagreb pao u Areni, ništa od finala protiv Červara   Zagreb pao u Areni, ništa od finala protiv Červara I_icon_minitime15.04.12 15:09

Zagreb pao u Areni, ništa od finala protiv Červara GetImage


Rukometaši CO Zagreba izgubili su u polufinalu SEHA lige pred 3500 gledatelja u svojoj Areni od Vardara s 30:29
Tako će se u nedjelju (18 sati) igrati makedonski finale između Vardara i Červarovog Metalurga, koji je svladao slovački Tatran s 26:25. Od 15.30 za treće mjesto igraju CO i Tatran.

Kod zagrebaša Horvat je postigao sedam, Špiler šest, a Marić pet pogodaka.

'Cijelu sezonu rotirali smo igrače, krenuli smo s 3-2-1 obranom, htio sam da dobijemo, pa smo se vratili na 6-0. Naša obrana i vratari, pogotovo u drugom poluvremenu, izgubili su utakmicu jer nije bilo žestine, ali ni koncentracije. Igrači nisu bili u utakmici, mislili su da će pobjeda doći sama od sebe,' rekao je vidno razočarani trener CO Zagreba Ivica Obrvan i nastavio:

'U pripremi sam razmišljao samo o finalu. Ne podcjenjujem nikoga pa ni Vardar, ali računao sam da ćemo izboriti finale. Ovako imamo naizgled revijalnu utakmicu sutra, u nezgodnom terminu u 15.30 sati, utakmica koja ne nosi ništa osim da se upotpuni turnir. Možda ću dati šansu nekima koji su imali manju minutažu, a već u srijedu nas čeka derbi prvenstva s Nexeom pa za vikend Kiel.'

Trener gostiju Veselin Vujović bio je, naravno, zadovoljan pobjedom nad domaćinom završnog turnira.

'Baš zato sam i htio Zagreb u polufinalu, jer sam znao da su umorni. Ne može se puno momčadi pohvaliti da su dobile Zagreb u Zagrebu, ali ne zanosimo se da smo bolji od njih,' bio je iskren Vujović.

Izvor

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Zagreb pao u Areni, ništa od finala protiv Červara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lady Gaga 5. 11. u Areni Zagreb
» Let 3, TBF, Laibach i Lollobrigida sviraju protiv protiv droge
» Sergej Cetkovic u "Areni" 10. decembra
» Sting u zagrebačkoj Areni 8. studenoga
» Jovanovski bez finala Sidneja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Rukomet-
Forum(o)Bir: