Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pišete li blog?

Go down 
+13
mala_djevojka
Rokerka
NeoSky
sanjich
goc
Kikica
Niky
Teioo
ajmeivana
Blizanka
king_in_crimson
Goran
Lux
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Pišete li blog?
Pišem.
Pišete li blog? T7mw5w_th43%Pišete li blog? I_vote_rcap
 43% [ 9 ]
Ne pišem, ali razmišljam da ga otvorim.
Pišete li blog? T7mw5w_th10%Pišete li blog? I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Ne pišem.
Pišete li blog? T7mw5w_th43%Pišete li blog? I_vote_rcap
 43% [ 9 ]
Ne bih ga nikad pisao/pisala.
Pišete li blog? T7mw5w_th4%Pišete li blog? I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Što je to blog?
Pišete li blog? T7mw5w_th0%Pišete li blog? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 21
 

Autor/icaPoruka
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 0:46

Ova tema mi je nekako na granici između književnosti, informatike i arta općenito, no obično sam je viđala u ovakvoj poziciji pa neka bude i ovdje. Pišete li blog? Ne pišete ali razmišljate da počnete? Što vam blog znači u životu? O čemu pišete? Stavljate li na blog fotografije ili neke druge sadržaje?
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 0:52

Pišem BLOG od proljeća 2006. On mio je bio prvi korak u internetskoj komunikaciji - osim maila, naravno. Volim pisati. Počela sam s kraćim i jednostavnijim tekstovima, stjecala prijateljstva i tako nedavno stigla i do vrha kad sam se nakon nove godine 2009. našla na cool listi blog.hr-a. Uglavnom stavljam tekstove, svoje vlastite, ponekad kao osvrt na neki citat ili odlomak, ili pišem o nekoj aktualnoj temi, opisujem mjesta kroz koja prolazim, šetnje kvartom opisujem riječju i slikom što me osobito veseli. Moje fotografije nisu tako dobre da bi imale neku umjetničku vrijednost, no ja ih ionako stavljam kao dokument trenutka zaustavljenog u vremenu koji je uz to popraćen i tekstom. Teme su ponekad i teže, nekako filozofske, ali ih nastojim napisati tako da ljudima koji navrate to ne bude preteško pročitati.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 0:53

Pisao sam blog, nakon što sam otvorio forum nisam ga ni taknuo. Sad si me motivirala da ponovno počnem pisati Lux. Smile
Pisao sam osvrte na događaje u hrvatskoj svakodnevici na t- portalu. Pošto nisam bio dugo na njemu, zaboravio sam i adresu. big smile
Kad napišem novi tekst, objaviti ću adresu, možda otvorim još jedan o sasvim drugoj tematici.
Nisam na njega stavljao nikakve dodatne sadržaje.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 0:57

Ti fenomenalno pišeš Lux i ne čudi me što si na cool listi! bravo respect
Preporučam svima da posjete tvoj blog! Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 9:01

Ne pišem blog.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 10:54

Ne,ne pišem blog...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 11:25

Ti bi Kate mogla pisati blog o svom poslu i dogodovštinama iz salona i vjerujem da bi bio vrlo čitan! stolica

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 12:39

Goran je napisao/la:
Ti bi Kate mogla pisati blog o svom poslu i dogodovštinama iz salona i vjerujem da bi bio vrlo čitan! stolica

Ma samo da pišem o svom životu bilo šta,to bi bilo vrlo komično Laughing lol!
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 12:39

Pa zašto ne pokušaš? skočko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 13:40

Imam blog i na njemu pišem svoje pjesme, sigurno nije posjećen ko opći blogovi, gdje blogeri pišu kolumne, osvrte, svakodnevnicu... jer danas poezija nije baš "in"..tj. da se bolje izrazim.. poezija ima vrlo oskudan broj čitatelja, ali ja se ne bunim, i nije mi želja biti na top ili coop listi, blog pišem radi sebe i zadovoljstva svoje duše... a onaj ko me želi pročitat taj će me pročitati...ko ne želi ne zamjeram mu...

i mislim da ne trebam posebno napominjati koja je adresa mog bloga, jer me Goran itekako izreklamirao... Smile

Gorane... a zašto ja ne znam za tvoj bivši blog... hmm.... Rolling Eyes Rolling Eyes

Lux... koja ti je adresa?
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 15:59

U prvom retku prvog posta. Daj i ti stavi svoju, znam da sam bila kod tebe, ali nisam ga stavila u favorite i sad stvarno ne znam gdje je onaj goranov post Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime10.02.09 16:01

Imaš ga sa strane u widgetsima Lux :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 8:26

Lux je napisao/la:
U prvom retku prvog posta. Daj i ti stavi svoju, znam da sam bila kod tebe, ali nisam ga stavila u favorite i sad stvarno ne znam gdje je onaj goranov post Smile

svratila sam... i komentarčić ostavila... Smile

moj je: http://pjesmadusemoje.blog.hr

:;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 8:27

tana je napisao/la:
Imaš ga sa strane u widgetsima Lux :;):

da stvarno.. goran me na pano stavio da me upoznaju svi stanari... kao u novoj zgradi... lol ... Smile work
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 8:42

tana je napisao/la:
Imaš ga sa strane u widgetsima Lux :;):

Hvala cerekalo:
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 8:43

desty je napisao/la:
Lux je napisao/la:
U prvom retku prvog posta. Daj i ti stavi svoju, znam da sam bila kod tebe, ali nisam ga stavila u favorite i sad stvarno ne znam gdje je onaj goranov post Smile

svratila sam... i komentarčić ostavila... Smile

moj je: http://pjesmadusemoje.blog.hr

:;):

Idem pogledati čim odem odavde ljubav
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 10:42

Desty koliko mi pusica daš zato što ti je reklama bloga na naslovnici ovdje? big smile :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
king_in_crimson
Zagrijao tipkovnicu
king_in_crimson


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 395
Godine : 66
Lokacija : Hrvatska
Datum registracije : 21.10.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 11:32

Ne pisem jer mi je to waste of time i sta koga zanima kako ja zivim i sa radim...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 11:36

Goran je napisao/la:
Desty koliko mi pusica daš zato što ti je reklama bloga na naslovnici ovdje? big smile :;):

pusti lažne pusice... dajem ti iskreni i najveći zagrljaj.... frends frends frends big hug big hug big hug big hug big hug
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 12:56

Pošteno, to sam i priželjkivao desty! cerekalo: hug2

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 14:07

Goran je napisao/la:
Pošteno, to sam i priželjkivao desty! cerekalo: hug2

hug2 :;):
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime11.02.09 21:15

ne pišem blog...nemam smisla za takve stvari...Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime14.02.09 12:15

Lux je danas na svom blogu napisala predivan tekst, sve vas pozivam da ga pročitate na http://lanxsatura.blog.hr skočko I love you

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime02.03.09 12:16

Otvorio sam blog na http://oazapozitive.blog.hr
duga

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime02.03.09 12:35

Gorane pohvala i čestitka......a Lux stvarno je predivno odmah sam se i ja vraćala putevima mog djetinjstva....preljepo.......... bravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pišete li blog? Empty
PostajNaslov: Re: Pišete li blog?   Pišete li blog? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pišete li blog?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pišete li dnevnik?
» Pišete li duge postove ?
» Koliko prosjecno postova pisete dnevno
» Samac i njegov blog
» Hrvatski blog alati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Književnost-
Forum(o)Bir: