Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 1. hrvatska nogometna liga

Go down 
+3
DaRkAnGeL
Lajka
Goran
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime25.09.08 21:50

Ovdje pišite sve što poželite vezano uz 1. hrvatsku nogometnu ligu! hoping


Zadnja promjena: Goran; 18.04.10 16:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime06.10.08 20:25

10. kolo

Croatia-Hajduk 1:0
Inter:Slaven 0:0
Cibalia-Zagreb 0:1
Rijeka-Šibenik 0:1
Zadar-Varteks 1:0
Dinamo-Osijek 1:0

Ljestvica

1. Dinamo 10 7 1 2 20:10 22
2. Hajduk 10 5 2 3 14:13 17
3. Slaven 10 5 2 3 14:13 17

Lista strijelaca

1. Kalinic/Hajduk 8
2. Vrucina/Slaven7
3. Manðukic/Din 5
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime11.11.08 19:27

Cibalia love u
[Vrh] Go down
Gost
Gost




1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime11.11.08 19:41

kate...sutra tvoja cibalija gostuje kod mojeg pomorca u kupu... Laughing
vidjeti ćemo tko je bolji..ti ili ja... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime11.11.08 19:42

korny je napisao/la:
kate...sutra tvoja cibalija gostuje kod mojeg pomorca u kupu... Laughing
vidjeti ćemo tko je bolji..ti ili ja... lol!

Ja 8) hoping
[Vrh] Go down
Gost
Gost




1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime11.11.08 19:45

Katarina je napisao/la:
korny je napisao/la:
kate...sutra tvoja cibalija gostuje kod mojeg pomorca u kupu... Laughing
vidjeti ćemo tko je bolji..ti ili ja... lol!

Ja 8) hoping

budemo vidjeli...vražice... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime11.11.08 19:46

korny je napisao/la:
Katarina je napisao/la:
korny je napisao/la:
kate...sutra tvoja cibalija gostuje kod mojeg pomorca u kupu... Laughing
vidjeti ćemo tko je bolji..ti ili ja... lol!

Ja 8) hoping

budemo vidjeli...vražice... ;)

:P
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime13.11.08 18:20

Goran je napisao/la:
Ovdje pišite sve što poželite vezano uz 1. hrvatsku nogometnu ligu! :bounce:

Ma ne valjaju ništa ovi naši klubovi,niti se ikad kladim na njih.
Pogotovo Rijeka :x ...nikad više se ne kladim na nju,ostali također,kladim se samo kad znam da je nešto sigurno,ovako ne uplaćujem nikad na hrvatske klubove.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime13.11.08 18:30

kiksy je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Ovdje pišite sve što poželite vezano uz 1. hrvatsku nogometnu ligu! :bounce:

Ma ne valjaju ništa ovi naši klubovi,niti se ikad kladim na njih.
Pogotovo Rijeka :x ...nikad više se ne kladim na nju,ostali također,kladim se samo kad znam da je nešto sigurno,ovako ne uplaćujem nikad na hrvatske klubove.
Bogami ni je se ne kladim cesto na utakmice HNL-a, sve je puno namještaljki i cudnih razlutata.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime13.11.08 18:40

Goran je napisao/la:
kiksy je napisao/la:
Goran je napisao/la:
Ovdje pišite sve što poželite vezano uz 1. hrvatsku nogometnu ligu! :bounce:

Ma ne valjaju ništa ovi naši klubovi,niti se ikad kladim na njih.
Pogotovo Rijeka :x ...nikad više se ne kladim na nju,ostali također,kladim se samo kad znam da je nešto sigurno,ovako ne uplaćujem nikad na hrvatske klubove.
Bogami ni je se ne kladim cesto na utakmice HNL-a, sve je puno namještaljki i cudnih razlutata.

Otkad me Rijeka zeznila za 600kn nikad više na hrv.klubove ne igram :x
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime01.12.08 4:15

HAJDUK - OSIJEK 3:1 (Andrić 25,47, Ibričić 57 / Barišić 60)


Split: Stadion Poljud. Sudac: Mario Strahonja (Zagreb)

HAJDUK: Subašić - Rubil, J. Buljat, Pandža, Strinić - Gabrić, Andrić, Skoko, M. Buljat - Kalinić, Bušić. TRENER: Ante Miše

OSIJEK: Skender - Vida, Smoje, Pranjić, Andre Luiz - Babić, Jugović, Todorčev - Šolić - Nikšić, Barišić. TRENER: Tomislav Steinbruckner

Nakon deset minuta igre na Poljudu nema promjene rezultata. Gabrić je nakon sjajne akcije cijele momčadi imao sjajnu priliku za pogodak, ali Skender je obranio njegov udarac!

GOL! Od 25. minute Hajduk je u vodstvu. Sjajno je slobodan udarac izveo kapetan Srđan Andrić, lopta je pogodila nekog u živom zidu, prevarila Skendera i Hajduk je poveo.

U 37. minuti slobodan udarac za Hajduk. S dvadesetak metara pucao je opet Andrić, ali lopta zastaje u živom zidu. Gotov je prvi dio utakmice na Poljudu!

GOL! U 47. minuti sjajan pogodak Srđana Andrića. Sa 17 metara uputio je oštar, precizan udarac u desni gornji vratarev kut!

GOL! U 57. minuti Strinić je dao loptu za Marijana Buljata na lijevo, koji petom gura opet za Strinića, koji iz trka ubacuje u sredinu, gdje Ibričić u padu glavom od grede zabija za 3:0.

GOL! U 60. minuti greška Buljata, Barišić je oduzeo loptu, sjurio se prema Subašiću i lobao ga sa nekih petnaestak metara za 3:1

U 70. minuti crveni karton dobio je kapetan Srđan Andrić zbog navodnog udaranja Andre Luiza! Nakon tv snimke pokazalo se kako je sudačka odluka pogrešna!


SLAVEN BELUPO - RIJEKA 2:1 (Vručina 58 11m, 64 / Križman 46)


Koprivnica: Gradski stadion. Sudac: Domagoj Ljubičić (Osijek); SLAVEN BELUPO: Rodić - Purić, Kokalović, Rogulj, Čval - Gregurina, Poldrugač, Bilen - Šafarić - Jurić, Vručina. TRENER: Mile Petković; RIJEKA: Radman - Novaković, Cerić, Budicin, Dabac - Štrok, Landeka, Pamić - Križman, An. Sharbini - Ah. Sharbini. TRENER: Robert Rubčić

POGOCI:

0:1 - Križman (47) - Anas Sharbini probio je lijevu stranu i ubacio pred vrata gdje je Sandi Križman neometan lijepo pogodio donji lijevi kut vratara Rodića.
1:1 - Vručina (58 - 11 m) - Nakon duela Budicina i Vručine u kaznenom prostoru Rijeke, pomoćni sudac Menđušić podigao je zastavicu, a Ljubičić je pokazao na jedanaesterac, nakon čega su uslijedili prosvjedi gostujućih igrača. Kazneni udarac je za izjednačenje izveo Vručina.

2:1 - Vručina (74) - Šafarić je izbjegao zaleđe i ubacio s lijeve strane, Kresinger je glavom vratio za Vručinu koji pogađa iz neposredne blizine.

Slaven Belupo osvojio je važne bodove u domaćem ogledu s Rijekom i na taj način prekinuo crni niz od tri uzastopna prvenstvena poraza, odnosno pet utakmica bez pobjede u prvenstvu i Kupu. Junak ovog uspjeha bio je najbolji Slavenov napadač Bojan Vručina, koji je prvo izborio jedanaesterac i sam ga realizirao, i onda postigao pogodak za konačnu pobjedu.
Utakmica je odigrana u vrlo teškim uvjetima, na terenu kojeg je cijelog dana natapala kiša, lopta je često zastajala i pas igra bila je onemogućena, stoga je igračima preostalo da dugim loptama pokušaju uposliti svoje napadače te da opasne situacije pred svojim vratima rasčiste što jednostavnije.
- Uvjeti su bili vrlo teški i bilo kakva kombinatorika nije bila moguća. Ujutro smo još dogovarali i slagali taktiku, ali nakon dolaska na teren bilo je jasno da će se igrati na preskakanje, s puno duela. Obje momčadi pružile su maksimum nastojeći se prilagoditi uvjetima na terenu, a logično je da je to donijelo dosta grešaka s obje strane jer akciju nije bilo moguće složiti - kazao je trener Slavena Belupa, Mile Petković.

Robert Rubčić bio je kratak:
- Znali smo da dolazimo na teško gostovanje. Slavenu smo se približili na tri boda i željeli smo postići povoljan rezultat kako bismo ostali u utrci za Europu, no nažalost u tome nismo uspjeli. Prvih sat vremena igrali smo jako dobro na teškom terenu, čestitam mojim igračima na borbenosti, ali smo nakon toga dobili dva nesretna gola - kazao je Rubčić, koji nije želio opširnije komentirati dosuđeni jedanaesterac.
- Suđenje neću komentirati, ali reći ću da ima dosta tih čvrstih duela u šesnaestercu, kod kornera i prekida, no to je procjena suca - mišljenje je stratega Rijeke.


ZAGREB - ŠIBENIK 0:4 (Rodić 4,72, Zec 63, Kovač 85)


Zagreb: Stadion Kranjčevićeva. Sudac: Ivan Bebek (Rijeka); ZAGREB: Škorić - Mujdža, M. Pavlović, Kartelo, Ivanković - Abdurahimi, Jugović, Oršulić, Špičić - Vugrinec, Jurendić. TRENER: Luka Pavlović; ŠIBENIK: Blažević - Kwedi, Kulušić, Raić, Celišćak - Alispahić, Ademi, Milanović, Gović - Zec, Rodić. TRENER: Ivica Kalinić

POGOCI:


0:1 - Rodić (4) - Napad Šibenika s desne strane, Alispahić gura loptu prema Rodiću, Mateo Pavlović “pliva”, a Rodić dolazi do lopte, izlazi “jedan na jedan” sa Škorićem i sa 11 metara lako poentira.
0:2 - Zec (63) - Sjajna lopta Alispahića na Zeca koji u hrvanju s Kartelom izlazi kao pobjednik te iz trka, sa šest-sedam metara, matira Škorića.

0:3 - Rodić (71) - Alispahić je proigrao Zeca, koji se s desne strane lako otarasio Ivankovića, ubacio na drugu vratnicu, gdje Rodić nema težak zadatak.

0:4 - Kovač (84) - Duga lopta, Kartelo je nije dohvatio, Kovač uz pomoć vratnice udarcem sa 10-ak metara gađa mrežu.

Tradicije, kako se kaže, postoje da se ruše. Šibenik je jučer došao u Kranjčevićevu s neslavnim nizom od sedam uzastopnih poraza, a Kalinić nikada nije “skinuo” Zagreb.
Danas se sve srušilo, i to na kakav način. Šibenčani su odigrali odličnu, energičnu i pametnu utakmicu kojoj je efikasnost stigla kao šlag na tortu. Vrlo su se brzo Šibenčani priviknuli na iznimno loš i težak travnjak, natopljen vodom, a osim sitnije Zagrebove ofenzive početkom dvoboja, te pred kraj prvoga dijela, sve je otišlo na njihovu stranu. Ne treba toliko kuditi Zagreb, iako ga se može, koliko treba veličati Šibenik, momčad koja igra krajnje dobar nogomet. Jučerašnja izvedba može se staviti pod nazivnik Šibenska mala škola nogometa.
- Najprije čestitke igračima obje momčadi na fantastičnoj utakmici te partiji koju su pružili u jako lošim uvjetima za igru. Što se nas tiče, odigrali smo odgovorno, taktički zrelo, ali i efikasno. Zagreb je na početku imao prividnu inicijativu, ali nakon našega prvoga, a pogotovo drugoga pogotka, sve je otišlo na našu stranu - analizirao je poslije utakmice trener gostiju Ivica Kalinić, posebno hvalivši svoje igrače na briljantnim jesenskim igrama.
Zagreb je pak ostao bez goriva. Tijekom tjedna iz smjera ulice Pjesnika stizale su najave da fizički segment nije problem no današanja ih je utakmica demantirala. Priznao je to i trener Pjesnika Luka Pavlović:

- Prema viđenome, visok poraz nije trebao biti toliko uvjerljiv. Do trećega pogotka Šibenik je praktički zabio sve što je uputio prema našim vratima. Kod nas se vidio manjak energije, gost je bio čvršći i agresivniji u duelima. Mi se nismo mogli trkački nametnuti, pogotovo posljednja linija.


ZADAR - INTER 1-1 (Tomasov 22/Sivonjić 88)

Zadar: Stadion Stanovi. Sudac: Dalibor Mlakar (Zadar); ZADAR: Vuković - Puljić, Batkoski, Parmaković - Maruna, Milin, Ljubičić, Pletikosić - Surać, Tomasov - Terkeš. TRENER: Ivica Datković; INTER: Brašnić - Ceraj, Pecelj, Budimir, Krznar - Batarelo, Yankep, Grgurović - Cavrić - Guić, Sivonjić. TRENER: Borimir Perković

POGOCI:

1:0 - Tomasov (22) - Slobodan udarac na 22 m zaradio je Ljubičić. Izvođač Tomasov lagani i odmjereni, ali precizan udarac preko živog zida u gornji lijevi kut.
1:1 - Sivonjić (88) - Umjesto da obrana Zadra jednostavno pomete loptu iz svog kaznenog prostora dopustila je spretno Sivonjiću da izvede udarac i pogodi za izjednačenje.

Najvažnija vijest - kamo će Marin Tomasov, dočekana je u grobnoj tišini. Razlog? Zadar je, u 88. minuti primio glupi gol, čime je Inter osvojio bod, a Zadar ostao bez dva i momčad sa Stanova čeka teška i duga zima.
- Ne znam što ću reći. U šoku sam. Nakon onakve igre i niza prigoda mi nismo to iskoristili i pobijedili? Ne znam što bih rekao, nisam u situaciji da mogu razmišljati. Takva nedjelotvornost u čistim šansama Tomasova, Terkeša ... a onda u bloku imamo trojicu igrača i oni ne mogu riješiti kritičnu situaciju, nego je Inter izjednačio. Očekivali smo pobjedu u ovoj utakmici. Sada nemamo što, nego u zadnjoj jesenskoj utakmici ići na sva tri boda - tužno je zborio Ivica Datković.
Dok je Datković tražio način kako će preboljeti šok, kolega mu Borimir Perković trljao je ruke:
- Zadovoljan sam rezultatom. Utakmicu nismo počeli dobro, ali u drugom poluvremenu bili smo na visini. Kod 1:0 Zadar nije iskoristio neke svoje šanse, ali nismo ni mi, no, ipak smo došli do izjednačenja i smatram da je rezultat objektivan - kazao je Perković.
Zadar je sam sebi najviše kriv, dobar dio utakmice odigrao je nedovoljno energično, povremeno i nesigurno, jednim dijelom i nedovoljno aktivno kad se uzme u obzir da mu je, u ovoj utakmici, jedino važno bilo pobijediti. Na određeni način Zadar je svoje suparnike darivao puno prije božićnog vremena darivanja.



CIBALIA - CROATIA SESVETE 3:1 (Malčić 4, 45/Vojnović 31, Mazalović 90)


Vinkovci: Stadion Cibalije. Sudac: Zlatko Šimčić (Koprivnica); CIBALIA: Burcsa - Radotić, Mešić, Leutar, Matić - Mazalović, Milardović, Husić, Pavličić - Malčić, Baraban. TRENER: Stanko Mršić; CROATIA SESVETE: Šimić - Šušak, Mus, Pilipović, Mijatović - Katanec, Juroš - Palić, Vojnović, Jurin - Šaban. TRENER: Ljupko Petrović

POGOCI:

1:0 - Malčić (3) - Leutar je dubinskom loptom pronašao Malčića koji s lijeve strane ulazi u gostujući 16-erac, te uz pomoć Renata Pilipovića šalje loptu u mrežu i donosi rano vodstvo svoje momčadi.
1:1 - Vojnović (40) - Usamljeni Vojnović se domogao lopte, neometan prošao 10-ak metara te s 30 metara iskosa savršenim udarcem matirao Burcsu.
2:1 - Malčić (45) - Pavličić je s Cibalijine polovice dodao loptu Malčiću koji je ponovno s lijeve strane primio loptu, prešao golmana i bez poteškoća dao gol.
3:1 - Mazalović (90) - Pavličić je s lijeve strane na rubu 16-erca uočio Mazalovića koji nije bio adekvatno pokriven a ovaj je perciznim udarcem postavio konačni rezultat.

Cibalia je u velikom naletu! Nakon Intera, Vinkovčani su 'prikočili’ još jednog izravnog suparnika sa začelja. Stanko Mršić stabilizirao je vinkovačku družinu koja je učinkovitom mini-serijom (sedam bodova iz tri utakmice) pobjegla iz zone 'turbulentnog leta’...
Mršić je nakon susreta primao čestitke sa svih strana, a novinarima je 'u pero’ izdiktirao sljedeće:
- Dominirali smo tijekom svih 90 minuta, pobijedili smo potpuno zasluženo. Imali smo dosta šansi, mnogo više od Sesvećana koji su nas stisnuli u drugoj polovici prvog dijela, uspjeli pritom i izjednačiti, ali smo se iščupali drugim pogotkom. Mislim da je to bio ključni detalj, odlazak na predah s prednošću mnogo nam je značilo u psihološkom smislu - podvukao je Mršić, trener momčadi koja je ostvarila iznimno vrijednu pobjedu. Prema njegovu mišljenju igra koju je Cibalia prikazala protiv Croatije Sesvete najbolje je izdanje u 'eri Mršić’, što opet ne znači kako je dirigent posve zadovoljan izvedbom svog orkestra...
- Loše stojimo u zadnjoj liniji, apsolutno preširoko.
Sesvećane je na tiskovnoj konferenciji predstavljao Goran Jerković, asistent Ljupka Petrovića...
- Trener je već otišao za Zagreb - objasnio je Jerković odsutnost svog pretpostavljenog koji vinkovačku momčad nije vodio s klupe, nego iz - svečane lože?! Iz 'ptičje perspektive’ se, istini za volju, bolje vide zbivanja na terenu, no trenerima je ipak mjesto na klupi... Što je s nje vidio Jerković?
- Cibalijina pobjeda je zaslužena i na njoj čestitam treneru Mršiću i njegovim nogometašima. Mi smo zakazali u 'zoni Cesarini’ oba poluvremena, pad koncentracije bio je očit i to smo skupo platili. Teško je stalno ganjati rezultat protiv tako raspoloženog protivnika. Jednom smo to uspjeli, a kada smo krenuli i po drugo izjednačenje kažnjeni smo iz kontranapada - rekao je Jerković.

VARTEKS - DINAMO 0:1

Izvor: sn

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 01.12.08 4:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime01.12.08 4:24

PRVI DIO NATJECANJA

TABLICA - nakon 17. kola


1. Dinamo 17 11 3 3 35 16 36
2. Hajduk 17 11 2 4 29 16 35
3. Šibenik 17 8 4 5 26 14 28
4. Slaven Belupo 17 8 3 6 25 22 27
5. Zagreb 17 6 6 5 18 22 24
6. Osijek 17 6 4 7 25 24 22
7. Rijeka 17 6 4 7 20 20 22
8. Varteks 17 6 3 8 22 25 21
9. Cibalia 17 6 3 8 17 30 21
10. Inter-Zaprešić 17 4 6 7 27 30 18
11. Croatia-Sesvete 17 4 4 9 19 31 16
12. Zadar 17 3 4 10 12 25 13

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime01.12.08 4:32

Redni broj Ime i prezime Klub Broj zgoditaka
1 . KALINIĆ NIKOLA HAJDUK 10
2 . VRUČINA BOJAN SL.BELUPO 9
3 . MANDŽUKIĆ MARIO DINAMO 7
4 . MORALES FLORES PEDRO DINAMO 7
5 . SIVONJIĆ ILIJA INTER-ZAPR. 7
6 . ZEC ERMIN ŠIBENIK 7
7 . BULE NINO INTER-ZAPR. 6
8 . MUJANOVIĆ GORAN VARTEKS 6
9 . MUMLEK MILJENKO VARTEKS 6
10 . SHARBINI ANAS RIJEKA 6

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime01.12.08 4:37

Natjecanje klubova u Fair Play-u

Redni broj Klub Ukupno
1. VARTEKS 124,284
2. SL.BELUPO 123,963
3. HAJDUK 120,500
4. ZAGREB 120,211
5. DINAMO 120,000
6. ZADAR 118,262
7. ŠIBENIK 117,785
8. OSIJEK 117,571
9. CROATIA S. 116,246
10. INTER-ZAPR. 115,818
11. RIJEKA 114,214
12. CIBALIA 109,714

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime06.12.08 2:38

Parovi 1. HNL

18. kolo, 7. prosinca

Rijeka - Cibalia -:-

Croatia Sesvete - Zadar -:-

Inter - Varteks -:-

Šibenik - Hajduk -:-

Dinamo - Zagreb -:-

Osijek - Slaven Belupo -:-

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime06.12.08 10:01

Rijeka-Cibalia :lick:
Čuvajte se Ultrasa... cheers
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime07.12.08 1:24

PRVA HNL - 18. KOLO

Lokalni derbiji u Zagrebu i Splitu kroje vrh HNL-a

U posljednjem kolu jesenskog dijela natjecanja Prve HNL najviše interesa privlači dvoboj Šibenika i Hajduka na Šubićevcu. Osim toga, ističe se i gradski derbi na Maksimiru, u kojemu će Dinamo imati priliku osigurati naslov jesenskog prvaka

DINAMO - ZAGREB (15.30)

Dinamo je u Varaždinu obranio vodeću poziciju ispred Hajduka i protiv susjeda s Trešnjevke ima priliku zadržati 'jedinicu' do proljeća i derbija na Poljudu. Gust raspored domaćinu sigurno ne ide na ruku, no kroz čitavu jesen igrači i uprava provlače uspjeh u HNL-u kao klupski prioritet. Zagrebov trener Pavlović prije tri je kola zamijenio čitav vezni red i nakon toga upisao dvije pobjede bez primljenog gola. Ipak, Šibenik je četvorkom u Kranjčevićevoj ukazao na nedostatke. Zagreb u Maksimiru u HNL-u ima samo jednu pobjedu.

ŠIBENIK - HAJDUK (20.15)

Na Šubićevcu će se sučeliti dvije momčad u najboljoj formi u ligi, a Hajduk ima i breme imperativa osvajanja sva tri boda. Iako tradicija kaže da je Šibenik samo u dva navrata od 16 pokušaja na svom travnjaku pobijedio Hajduk, domaćin je danas jači nego ikada. I Hajduk raste, Splićani su nadoknadili velik zaostatak za Dinamom i plijene atraktivnom igrom. Gostima će nedostajati kapetan Andrić.

RIJEKA - CIBALIA (15.30)

Riječani ne pamte kada su bili manje uvjerljiv domaćin nego ove sezone. Na Kantridi su pali Dinamo, Hajduk i Belupo, ali su bodove odnosili klubovi s manjim renomeom. Vinkovčani su pred pauzu ušli u pozitivan niz i u zadnja tri kola bod im je uzeo samo Dinamo. Eventualnom novom pobjedom, Cibalia bi možda prezimila u gornjem domu ljestvice. Pobjeda gostiju i ne bi bio ekskluzivan događaj, Cibalia je u zadnjih 11 navrata Kantridu napuštala s tri boda u džepu.

CROATIA SESVETE - ZADAR (15.30)

Zadnja pobjeda Sesvećana datira iz desetog kola i gostovanja Hajduka, trenutno ih 'krase' četiri uzastopna poraza. U Vinkovcima su na vidjelo izašle manjkavosti u fazi obrane, a Zadar je očvrsnuo i spreman je za oštru borbu za ostanak. Posljednji susret prije prelaska u Hajduk igrat će najbolji igrač Zadra Marin Tomasov.

INTER – VARTEKS (15.30)

Ova dva kluba iz donjeg dijela ljestvice u dvoboj ulaze s problemima. Interovi igrači zbog loših vremenskih prilika uglavnom ne treniraju na glavnom travnjaku, a zbog ozljeda ne mogu računati na Jonjića, Rašića i Ceraja. S druge strane i 'krojači' nisu kompletni, nedostajat će Papa, Prahić, Lučić i Melnjak. Inače, u 12 utakmica u Zaprešiću po četiri pobjede imaju i domaćin i gost.

OSIJEK - SLAVEN BELUPO (15.30)

Izostanci muče i jednog i drugog trenera. Osječani će u boj bez požutjelih Vide i Babića, zbog ozljeda nema Vlaovića i Hrnčevića, a upitni su i Primorac te Šolić. U redovima 'farmaceuta' Posavec je ozlijeđen, Poldrugač ima kartone, a trojka Jajalo, Tepurić i Filipović je i dalje pod klupskom suspenzijom. U oba tabora ne bi bili nezadovoljni neodlučenim prije zimske stanke.



B. Š., D. S.
subota, 6.12.2008.

tportal

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime07.12.08 1:32

HRVATSKA 1. HNLNOGOMET652008-12-07 1 X 2 1X X2 12
3418 Croatia Sesvete - Zadar stat 15:25 2,40 3,10 2,65 1,35 1,43 1,26
3419 Rijeka - Cibalia stat 15:25 1,50 3,60 6,00 1,06 2,25 1,20
3420 Zapresic - Varteks stat 15:25 2,30 3,20 2,70 1,34 1,46 1,24
3421 Dinamo Zagreb - Zagreb stat 15:25 1,30 4,50 8,00 1,01 2,88 1,12
3422 Osijek - Slaven Belupo stat 15:25 2,20 3,20 2,90 1,30 1,52 1,25
3433 Sibenik - Hajduk Split stat 20:10 3,35 3,20 2,00 1,64 1,23 1,25
stanleybet

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime07.12.08 20:40

kao što smo i očekivali jesenski prvaci se znaju DINAMO cherleader
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime09.12.08 19:45

DaRkAnGeL je napisao/la:
kao što smo i očekivali jesenski prvaci se znaju DINAMO cherleader
Fučkaš jesen, Hajduk će biti prvak na kraju sezone! :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DaRkAnGeL
Zagrijao tipkovnicu
DaRkAnGeL


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 561
Godine : 38
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 07.10.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime15.12.08 5:06

Goran je napisao/la:
DaRkAnGeL je napisao/la:
kao što smo i očekivali jesenski prvaci se znaju DINAMO cherleader
Fučkaš jesen, Hajduk će biti prvak na kraju sezone! :;):

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing koja glupost
[Vrh] Go down
Slavonac
Zagrijao tipkovnicu
Slavonac


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 201
Godine : 37
Lokacija : Pleternica
Datum registracije : 11.11.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime22.02.09 16:40

mislim da bi danas moglo biti 2:1 za Hajduk
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime22.02.09 21:23

1:0 za Hajduk na poluvremenu! cheers cheers cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime22.02.09 23:13

I dva nula na kraju Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime16.03.09 11:07

Hajduk nije uspio ostvariti desetu pobjedu u nizu, ali je odigrao nerješeno sa Cibalijom, zadržao prvo mjesto i sa Dinamom preostalu prvenstvenu utakmicu igra u Splitu! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





1. hrvatska nogometna liga Empty
PostajNaslov: Re: 1. hrvatska nogometna liga   1. hrvatska nogometna liga I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
1. hrvatska nogometna liga
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hrvatska nogometna liga slabija od slovenske i srpske
» Hrvatska nogometna reprezentacija - utakmice i vijesti o igračima
» Nogometna liga prvaka
» 1. hrvatska rukometna liga m/ž
» A 1 (M) hrvatska košarkaška liga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Sport, automobilizam i navijači :: Sport :: Nogomet-
Forum(o)Bir: