Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Google Chrome ima 200 milijuna korisnika

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Google Chrome ima 200 milijuna korisnika Empty
PostajNaslov: Google Chrome ima 200 milijuna korisnika   Google Chrome ima 200 milijuna korisnika I_icon_minitime17.10.11 15:16

Google Chrome ima 200 milijuna korisnika 0229007.42


Preglednik Chrome koji je Google lansirao prije 3 godine upravo je dosegao 200 milijuna korisnika, objavio je CEO Googlea Larry Page.


Ovaj brzorastući preglednik imao je 160 milijuna korisnika u svibnju ove godine, a u prosincu 2010. zabilježio je 120 milijuna korisnika, prema podacima koje je objavio eWEEK predvidjevši tom prilikom i da će Chrome u listopadu već doseći 200 milijuna korisnika.

Chrome ima tržišni udio oko 15 posto, a na nekim tržištima kao što je tržište u Velikoj Britaniji, premašio je Firefox te postao drugi preglednik po popularnosti, odmah nakon Internet Explorera.

Što se tiče Googleove društvene mreže, ona je zabilježila 40 milijuna korisnika završno s prvim tromjesečjem ove godine.

Prema financijskim podacima koje je objavio, Googleovi prihodi iznose 9,72 milijarde dolara što je povećanje od 33 posto u odnosu na isto razdoblje 2010.

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Google Chrome ima 200 milijuna korisnika Empty
PostajNaslov: Re: Google Chrome ima 200 milijuna korisnika   Google Chrome ima 200 milijuna korisnika I_icon_minitime19.10.11 8:21

..i ja sam dugo držala da je Explorer najbolji, sada sam među ovih 15% što imaju Croma.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Google Chrome ima 200 milijuna korisnika Empty
PostajNaslov: Re: Google Chrome ima 200 milijuna korisnika   Google Chrome ima 200 milijuna korisnika I_icon_minitime04.11.11 23:52

Explorer mi se nikada nije sviđao, Chrome mi je nekako najpraktičniji i najfunkcionalniji.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Sponsored content





Google Chrome ima 200 milijuna korisnika Empty
PostajNaslov: Re: Google Chrome ima 200 milijuna korisnika   Google Chrome ima 200 milijuna korisnika I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Google Chrome ima 200 milijuna korisnika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Skype ima 560 milijuna registriranih korisnika
» Google Chrome 17.0.963.83
» Google Chrome
» Google Chrome 8.0.552.215
» Google Chrome 12.0.742.9 Beta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet-
Forum(o)Bir: